לכל מי שעומד להתחתן - חובה חובה חובה

noam011

New member
לכל מי שעומד להתחתן - חובה חובה חובה

ישנו ספר שנקרא ``היום שבו מתה האהבה`` ספר חובה לכל מי שעומד להתחתן הספר הוא קובץ סיפורים אמיתיים לחלוטין על זוגות שהתגרשו כל זוג או אדם מביא בפרק משלו את הסיפור שלו. מה הוביל לגירושים עם פירוט האירועים המסקנות והמחשבות. הספר שופך אור על מגוון בעיות קטן אבל משמעותי מתוך האפשרויות למתיחות וסכסוכים בין בני זוג. למי שנמצא באופוריה של לפני החתונה כדאי לקרוא כדי להבין וללמוד מנסיונם של אחרים, אילו עימותים מצפים לו אילו קשיים ביחסים הבינזוגיים. להיות חכם ולדעת איך להתמודד עם כל התנהגות של הבעל / האשה. יכול לחסוך המון עוגמת נפש למי שיבין את הפרנציפ. אם יש לכם חבר/ה שעומדים להתחתן ואכפת לכם ממנו, דאגו שיקרא את הספר

אפשר לשלוח כמתנה לחינה...בעצם לא רצוי!

הם עלולים להסיק שמנסים להרוס להם! במיוחד שהאהבה הרי פורחת בתקופה זאת. לכן העדיפות היא להביא זאת כמתנה באופן אישי. אני לא קראתי את הספר אבל מאוד מעוניינת לקרא. מה שם ההוצאה?...עוד פרטים על הספר יעזרו לנו למצא אותו יותר בקלות. בכל אופן כייף שאתה משתף אותנו. אלת האהבה.

noam011

New member
היום שבו מתה האהבה - פרטים על הספר

הוצאת זמורה ביתן המחברות אדיבה גפן ואיילת רדין אני חושב בתור אחד שעבר גירושים ואת כל תלאות המשבר אני חושב שספר כזה יכול ללמד זוג לקראת מה הוא הולך וכשמתפתחים עימותים בזוגיות הם תמיד יכולים להיזכר במה שקראו שם ולהתמודד עם הקשיים שלהם על פי הניסיון של הזוגות שכבר נכשלו בקטע הזה ומוכנים לחלוק את סיפורם עם הציבור

תודה נועם,

אני אחפש את הספר,מעניין אותי לקרא. ללמוד על נקודות מבטם של אנשים אחרים,ולקרא על נסיונם. אולי אף אקנה את הספר בעתיד לחברה או חבר,תודה! אלת האהבה.

למעלה