לכל מי שמאוכזב מהפורום החדש :

Or Jacob

New member
לכל מי שמאוכזב מהפורום החדש : ../images/Emo8.gif

הפורומים של תפוז , הם הפורומים הכי משוכללים , מעוצבים , מהירים , נוחים , כו´ ברשת ! בהתחלה גם אני נחרדתי מהאיטיות , אבל אחרי כמה פעמים שתכנסו לפורום , הוא יעלה מהר מאוד ! הרבה יותר מוואלה ... חוץ מזה , יש לו הרבה יתרונות על וואלה , וכמעט שאין לו חסרונות ! חוץ מזה , הממשק שלו ממש נוח ונעים ! הרעיון של הצ´אט באמת דבילי , אז פשוט לא משתמשים בו ! זאת לא הסיבה שעברנו לשם ! עד עכשיו , החיסרון בתפוז היה ההודעות שקופצות לראש העמוד בגלל שיש להם יותר תגובות , אבל זה בוטל ! אז לא צריך לדאוג גם לזה . אני באמת לא רואה שום סיבה נגד הפורום בתפוז ! אם חלק ישארו כאן , הפורום יתפצל (הרי אף אחד לא יעשה עבודה כפולה : לרשום פעמיים וכו´ ...) הפורום פשוט יתפרק ! אל תעשו אתזה ! בנינו פורום מוביל ומצליח , אי אפשר להרוס את זה ככה סתם ! תאמינו לי , בסוף תתרגלו להכל ! אז בבקשה , כבר התקבלה ההחלטה , עברנו לשם , אז אל תעשו דווקא ... תודה , אור יעקב

אור אני 1,000,000% איתך!

ותחשבו עוד על העובדה שעכשיו אנחנו פורום רשמי של מזג אויר! אומנם סמלי אבל משהו בהחלט! כל האלה שמפחדים משינוי - תתרגלו! גם אני ראיתי פורומים בתפוז לפני שעברנו ונחרדתי מהעיצוב המשונה, אבל כשעברנו ואין לי ברירה אני דווקא מתחיל לחבב את זה למרות שאני פה כמוכם רק כמה שעות! אז, דחילק...
דניאל......

sshoshan

New member
בתפוז ההתמחות היא של פורומים והם ..

מקצועיים וטובים.

א ס ף ב

New member
ההודעות הנצפות קופצות לראש העמוד

אולי זה נדמה לי, אבל ההודעות הנצפות ביותר קופצות לראש העמוד... זה לא שאני מנסה למצוא חסרונות אבל יש בזה משהו מעצבן

למעלה