לכל האנשים שצפו בבלוג

לכל האנשים שצפו בבלוג

היי לכולם זה תם רציתי להגיד לכם שנהניתי בטירוף איתכם אני רוצה להגיד לכל מי שלא הספקתי למסור ד"ש שאני מצטער כי הייתי נורא בלחץ ומסרתי רק למי שהיה כתוב אני מצטער ולא לכעוס, עכשיו אני איכנס יותר לפורום מיקמיק וכולם תודה על הפירגון ותשלחו תמונות!!! אוהב אותכם תם (יונתן)

toxic babe

New member
חחחח זה בכלל לא תם!!

החשקנים מופיעים באדום מודגש!! אז לא לעבוד על הגולשים, קאפיש?!

mikmik000

New member
בבקשהההה :):):)

הנה תמונה שלי!! ---> ומקווה שזה באמת אתה כי אני בד"כ לא מפרסמת את התמונה שלי! :) ואם לא ראית מה שרשמתי לך בצ'אט למרות שנראה לי שראית.. אני גם אוהבת את אמינם ואת סאב והצל! יווו יש לנו בידיוק אותו טעם במוזיקה! :)

היי תום!!!!!!

רק תדע שאתה נראה ממש פיצפון למרות שאתה בגיל של מיכאלה (אם אני לא טועה) ואתה ממש חמוד,אני אוהבת את הדמות שלך (וגם אותך) ותתן גם לי את האיי סי קיו אתם יהיה לך!!!!!!!!אני בת 12 וזהו שלי

זה בכלל לא תם גל.. הוא סתם שקרן!

זה מישהו שמשקר השחקנים מודגשים באדום והם לא כותבים כמו למשל "יהונתן שנברג הכוסון" או "ספיר דרמון השולטת". הוא כתב בכינוי " תם גל האורגינל " זה ילד מתחזה!!!!!!!!!!!!! באהבה מאיה נ.ב. אל תיפלו לשקרים שלו!

יש פה בעיה חמורה++++...כנסווו

מצד אחד...הוא לא מסומן באדום כי הוא אמר שיש לו כינוי ממזמן כבר בתפוז.....אז זה לא תתם גל רשום... שנית כל...הוא אמר שהכינוי שלו זה תם גל באנגליש.... מוזר... אניוואי עדיין אל תסמכו עליו.... וווווואם זה באמת אתה...אז באמת היה אירוח מדהים!... ~הילה~

ללולי הפצצתית והטיפשה להפליא...

אני שכנה של תם. אם המח הטיפשי שלך, היה מסתכל אתמול בתפוז בבלוג עם תם, האוזניים הסתומות שלך היו שומעות שהוא אמר שיש לו בעיה במחשב והוא לא מצליח לקבל מהפורום את הסימון של השחקנים. הוא קרא לעצמו תם גל האורגינל כדי שלא יחשבו שהוא מתחזה לתם גל. תרגיעי את עצמך בבקשה ומהר. בנחמדות וברוגע, אור

נ.ב. לאנשים שחושבים שהוא שקרן

אם אתם רוצים הוכחה לכך שאני באמת מכירה אותו, וזה באמת נכון שהוא תם גל האמיתי, הוא מסר לי ד"ש אתמול וזה לא היה רשום לו ברשימה. הוא מבקש את העזרה של בן לוי וכל האנשים שקשורים בפורום, כדי להוכיח את זהותו האמיתית שהוא תם מראש גדול!!! ולאביוש - מה לעזאזל הקשר בין הדרך שבה אני מנסה "לזכות" באהבתם של הגולשים באתר, קניתי מחשב לפני שבוע וחצי ולכן החלפתי כינוי כי חשבתי שאם אני ארשום תם גל, אז זה יכתוב באדום וזה אפילו הראה לי שיש עוד אנשים שמכנים את עצמם כך, אז תהיי בשקט ובלי לקלל. תודה רבה ואני מקווה שתעזרו לי להוכיח את אמיתות דבריו, אור

SiM GirL

New member
תגידי מה כואב לך?

מזתומרת 'בעיה במחשב'?! את הסימון האדום מסמנים המנהלים וזה כמו שתגידי 'יש לי בעיה במחשב אז אני לא מצליחה שיחסמו אותי מהפורום'... את בסדר תגידי? גם כן... נ.ב: לכולם - כל מי שאומר שמי שפתח ת'הודעה הוא מתחזה בגלל שהסימון לא באדום, אתם טועים; השחקנים שנכנסים לא הופכים ישר לאדומים, כי אין לנו התפתחות טכנולוגית מירבית שהרשת תוכל לזהות אם זה שחקן או לא... המנהלים הם אלה שמסמנים אותם ,וסביר להניח שאם זה באמת תם גל (הרי בהמנהלים מבררים פרטים לפני שהם נכנסים; מרימים טלפון וכו'...) אז בעוד כמה ימים יסמנו אותו והוא יהפוך לחבר פורום רשמי! מקווה שהבנתם!

