לכל מי שטוען (כולל יבגני) שברצוני לראות את אמסלם ושות' תלויים, תזכרו מה הוא אמר

Cranio

Well-known member
"כשנחזור נדרוס את השמאלנים ונשים אותם במכלאות".
ומה עשו עם זה? כלום ושום דבר
הבריון עדיין נבחר ציבור ושר בממשלת האסון .

dory30

Well-known member
שלב 1: הדחת שלטון המוות
שלב 2: הקמת ועדת חקירה
שלב 3: עונשים: מאסר, הגלייה, שלילת אזרחות וכדומה. על דברים חמורים מכך שבית הדין המיוחד לפשעי מלחמה שיוקם יחליט, לא אפרט.

חנן44

Well-known member
שלב 1: הדחת שלטון המוות
שלב 2: הקמת ועדת חקירה
שלב 3: עונשים: מאסר, הגלייה, שלילת אזרחות וכדומה. על דברים חמורים מכך שבית הדין המיוחד לפשעי מלחמה שיוקם יחליט, לא אפרט.
אני מתנדב לצבוע את הקיר בצבע לבן

evglev1

Well-known member
מנהל

לצערינו זה מה שאפשר לו מקום גבוהה בפרימריז כי זה מה שחברי המפלגה שבוחרים את חברי הכנסת אוהבים לשמוע.

Cranio

Well-known member
לצערינו זה מה שאפשר לו מקום גבוהה בפרימריז כי זה מה שחברי המפלגה שבוחרים את חברי הכנסת אוהבים לשמוע.
לצערי אתה צודק.
למרות שהתלוננו על האלימות המילולית שלו ( בקישור המצורף) לא נעשה דבר . להיפך.

evglev1

Well-known member
מנהל
כן זאת בדיוק הבעיה של הממשלה הזאת שהיא עסוקה בלדרוס שמלאנים ולא בלקדם את ערכי הימין ואמסלם הוא אחד הסיבות שגם אם גדעון סער וזאב אלקין יחזרו לליכוד אני לא אצביע ליכוד בגלל הגועל נפש של מירי רגב ודודי אמסלם, אבל הרל"בים הרי שייכים למחנה הנאור והדמוקרטי שאפילו והשמלאנים אפילו מתנגדים לעונש מוות למחבלים, אז בעד עונש מוות ליהודים שתומכים בדיקטטורה?

dory30

Well-known member
כן זאת בדיוק הבעיה של הממשלה הזאת שהיא עסוקה בלדרוס שמלאנים ולא בלקדם את ערכי הימין ואמסלם הוא אחד הסיבות שגם אם גדעון סער וזאב אלקין יחזרו לליכוד
כולם שם תאונת עבודה של הבורא.
אני לא אצביע ליכוד בגלל הגועל נפש של מירי רגב ודודי אמסלם
מעולה.
אבל הרל"בים הרי שייכים למחנה הנאור והדמוקרטי שאפילו והשמלאנים אפילו מתנגדים לעונש מוות למחבלים, אז בעד עונש מוות ליהודים שתומכים בדיקטטורה?
אני בעד עונש מוות למחבלים יהודים וערבים כאחד. דין נתניהו כדין סינוואר.

Harrington

Well-known member
מנהל
כן זאת בדיוק הבעיה של הממשלה הזאת שהיא עסוקה בלדרוס שמלאנים ולא בלקדם את ערכי הימין ואמסלם הוא אחד הסיבות שגם אם גדעון סער וזאב אלקין יחזרו לליכוד אני לא אצביע ליכוד בגלל הגועל נפש של מירי רגב ודודי אמסלם, אבל הרל"בים הרי שייכים למחנה הנאור והדמוקרטי שאפילו והשמלאנים אפילו מתנגדים לעונש מוות למחבלים, אז בעד עונש מוות ליהודים שתומכים בדיקטטורה?
אין "יהודים שתומכים בדיקטטורה", סתם לידיעתך.

ההמצאות של פותח השרשור ודפי המסרים של הרל"ב שאתה נהנה להשתמש בהם לא משנות מציאות זו :).

