לכל אוהבי הפיטריות...

לכל אוהבי הפיטריות...

פטרת ואגינלית- טיפולי דיקור, הצעות לנקודות ואסטרטגיה טיפולית. בגדול- האופי של המטופלת הוא קור, בנוסף ההפרשות-לבנות, שקופות. כתבתי לה פורמולה מתאימה WEN DAN TANG עם מודיפיקציה לחיזוק וחימום התיכון , בטיפול הראשון פתחתי את הCHONG והוספתי את GB26 שהיא עיקרית להפרשות וגינליות והיא גם נקודה על מרידיאן הCHONG . יש למישהו/י אסטרטגיה או נקודות אחרות שעשו את העבודה בנושא? חשוב לי מאוד להצליח בטיפול הזה - המטופלת התייאשה ולרפואה המערבית אין מענה. תודה רבה ואחלה יום לכולם שחר

מאיר72

New member
פורמולה להפרשות לבנות

היא YU DAI WAN. לגבי נקודות, צריך להזרים שם מים, SP 2/8/9, ST 28

תודה , אבל...

התלונה העיקרית היא הפטרת ולא ההפרשות, אני יודע שזה מגיע מאותו המקור- אבל בכל מקרה אני מעוניין להוריד את הענף ובד בבד לטפל בשורש...

מה האבחנה שלך?

היי, כדי להציע הצעות לטיפול חשוב שנדע לפחות מה האבחנה שלך ואיזה סוג של סימפטומים נוספים אתה רואה. טיפוס של קור זה לא מספיק. לפי צבע ההפרשות אני מתרשמת שאולי יש קור במחמם התחתון, תלוי בכמות ההפרשות ובסימנים נוספים,אם יש הפרשות רבות יש גם לחות. פטריה ואגינלית היא זיהום לכן כנראה שיש כאן קור לחות ורעילות. האם היא משתמשת בגלולות, בהתקן רחמי? מה מצב בן הזוג, האם אלו בני זוג מזדמנים, האם בן זוג קבוע ואם כן האם גם הוא ניבדק? האם יש ריח חריף או שאין ריח? איך היציאות, איך ההרגשה הכללית(חולשה?) מה עם הדופק והלשון? דלי

תבדוקאת האיזון של הסוכרים

כי אם אין איזון בסוכרים ועודף פחמימות בתפריט אז הפטריות משתוללת בגוף זה עוד מעגל שצריך איזון

למעלה