לכל השחקנים:

Masha4ka

New member
לכל השחקנים:

רק שתדעו אני הייתי בבכורה וראיתי שם את כולכם!!! אני אחת משתי הבנות הלא קשורות [יעני לא שחקניות וזה] שהסתובבו לכם בין הרגליים... גור: אני זאת ששאלה אותך על סוזנה...

Masha4ka

New member
מממ.... אז אתה מזהה? אני זאת עם

הסוודר האדום והפסים הבלונדיניים...

Masha4ka

New member
יאאא! חשבתי שלא תזכור..

כל מקרה, בבכורה היה ממש נחמדדד! טובים הם חיי העיתונאים.. אתם כ"כ נראים יותר טוב במציאות... נניח, זאת שמשחקת את איריס [שכחתי איך קוראים לה] ממש מהממת במציאות, לפי דעתי...

איך אני לא אזכור?!

שתי בנות חמודות וביישניות באות לשאול אותי שאלה.... לפני כן זה לא קרה לי.... אני אזכור את זה לעוד הרבה זמן.... באמת נראים טוב במציאות?! אני כל הזמן סמכתי על זה שהאיפור מכסה לי ת'חצ'קונים.... שרון היא באמת יפהפיה אמיתית!!!

Masha4ka

New member
ברור שתזכור! אני הרי כ"כ חשובה...

מממ... כן. ת'אמת שאם סוזנה לא הייתה אומרת לי לשאול אותך לא הייתי חושבת על זה בכלל... ממש רצינו לדבר עם אדם ועם אחת הבנות אבל התביישנו מדי, בקושי ניגשנו אליך. לא התכוונתי ספציפית אליך [אני לא יודעת מה מצב החצ'קונים שלך]אבל אתם נראים יותר בוגרים במציאות וזה לדעתי יותר טוב. בן כמה אתה בכלל? אה כן, קוראים לה שרון! היא ממש יפה.

הממ תודה.....

אין לך מושג כמה זה מנחם... אחרי שהפרצוף מלא החצ'קונים שלי נמצא על המסך... :)

Masha4ka

New member
אבל ברור לכולם שאת יפה...

רואים שהחצ'קונים זה לא שלך ואת ממש יפה במציאות וזה מה שחשוב!

לא נורא שרוני...

תמיד יהיה לך את אבא....שהוא תמיד שימושי!!..סתאאאאאאאאאאאאאםם!!! כפרה את כוסית על וכולם יודעים את זה ....

וואי שרון מהממת ואלמה זאת הרקדנית

גם אותך ניסו לכער ולא ממש הצליחו! את יפה גם!

חחח בואו אני אעשה לכם סדר...

לא שרון (כלומר אני) זאת לא מור המהממת זאת איריס אינדיבו....... מור זאת עלמה יעל זאת ספיר הסתדר? :)

Masha4ka

New member
לא ממש...

מור- אלמה יעל- ספיר איריס- שרון צריכים לדעת עו משהו? אני די מתמצאת בחומר...

למעלה