לכו לראות

• פותח הנושא lio13
  • פורסם בתאריך

lio13

New member
לכו לראות

את אנתוני פארקר הבחור פשוט תותח. הייתי בכל האימונים השבוע והבחור פשוט ענק, ביום חמישי הוא עלה לגובה עצום כדי לחסום את שלף וירד עם הכדור!! הוא דופק שלשות מטר אחרי הקשת, אבל מעל הכל הוא נראה בחור פשוט נחמד שמחייך כל הזמן ושפשוט כיף להיות חבר שלו.האמת שאני כבר מה זה מחכה לאימון מחר.

roy_ma

New member
אם כבר פארקר: הוא מסוגל לשחק 3?

חדירות? ריבאונדים?

lio13

New member
לדעתי לא

הוא אומנם סופר אתלט ולכן הוא חודר לסל בקלות ומייצר לעצמו מצבי קליעה והוא גם ריבאונדר מצוין יחסית לגובהו בזכות הניתור שלו (ריבאונדר הרבה יותר טוב מבריסקר), אבל לדעתי הוא קצת חלש ונמוך על שחקני ה-3 הקלאסים של אירופה. אבל יתכן שכמו שבריסקר שיחק כ 3 יעשה גם בפארקר ניסיון דומה. חוץ מזה באימונים ניתן לראות שיש פעמים שהוא משחק כרכז (1). נ.ב רועי בן כמה אתה?

leeno

New member
לדעתי כן.

אם בריסק יכול אז כמובן שהוא יכול. מקדונלד יהיה הרכז מס` 1 פארקר 2/3 בורשטיין יכול לשחק במקרה שפארקר 3 כ2.

lio13

New member
תשובה

אחרי האימון ביום חמישי בערב דיברתי עם מוני פנאן והוא אמר לי שהאימון במוצאי שבת יהיה בשעה 18:00 אבל אחרי אימון הבוקר ביום שישי אחד הסדרנים אמר לי שהאימון ב 18:30 . אני בכל אופן סומך על מוני ולכן אני יתיצב שם בשעה 18:00.

leeno

New member
היום היו שני אימונים.

הראשון באיצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף אם אני לא טועה השני באולם כדורסל המרווח בין האימונים חצי שעה.

למעלה