לכל המומחים הגאונים פה בפורום הנוכח

eyal-m

New member
לכל המומחים הגאונים פה בפורום הנוכח

(י) פתחו את ראשכם למען שאלה פשוטה ביותר שאני בטוח שתעזרו לי כמו שעשיתם פה להרבה אנשים אז ככה, נגיע לעניין קניתי לא מזמן כבל סטריאו עם 2 בננות מ2 הצדדים וניראה אותו דבר משני הצדדים שתפקידו להשמיע צלילים של הרדיו למחשב ואז אני יכול להקליט במחשב היציאה של הכבל הוא כמו של אוזניות ואני כבר כמה ימים עבדתי עם הכבל הזה והקלטתי איזה משהו שהייתי צריך מקלטת טייפ או מהרדיו והיה מעולה עכשיו כניראה נגעתי באיזה הגדרה בקול או בשמע או במשהו כזה וכשאני עושה הקלטה ברשמקול זה לא מקליט לי כלל על איזה הגדרות אני יכול לבדוק בשביל שזה יתחבר ישר ויוכל להקליט לי את הצלילים שאני שומע במחשב(ברמקולים) לעצם העניין; הערה חשובה להבהיר הכבל מעולה כי בדקתי אותו בחשב של אחותי וזה עובד אצלה ברשמקול , ככה שמדובר פה בהגדרה אחת לשנות, תנו לי ממש בבקשה עצות איזה הגדרות לשנות, נורא מודה לכם....! אני כל שנייה יעשה פה רענן לפורום אז אני מייד יגיב גם לשאלות, אם יהיו, אוהב אותכם הרבה אוהב אותכם איל.... טוב קדימה, לכו על זה....אני ממתין:)

panda1

New member
תעשה בדיקה

ב- DEVICE MANAGER שלא נוצרה התנגשות 1. אם איזו תוכנה אתה עובד 2. תבדוק את הרמקול עם הוא לא על MUTE תעדכן ונמשיך משם

eyal-m

New member
pandal אני איתך

הרמקול נמצע על השתק ומה זה: DEVICE MANAGER מנהל הקול אתה מתכוון בלוח הבקרה שם שבצלילים ומולטימדייה.... הייתי שם אבל אני לא יודע בדיוק איזה הגדרה לשנות ובקשר לאיזה תוכנה אני משתמש ברשמקול, יש את זה לכל אחד בכל מערכת חלונות אחרונה לפחות, זה עבד במחשב אחר ככה שאין בעייה בכבל, הבעייה זה איזה הגדרה אתה חושב שאני צריך לשנות אני מחכה להודעה ממך. איל

eyal-m

New member
יש גם ישצודק יותר הרבה יותר שם

אני מחכה לך באיי סי קיו שלי 94954728 אייל

למעלה