לכל הפורום!!!!!

לכל הפורום!!!!!

קיצר.... מחר זה פרק אחרון! זה ממש אבל ממש מבאס.... אני מקווה שתיהיה עונה 2 אמן אמן! רציתי להגיד שהיה לי ממש כיף איתכם בפורום :) מקווה שנהנתם מהסידרה כמוני. שמרו על קשר....

אביושה

New member
רונה! כנסי לפה חחח

אני מכירה אותך מאיפהשהו? חח היום ראיתי אותך...את יודעת מי אני? אביה מפנינים חח מצחיק לדבר איתך כאן... מה המצב?

°°NaTaLi°°

New member
היי רונה

היי רונה מה המצב? חח את ממש חמודה בראש גדול מההתחלה חיבבתי אותך חחח

לנטלי!!!!

חח תודה ממי איזה מתוקה!!! הופעתי בהרבה פרקים ואני לא יודעת אם זיהית אותי או לא :) כי בכל זאת אני לא מכירה אותך או משהו.. חח זה מאוד מחמיא לי... המון תודה ממני, רונה

gordi13

New member
לרונה??

בתור מה שיחקת ב"ראש גדול"? איזה דמות הייתה ללך?

אביושה

New member
היא הייתה ניצבת...וגם אני :)

אבל היא באה יותר פעמים... ובגלל שזה היה בחופש (הצילומים) אני ישנתי :) :) :)

gordi13

New member
כןן...

יבנתי אבל איך קרוא לכם שם?.? הופעתם הרבה מתי הופעתם סדרה?

אביושה

New member
כנסי לפה שניה...

ניצבים זה אנשים שנגיד יש סצנה בחדר כימיה אז אנחנו יושבות או עוברות שמה מאחורה ולפעמים יש גם איזה סקסט קטן...נכון רחלי הזאת שהייתה לפני כמה ימים עם הפלאפון שהיא דאגה לאמא שלה בגלל הפיגוע הזה? היא ניצבת והיה לה גם קטע קטן כזה... הבנת? כאילו אין ממש שמות והכל!

°°NaTaLi°°

New member
חח כן זיהיתי אותך

ליתר דיוק מור מהפורום אמרה לי שאת חברה שלה ואמרה לי איך ניראת והתלבשת בקטע עם רועי ומישם הבנתי שזאת את חח אז אמרתי לה שמההתחלה חיבבתי אותך את מותק!

כנסי...

אני ממש מצטערת להגיד לך אבל לא יהיה אונה שניה.. דודה שלי מפיקה ת'סדרה והיא אמרה לי שלא... היום היא אמרה לי... אני מבואסת סוף הדרך.. סורי להגיד לך..... בייייייי

לעמית!!!

אני זוכרת אותך...... הופעתי בסדרה ואני ממש זוכרת אותך! חח למה רווית כל כך בטוחה שלא תיהיה עוד עונה???

לעמית האחיינית!!!../images/Emo70.gif

ממקורות יודעי דבר הדודה שלך לא מפיקה יותר את ראש גדול. אז לא הייתי סומך על מה שהיא אומרת בכלל. כן כן לא רק לך יש ''דודה'' בחלונות הגבוהים חחחחחח

למעלה