לכל המתלבטים...

Ram Kol

New member
לכל המתלבטים...

בואו נחשוב רגע בצורה לוגית על מנת להגיע לפתרון שיקדם וישפר את החיים של כולנו במדינה הזאת.
תראו... כל המפלגות רוצות בטובת האזרחים והמדינה. כל אחת בדרך שלה. כן, אפשר להתווכח על אסטרטגיה כלכלית, אסטרטגיה מדינית וביטחונית וכו', אבל אם לא החלטתם עדיין, זה אומר שאתם לא נחרצים לגביי הדקויות האלה ואולי לא מוצאים הבדלים גדולים בין המפלגות.

לכן, אני מציע פשוט כך: במקום לחזק מפלגת אווירה כזאת או אחרת או להצביע הצבעת מחאה, מצביעים הצבעת יציבות!

ידוע כבר שבנימין נתניהו הולך להיות ראש הממשלה הבא. בואו ניתן לו כוח פוליטי אמיתי על מנת לקדם באמת את הנושאים שעל הפרק ולעמוד מול הסחטנות של החרדים והמפלגות הקיצוניות.
בכל פעם שמחזקים מפלגה קטנה, מחלישים את מפלגת השלטון ואת ראש הממשלה ומאלצים אותם להיכנע ללחצים של מפלגות קטנות וסקטוריאליות.
אם הליכוד-ביתנו יהיה גדול וחזק, אנו מעמד הביניים, האנשים הליברליים במרכז, אלה שבעד ציונות שפויה ולא קיצונית לאף צד, נרוויח מזה.
לראש הממשלה יהיה את הכוח לקדם נושאים כמו: שיוויון בנטל, גיוס חרדים, העברת תוכנית כלכלית להמשך הצמיחה והיציבות של הכלכלה, בניית הביטחון, קידום החינוך ועוד.
אם לליכוד ביתנו יתאפשר להקים קואליציה יציבה (לא כזאת ששורדת חודשיים כמו פעם שעברה) שלא תלויה בחרדים (61 מנדטים גם בלי החרדים) - נצליח לקדם את כל הנושאים האזרחיים והחברתיים שאנחנו כל כך מדברים עליהם.

לכן, בואו נהיה אחראים - בואו לא נפקיר את הממשלה הבאה לסחטנות קיצונית. בואו נחזק את כוחו של ראש הממשלה ונצביע מחל - הליכוד ביתנו!

aaa123

Member
לא ידוע כלום

לא בטוח שהסקרים אמינים ואנשים יכולים לשנות את דעתם עד יום הבחירות.
ככל הנראה נתניהו יהיה ראש הממשלה הבא אבל זה רחוק מלהיות ידוע.

חוץ מזה הבית היהודי איננה מפלגה סקטוריאלית,וכימני שחושב שנתניהו מושחת
אני מעדיף להצביע לבית היהודי למרות שאני חילוני.

לא אצביע למפלגה שמבזבזת כסף על העשירים(למשל משלמת לשרית חדד 80,000 ש"ח בשביל יום אחד שהיא שרה),ואני לא סומך על נתניהו בנושאים כגון איכות הסביבה.

aaa123

Member
במחשבה נוספת החלטתי להצביע לאמסלם

אני מעדיף ששניהם יקבלו יותר ואני מצביע בשביל הסיכוי הקטן שהקול שלי יוסיף מנדטים.
הנקודה היא שאמסלם קרוב לאחוז החסימה כך שהקול שלי יכול להוסיף לו 2 מנדטים(יחסית למצב שלא הייתי מצביע לו) שברור שהקול שלי יוסיף לכל היותר רק מנדט אחד לבית היהודי יחסית למצב שלא אצביע לבית היהודי.

בשאלה מה אני מעדיף עוד מנדט אחד לבית היהודי או עוד 2 מנדטים לאמסלם התשובה שלי היא עוד 2 מנדטים לאמסלם.

Ram Kol

New member
אל תבזבז את הקול שלך

אל תתפתה להאמין לסיסמאות בחירות.

הליכוד הוא מאוד לא טוב לעשירים ונלחם בהם יותר מכל ממשלה אחרת והשיג הרבה כסף לאזרחים מזה. לדוגמא:

1. וועדת ששינסקי - שטטיניץ נלחם בתשובה ובטייקוני הגז על מנת להגדיל את תמלוגי המדינה, מה שהביא ויביא למשק מיליארדים!
2. פירוק שוק התקשורת המונופוליסטי - הוזלה של ההוצאה של כל בית על חשבון אילן בן דב, נוחי ושאר הטייקונים.

ועוד.

לא מטפלים באיכות הסביבה? גלעד ארדן היה היחיד שהשקיע סוף סוף בפרוייקט ניקיון הקישון (הנחל המזוהם ביותר בארץ) לאחר 80 שנה של זיהום !

אתה חילוני ורוצה להצביע לרבנים שקוראים לביטול הוועדה לקידום מעמד האשה, שרואים בברוך גולדשטיין קדוש?

אני מציע שתצביע לליכוד ותחזק את ידיו של ראש הממשלה להוביל באמת את המדינה!

למעלה