לכל המתוסכלים והמתוסכלות

mortex

New member
לכל המתוסכלים והמתוסכלות

שלום לכם חברים, רציתי לשתף אתכם בסדנה שעברתי מזמן.. שכשראיתי את השם מתוסכלים מהעבודה, לא יכולתי שלא להכנס לשתף :) אני עברתי סדנה ששינתה את החיים שלי לטובה בכמה וכמה מקומות בחיים כולל מקום העבודה. מצאתי את עצמי מתוסכל אין קץ, מהעובדה שאני שכיר, שהבוס שלי מעצבן, שהעבודה שלי חרא, שלא משלמים לי מספיק. וכמובן שהדברים גלשו לבית, והחברה שלי סבלה, והאחים שלי סבלו מזה. כי הייתי רוטן כל היום. הייתי מתעצבן אפילו עם הקפה שלי היה חם מידיי. הייתי מאד לא מרוצה מהמצב שלי בנוגע למקום עבודתי. אימי עשתה סדנה שדיד שלה רשם אותה, ושהיא סיימה היא אמרהל י אתה חייב לעשות אותה, ושלחה אותי... אני אמרתי, וואלה אם זה היה ממש טוב לאמא שלי זה בטוח טוב גם לי, והלכתי... חברים, אחרי שסיימתי את הסדנה, מצאתי את עצמי צומח בחיים שלי, מצאתי עוד אפשרויות לפעול, ושיפרתי את איכות החיים שלי ורמת החיים שלי בכמה וכמה. ומה שמשגע אותי זה שזה היה כל כך פשוט :) למדתי על ערך ההקשבה, הקשבה אמיתית. למדתי על ערך לקיחת האחריות בחיים שלי. למדתי איך לקבל ביקורת ואיך לתת ביקורת שצורה בונה ולא מאיימת. מה שמדהים, זה שבסדנה הזו הלימוד הוא חווייתי, כלומר מעבירים אותך חוויות מסויימות שמהן אתה לומד על עצמך, לכן למרות מספר האנשים בחדר, אתה עובר סדנה לבד (נוסח בלשון זכר וזה גם לנקבה מטעמי נוחות בלבד) . אם מישהו היה מעוניין לשמוע יותר פרטים אשמח אם תוכלו לכתוב לי במייל, כי איני רוצה לעשות איזה שהוא פרסום בתוך הפורום עצמו. אחרת יורידו לי את ההודעה :)) והיה חשוב לי לשתף. איך מצאתי את עצמי צומח מתוך התסכול שהיה לי ואיך מחקתי אותו מהחיים שלי :) [email protected] אשמח לתת פרטים לכל מי שרק ירצה :) באהבה אורי

baraba1

New member
שלום לך אורי

לפרסם את שם הסדנא אין כל בעייה, פרסום אסור הוא פרסום ופרטים "ספציפיים" בעלי תוכן שיווקי מובהק. נראה לי שחשוב לפרסם את שם סדנא וזאת מכמה סיבות: 1- ייתכן ויש אנשים שיהיה להם מה לומר מנסיונם האישי 2- זה יראה לכולם שאין לך אינטרס אישי בסדנא (אתה לא מקבל תמלוגים על חדשים, לא עושה אותצה בעצמך וכו') ככלל, אני אינני מאמין שסדנא עושה שינוי בבנאדם, היא יכולה להראות לו את הכיוון, אבל רק האדם עצמו משנה את חייו והוא זאת באמצעות הרבה עבודה קשה ו"אכילת חצץ" אין קסמים. לכןף אשמח לשמוע על שם הסדנא, מי מעביר אותה וכמה זמן היא כבר פועלת, האם יש את הסדנא בחו"ל? מי פיתח את הסדנא וכ', יעזור אם תתן לינקים שקשורים תודה

mortex

New member
אני אתן לך את הקישור לאתר החברה..

www.humanication.co.il זה אתר החברה יש שם את כל הפרטים ששאלת :)

למעלה