לכל מי שתוהה........

לכל מי שתוהה........

למה אני לא בפורום להרגיש טוב (מה את לא רוצה להרגיש טוב?) ודאי שאני רוצה להרגיש טוב ובהתחלה באמת כך הרגשתי, הרגשתי מוקפת באהבה ואז.. אני חושבת שקצת שכחנו שמדובר כאן באנשים ולא ב"יצורי אהבה וירטואליים" לכל אחד בפורום יש המון מה לתת וכולם מדהימים ולכולם יש את סיפור החיים שלהם לספר רק שהרגשתי שאני הולכת לאיבוד שכבר אין לי מקום (לי הבן אדם) ושנדחקתי החוצה ושאני חייבת להגיב ולכתוב אחרת ישכחו אותי (וזה קרה) הרגשתי שאני הולכת לאיבוד. קשה לי להסביר את הרציו שמאחורי זה זו הרגשה שלי בלבד. לחברים שלי מהפורום (אלו שפגשתי ואלו שלא) תמיד תהיה פינה חמה אצלי בלב. והנה אני כאן במקום המדהים הזה ואני לא מפחדת שתשכחו אותי. אוהבת טל

בקשר לפורום להרגיש טוב...

אני גם עברתי כל מיני שלבים עם הפורום הזה, אבל קודם כל אני רוצה לשאול משהו: האם את עדיין מרגישה שהוא שינה לך את החיים (לטובה)?! אני ממש מרגיש כך. לחלוטין. וגם שהפורום הנוכחי הזה הוא במידה מסויימת תוצאה שלו, או תולדה שלו, או לכל הפחות - שהפורום הזה היה מתקשה להיוולד בלי עזרה של פורום "להרגיש טוב!" עכשיו כשאני חושב על כך, זה אפילו קיבל מימד נוסף: מנהל פורום להרגיש טוב, גיל עמית, המליץ עלי בחום לנטע מהנהלת הפורומים ובכך אולי איפשר הקמתו של פורום זה... אני גם מרגיש שהכרתי בפורום להרגיש טוב אנשים מדהימים לחלוטין ושזהו רווח נקי לכל החיים, אני מרגיש שלמדתי שם להביע יותר את אהבתי (הנתונה), כלומר את מה שאני מרגיש - לא להסתיר, ובכלל, התפתחתי ואני עדיין ממשיך להתפתח... שלך באהבה רבה מאוד בן

כמובן.......

אין לי שום ספק שבזכות הפורום "להרגיש טוב" אכן הרגשתי טוב. הפורום פתח בפניי דלת מדהימה לעולם שכולו התרגשויות ואהבה. נפתח לי משהו במרכז הגוף (איך שלא נקרא לזה) מאז נכנסתי לפורום פעם ראשונה ועד היום זה עוד פתוח. אז תודה לפורום וכל אנשיו על ההתפתחות המדהימה הזו. מבחינתי לא מצאתי את עצמי יותר בפורום אך אין זה אומר דבר על היתרונות המדהימים שבו (ובכל פורום אחר לצורך העניין) באהבה ענקית טל

גיל גיל

New member
טל? נוצרה בך תחושה שנשכחת?

איזו טעות... מבחינתי, את השיחה שלנו מביתה של מרגוש, עדיין לא סיימנו... לגבי לא משנה כהוא זה ההיעדרות שלך מפורום "להרגיש טוב!" מה שמשנה הוא האדם שהכרתי באותה פגישה, אדם שגרם לי לרצות לראות אותו שוב, מה שאני מקווה שאכן יקרה בהקדם... מתגעגע, גיל.

למעלה