אביושה

New member
אנשים...בקשה אל תהיו דפוקים!! שיואו

ל"תום גל האורגינל" מה אתה דפוק?! יש כאן אנשים שמעריצים את תום באמת! למה אתה עושה את עצמך שחקן? אתה רוצה שיאהבו אותך או משו וקשה לך סתם להיות נחמד אז זה מה שאתה עושה? ואיך יש כאן אנשים שמאמינים לו בכלל?... א-השחקנים אמורים להיות מודגשים בצבע אדום! ב-אם זה באמת היה תום הוא לא היה כותב בסוגריים : "(יונתן)" כי הוא לא דפוק וכולם כאן (כמעט...) יודעים איך קוראים לו במציאות והוא לא יכתוב את השם שהיה לו בסידרה. אז אני מציעה לך פשוט לשנות שם משתמש ולהתחיל מחדש את ה-כ-ל ולנסות שיאהבו אותך בדרך אחרת... ואל תנסה לרמות את כל המעריצים של תום כאן כי זה ממש לא יפה...מקווה שתפנים ותשים
להודעה... לאב יו אול-אביה-!

אהמ אהמ!../images/Emo20.gif

תם אמר שהשם שלו בכלל באנגלית הוא לא באדום אבל הוא אמר שהכינוי שלו זה באנגלית!

ל girl of the sims

זאת שוב אור אם היית מסתכלת טוב על ההודעה שכתבתי לא מזמן, היית רואה שאמרתי שהוא קנה מחשב לפני שבוע וחצי והוא שינה את הכינוי מאנגלית לעברית וניסה לכתוב תם גל שיהיה כתוב כמו שחקן אבל האביה הטיפשה ההיא שכתבה את ההודעה לא יודעת שיש עוד אנשים שקוראים לעצמם תם גל ולא הייתה לי ברירה אלא להוסיף עוד מילה אחרי זה! וזאת הסיבה שהכינוי שלו עכשיו בעברית

טוב את יודעת מה? אני מאמינה לך!

אבל אם תיקראי לי שוב טיפשה אני אכסח לך ת'צורה אז תרגיעי עם השפת דיבר שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arielwww

New member
אנשים אתם הכי תמימים בארץ!!!!

למה נראה לכם שזה באמת הוא השחקנים מופיעים באדום(אורח הפורום) אז צאו מזה זה לא באמת הוא!!!!!

SiM GirL

New member
טוב נו די לבורות../images/Emo70.gif../images/Emo46.gif

תקשיבו תקשיבו טוב כולם: כל מי שאמר שזה לא תם גל בגלל שהוא לא אדום, טועה ובגדול! הנה התהליך האמיתי של הפיכת השחקן ל'אדום': 1. השחקן נכנס לפורום כשהוא לא אדום. 2. המנהלים נכנסים לפורום וקולטים שיש מישהו שטוען שהוא שחקן. 3. הם מבררים פרטים האם הוא באמת שחקן ע"י הרמת טלפון וכדומה... 4. לוקח להם זמן לברר פרטים, אז זה לוקח יומיים בערך. 5. אחרי יומיים השחקן נהפך ל'אדום'. ואל תסתרו אותי! בטוח שהשחקן לא נהפך אוטומטית לאדום כי אין לנו את הטכנולוגיה המירבית בשביל אפשרות כזו! טוב, אולי בעוד 30 שנה הרשת תאפשר לזהות משתמשים מחוץ למחשב... נ.ב: אל תחשבו שאני חושבת שהשחקן שפתח ת'הודעה (תם גל האורגינל, כידוע) הוא לא מתחזה, בעצם אינלי מושג... אבל אני רק אומרת - זה לא בגלל הכינוי והכינוי לא אמור לההפך לאדום אוטומטית! חכו שימו ברקס ואחרי כמה ימים יגיעו הפרטים המבוררים ותוכלו לדעת אם הוא מתחזה או לא! נ.ב2: זוכקרים איך שאלמה בן-זאב נכנסה לראשונה לפורום? היא גם לא היתה מסומנת באדום ותראו עכשיו בבלוגטיוי היא בעצמה לא הכחישה את נוכחותה בפורום!

למעלה