לכל המעוניין....

לכל המעוניין....

מחר מתחילים את הלימודים!!!! יוווווווווו האמת ני כבר מתה שתתחיל טיפת שיגרה אני רק משתוללת החופש הזה לא שזה רע אבל די צריך גבול אולי זה לא המקום לרשום מה שאני מרגישה אבל נורא בא לי... מרשים??? חוצמזה טלטול... מתוקה!!!!!! התגעגעתי אליךךךךךךךך לא שמתי לב שהתייחסת בכלל לדבריי.... אני מצטערתתתתת אלפי סליחות ונשיקות את מקסימה ואני חולה עליך לאללה!!!!!! אני מאחלת לכולכם יום טוב ונפלא ולילה טוב וסוער או שקט כרצונכם... אני אוהבת אתכם ו... זהו איב

איבוווווווש!!!!

מה נשמע, מתוקה שכמוך?!?!? מת עלייך!!!!! אז מחר מתחילים את הלימודים, את אומרת? באיזו כיתה את? ומה שלום החבר שלך לשעבר, "לוחם האור"??? האם הוא עדיין לשעבר??? האם הוא נשבר??? האם הוא ממשיך לנסות לעשות לך מניפולציות??? האם זה בסדר שכתבתי כאן את ההודעה הזאת??? כי אם לא, אני יכול למחוק אותה, את יודעת, אני המנהל!!! גרררר!!! בטח שאת יכולה לכתוב כאן מה שאת רוצה... יותר מכך: את צריכה לכתוב כאן מה שאת רוצה!!! אוהב אותך נורא בן

אם כבר מדברים על לימודים......

אז באמת מחר חוזרים ללימודים, איזה כיף!!!!!! שלא תחשבו שאני אוהב מאוד ללמוד פשוט אני גם רוצה לחזור לשעות הנורמליות ולסדר היום המסודר, אך אני פוחד קצת שהשעות הלחוצות ולכ הדברים יפגשו לי עם החוגים (קונג פו והישרדות)
אבל אל דאגה אני כבר אסתדר.... טוב אני מה זה מתרגש לקראת מחר, אני גם הולך לתיכון(אני הייתי בחטיבה קודם) ואני מאוד מתרגש, קצת פוחד- דרך אגב זה טוב קצת לפחד, כולם מפחדים ממשהו חדש שאינם מכירים.... אז בקיצור כיתה י´ מישהו מהפורום עבר אותה כבר??? איך היא הייתה???? איך התיכון?? תנו קצת טיפים, לילד שנרגש מאוד לקראת מחר וקצת מפחד(ומודה בזאת בפומבי) אז בקיצור לכל התלמידים/ות אני מאחל מחר יום כיף, לכל מי שלא הלך שנים קודמות תפתחו דף חדש.... ותהנו מכל רגע... שלכם, עידודו הלוחם(בן אני יודע שההודעה הזאת לא קשורה לדרך הלוחמים אך אני מאוד מתרגש ורציתי לומר זאת)

דרדרית

New member
קודם כל שיהיה לך בהצלחה ../images/Emo39.gif

ומה עם "בהצלחה" למורים שמתרגשים מהכיתה החדשה? מהתלמידים החדשים? מהתקוות שתולים בהם ההורים והתלמידים??? ו....בהצלחה להורים ששולחים עוד ילד שעולה כתה ומתרגשים ודואגים שלא יהיה לו קשה מידי ויוכל להפיק את המירב מעצמו בתחום הלימודי אבל שלא ישכח גם להנות מגיל ההתבגרות... הבנת עידו, כולנו מתרגשים ואפילו מפחדים קצת.. אבל ממשיכים לאט לאט מתחילים בהתחלה עם המון חששות ואז מגלים שזה בעצם לא כל כך נורא.. ושיש לנו את כל הכוחות בעולם להצליח ולהתגבר על כל הקשיים. שתהיה לכולנו שנה נהדרת דרדרית

10 טיפים למצבי לחץ והתרגשות...

1. לעולם אל תגרד את האוזן במצב של לחץ והתרגשות. טוב, נו, תגרד. 2. תמיד תנסה להיות רגוע. אפילו כשאתה עצבני, קבל את זה בצורה רגועה. 3. לעולם אל תקשיב למישהו שאומר לך "לעולם אל". 4. תמיד תפקפק בעיצה שמתחילה במלה "תמיד". 5. הלחץ וההתרגשות הם אנרגיה הזורמת בך. אל תקרא לה "לחץ". הקשב לה, התבונן בה, אולי תמציא לה שם חדש - ואז תגלה שהיא בכלל לא מלחיצה, האנרגיה הזאת. 6. דמיין את עצמך עוד יותר לחוץ ונרגש וראה שאין שום בעיה, מותר לך להיות כך וזה בסדר. עם זאת, זוהי בחירה שלך אם להיות עד כדי כך לחוץ ונרגש, או רק כמו שאתה באמת עכשיו. 7. דמיין את עצמך הרבה יותר רגוע ושליו וראה שאין שום בעיה, מותר לך להיות כך וזה בסדר. עם זאת, זוהי בחירה שלך אם להיות עד כדי כך רגוע ושליו, או רק כמו שאתה באמת עכשיו. 8. האוויר סביבך מכיל חומר מרגיע ומחזק (כך תדמיין לעצמך). נשום אותו בהנאה אל קרבך. הרגש איך הוא נטמע בגוף. גם אם לא תעשה כלום הוא ייטמע בגוף, מפני שהוא סביבך. 9. חשוב על ה-Force - אותו שדה של אנרגיה המאחד את היקום ובעצם מקיים אותו. הרגש אותו, הנח לו לזרום דרכך ודע כי אתה מרגיש אותו, משפיע עליו ומושפע ממנו. 10. קח מרחק מהחוויה, אל תוך העתיד. השקף ממנה מבעוד שנה, או שנתיים, או כמה שבא לך (אפילו 10 שנים). משם היא נראית אחרת. טכניקת-עזר לכך היא להשקיף מהמקום בו אתה נמצא, אל חוויה דומה שהתרחשה לפני שנה-שנתיים או כמה שבא לך. זה באופן אוטומטי יסייע לך ליישם עיצה זו בקלילות, בטבעיות ובהנאה. בהצלחה! שלך באהבה בן

למעלה