לכל מי שרצה לדעת ...

royritter

New member
לכל מי שרצה לדעת ...

היום בצהריים נחת ה"רומיאו" נחיתת חירום 4 ק"מ צפונית למנחת עקב תקלה. כולם חזרו בשלום, למטוס קצת כואב... (התמונות הקבוצתיות של ה"אחרי" בדרך), ותודה לכל מי שדאג והתקשר. תודה למשתתפי מסיבת פורים הפרועה!!! אנחנו ממשיכים כ ר ג י ל. להתראות בסוף שבוע הבא, שמים כחולים, רוי ריטר SKYDIVE EILAT

FlyBaby

New member
מסיבת פורים!

אה וואלה המסיבה, כל מי שלא בא הפסיד! תמונות בקרוב

taz512

New member
מסיבה סוףףףףףףף

כל מי שלא בא הפסיד לראות את FLYBABY שיכור....... אחד מהדברים היותר מצחיקים שיש.... טאז שד מטורףףףף

קבל את תמיכת הפורום

הי רוי, הצטערתי לשמוע על נחיתת החרום של ה "רומיאו" היום. ידוע לי שארוע מסוג זה מלווה בהרבה כאב ראש מסביב, חקירות של המנהל, ביטוחים, ניירת וכו´. קבל מאיתנו קריאת עידוד והמשך בפועלך (אני מזמין מקום להעברה הבאה
). בברכת שמיים כחולים אורי

tomernz

New member
גם אני הייתי שם...

בגלל שהייתי שם, אני יודע שאני אחזור. בזכות מיומנותו של משה הגענו גם הפעם בשלום לקרקע.

rbagg

New member
מה עם המיומנות של המכונאי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

לא, אני לא מתכוון להתחיל מלחמת מועדונים. אני אוהב את רוי ונהנתי לצנוח שם יותר מפעם אחת, אבל התקלות החוזרות ב411 מדאיגות, ותאונה נוספת, חס וחלילה, תהיה אסון לSkydive Eilat (ראו מקרה SkyClub) ולענף כולו! כל הכבוד למשה, ואני מקווה שלא יזדקק להוכיח שוב את מיומנותו בקרוב... רועי

ניתרו

New member
אבל זהו ש...

זה לא כל כך שונה ממקרה SkyClub חוץ מהתוצאות, כך נדמה לי. בשני המקרים הייתה תקלה במנוע, ובשני המקרים הטייס ניסה לנחות נחיתת אונס. את האמת, ה411 באמת די בעייתי בעיני, אבל מצד שני, אני שמח שמשה הוא הטייס שלי. רוי - יש הערכות האם תנסו לתקן את המטוס, או שהוא טוטל לוס? סרגיי

royritter

New member
העתיד...

סרגיי , אנחנו עסוקים בימים אלה בבדיקה ובחינה מדוקדקת של כל מה שקשור במטוס ובנחיתת החירום, ומתייעצים עם אנשי מקצוע חיצוניים בכל הקשור להמשך דרכו. מבטיח לעדכן כשיהיו פרטים חדשים. רוי ריטר

jackiv

New member
סוף שבוע מדהים

רוי רציתי רק להודות לך על סוף שבוע מדהים.גם המסיבה וגם הצניחות. נופר גם מוסרת תודה ושתדע שאנחנו איתך לכל אורך הדרך ונמשיך לקפוץ גם מהטנגו שהוא אחלה מטוס. נשתמע בשבוע הבא. ג´קי

tomerg

New member
נחיתת אונס באילת

מדובר פה בחיי אדם ותוצאות נחיתת האונס מהמון מזל מלבד יכולות הטיסה המעולות של הטיס. יותר חשוב שתתקשר לאנשים שהיו במטוס מאשר להודיע על המשך פעילותך העסקית "כ ר ג י ל"! המלצתי לכל המעורבים בארוע (בתור צנחן פעיל שחווה מקרה דומה) לשבת ולנתח את הארוע עם עצמם לפני שישבחו את מסיבות יום השישי במועדון.

למעלה