Harrington

Well-known member
מנהל
"אין יהודים שתומכים בדיקטטורה" מת על היציאות שלך, עם ההצהרות "הבדוקות". "סתם לידיעתך" אמר הממונה מטעם עצמו על כל האמיתות המסולפות...
שמח שאתה מת. על היציאות שלי הכוונה. מה לעשות, זאת המציאות. זה שאתה מעדיף לשחק בנדמה לי, לעשות כאילו, ולהציג מצג שווא שקרי שאין לו על מה להתבסס ו/או לצווח סיסמאות רק כדי להשמיץ אחרים ולטעון כל מיני טענות מומצאות? שיהיה לך לבריאות. מבחינתי זה מעיד יותר עליך מאשר על מושאי המצאותיך. אבל כמו תמיד, זאת זכותך המלאה כמובן.

The Real Big Joe

Well-known member
שמח שאתה מת. על היציאות שלי הכוונה. מה לעשות, זאת המציאות. זה שאתה מעדיף לשחק בנדמה לי, לעשות כאילו, ולהציג מצג שווא שקרי שאין לו על מה להתבסס ו/או לצווח סיסמאות רק כדי להשמיץ אחרים ולטעון כל מיני טענות מומצאות? שיהיה לך לבריאות. מבחינתי זה מעיד יותר עליך מאשר על מושאי המצאותיך. אבל כמו תמיד, זאת זכותך המלאה כמובן.
תמשיך. תמשיך. אתה משעשע. "אין יהודים שתומכים בדיקטטורה" :ROFLMAO:

Harrington

Well-known member
מנהל
רוב חברי הפורום שותפים לדעתי. אתה הוא המוקיון החריג.
שיהיה ל"רוב חברי הפורום" המון לבריאות :). מה אתה רוצה שאעשה בעניין בדיוק? עובדה היא שלא התייחסת, עדיין, עניינית לדברי למעלה עליהם התיימרת להגיב. רק 5-6 סבבי חרטוטציות מסביב :). אני נהנה בינתיים אז ממשיך, עד שיימאס. אבל זאת המציאות ואין לה כל קשר למה ש"רוב חברי הפורום" חושבים עלי או לא (מה שאגב, למקרה שטרם למדת להכיר אותי, לא באמת עומד בראש מעייני גם אם הייתי מקבל את דבריך בעניין :cool:).

ai27

Well-known member
אני מבין שאתה לפידון
ולכן לא למדת בבית הספר ואתה כנראה לא יודע איך אמורים לכתוב בעברית,
אז נסביר לך

במרכאות שמים ציטוט - ומה שכתבת הוא לא ציטוט
ואפילו לא קשור למה שהוא כן אמר

Cranio

Well-known member
אני מבין שאתה לפידון
ולכן לא למדת בבית הספר ואתה כנראה לא יודע איך אמורים לכתוב בעברית,
אז נסביר לך

במרכאות שמים ציטוט - ומה שכתבת הוא לא ציטוט
ואפילו לא קשור למה שהוא כן אמר

התמיכה שאתה נותן לאמסלם הבריון שהכחיש את הדברים שמיוחסים לו רק הופכת אותך לליצן.

Harrington

Well-known member
מנהל
בוודאי שהכחיש . הוא טען שהדברים הוצאו מהקשרם.
ודורי ציטט אותו נכון.
צריך שהוא יטען את זה בשביל להבין את זה? הלא כל בר דעת (אתה יודע, האנשים האלה עם מוח בקודקודם שהם כבר הוציאו מהניילונים ויודעים לתפעל אותו ולהשתמש בו מעת לעת) יודע שמדובר באמירה סתמית, אמירה בעלמא. רק רפי שכל (במלוא המובן הרציני ביותר של המושג), או כאלה שחשוב להם לצווח סיסמאות מסוימות מתוך הכורח שלהם לקדם אג'נדה מסוימת, רק כאלו יחשבו אפילו לרגע דל אחד שהוא באמת מתכוון שכך צריך להיעשות ביום מן הימים :cool:.
לעניין זה, זה חסר כל משמעות אם הציטוט הלשוני מדויק או לא.

למעלה