לכל משתתפי הפורום המיותר הזה...אפילו עצמאותה

mr dish

New member
לכל משתתפי הפורום המיותר הזה...אפילו עצמאותה

מהמערכון של הגששים (חתונת הדמים) לא תצביע עבור אהוד ברח.

עכשיו אסביר...

למר ברק קרה בדיוק מה שוקרה לכל דגנרל כשהוא פושט את מדי הזית שלו - הגואבוז שלו מצטמקים לכדי זיתים שחורים...

מאז נפלאותיו כרוה"מ שכיהן כהונה הכי קצרה בתולדות ישראל, סובלת מדינתנו ממעשי השפנפנות המבזים שלו. צורת

הבריחה שהוא כפה על צה"ל, מדרום לבנון, כאשר המנטרה היחידה שעניינה את מפרק השעונים הנפלא שלכם היא...

"לא תיפול שערה אחת משערות ראשו של חייל צה"ל"...זה שבעקבות הבריחה הברדקיסטית, מלאת הפאניקה והמביישת

הזו, נפגעו אלפי ילדים ואזרחים, בעקבות ההתקפות בצפון ובדרום, זה לא ממש ייחשב.

מאז שהוא מילא תפקידו בגבורה, בבגדי ברונטית אמיצה בביירות, הוא מבייש את עברו, ממש כמו הצמח ששכוב כבר שנים בתל השומר.

הצבעה מוצלחת.

mr dish

New member
אני מתחנן - נא לענות לגופם של הדברים ולא לגוף

כותבם.

מפתיע אותי כל פעם מחדש

איך אנשים אוהבים לדקלם דברים כמו פטיפון.
אפילו שעברו יותר מ-12 שנה.
אפילו שברור שנחסכו חייהם של מאות חיילים לפחות.

תגיד, גם עוד 20 שנה תמשיך להאשים את אהוד ברק בהכל?

mr dish

New member
לא. רק בטיפשות שבנסיגה החפוזה והשפנפנה, אשר

שידרה לערבים סביבנו את אשר הם ייחלו לו עשרות שנים...

שניתן להבריחנו ממטרותנו בטרור, בכוח ובהעזה. כל שגדלנו והתחנכנו עליו בצבא, בקרבי, בא אהוד והפך. 180 מעלות.

הנבחר שלך הביא במעשהו זה למעשי החטיפה בגדר. לאחר מכן הבריחה הזו תורגמה גם בעזה בדיוק כפי שהמוח הערבי מבין...שאנו חלשים וזו העת להכות.

גם התנהלותו הבזויה לאורך כל שרידותו במשרד, אל מול אלפי הפצמ"רים והקסאמים, המטענים והגראדים, מעידה שהפטיפון משמיע זמר נוגה מאד, אבל אמיתי ונכון.

לשיא שיאי הכשל והמחדל הוא הגיע בעת "עופרת יצוקה", כאשר גדע את המבצע באמצעו, טרם הגיע המבצע לעיקר מטרותיו (ביניהם ראשי הטרור בעזה) והמשך מפגן הפחדנות הנורא שהוא הנחיל לצבא.

התוצאה היתה, בין היתר, גם כשל נמשך במינויים של מפקדי הצבא, כשהפוץ` המחפיר שעשה רמטכ"ל מכהן בזה שנבחר להחליפו - מעיד עד לאיזה שפל הצליח הגיבור שלך לדרדר את הצבא שלנו.

פטיפון ישן, אבל המוסיקה אלמותית ונכונה, אדוני.

פרץ מינה את אשכנזי, לא ברק

וצודק, לברק לא אכפת לא לצאת גבר-גבר מול האגו הערבי ועוד יותר מול האגו היהודי. יותר חשובים לו החיים ואיכות החיים של אזרחי המדינה. בגלל זה אני ואמא שלי ואח שלי מצביעים לו.

mr dish

New member
לגבי מי זה שטעה ומינה את הגולנצ`יק, בן מחזורי

צדקת.

לגבי ייחוס החשיבה של ברק על חיים ואיכותם, אני מניח שאת מתכוונת לאותם עשרות אלפי ילדים, סביב עוטף עזה, הוריהם וקרוביהם...

כמה ציניות.

mr dish

New member
לא ממש. כפי שאיני מציע להפציץ שכונות שלמות עם

מטוסי F-16...כפי שעשה גיבוך, ברוב טימטום, תוך גרימת הרג מיותר וכבד בין אזרחים, במקום לעשות כל שהיה בתוכנית המקורית של מתכנן מבצע "עופרת יצוקה", גלנט...

לשם תפיסת ראשי החמאס, יש צורך באותן יחידות שגיבורך כה מכיר.

היחידות ישבו אז ויושבים ל התחת, בחוסר מעש....גם כעת !

מי בדיוק נפגע? הגבול הפך לשקט מאוד.

הילדים של קרית שמונה זכו סוף סוף לילדות שלא כוללת טפטופי שריקות.

ולמרות הכל נתניהו העדיף אותו כשר ביטחון

אתה יודע משהו שנתניהו לא יודע,ואתה רוצה לשמוע עוד משהו,אם מפלגת עצמאות תעבור את אחוז החחסימה וגם אם לא,ברק יהיה שר הביטחון הבא.זה שאתה חושב שהיציאה מלבנון הייתה בריחה זה לא אומר שאתה מבין משהו שאנחנו לא מבינים,זכותך לחשוב כך,העולם ממשיך גם אם אתה חושב כך.מה שאהוד ברק עשה למען המדינה הזאת אני מניח למרות שאני לא מכיר אותך לא תעשה במשך יתרת חייך
(אם הייתה עושה אולי הייתי בטח אותך ולא הייתה צריך להקרא מר דיסה)

צריך מאוד להזהר מזה

אני לא חושבת שאהוד ברק יוכל להיות שר הביטחון בלי כוח אלקטורלי מספיק (נאמר, לפחות מה שיש לו היום), גם אם ביבי ירצה לתת לו את תיק הביטחון כמינוי חיצוני. צריך להיות ברור למי שרוצה בו ממשיך למלא את תפקידו, שעליו להצביע עצמאות לשם כך.

ואכן זה מה שאמרתי אני ומשפחתי יצביעו לברק

אגב ממה שאני שומע בסביבתי הקרובה,(הגליל המערבי )גם שם יש נכונות להצביע לעצמאות,

haemek11

New member
"העדיף"?

ברק "הביא" 13 מנדטים של שמאלנים כקופונים לג'וב של תיק הבטחון... זה המבנה של השלטון שלנו, קואליציה שהעם נותן לזה שמקים את הקואליציה.

אפשר להגיד שגם אולמרט "העדיף" את פרץ "עתיר הקרבות" בתור "שר הבטחון", וזה יהיה נכון באותה מידה של הסח הדעת שאתה נוקט בה.

אגב, אני חייב לציין שפרץ היה הרבה יותר טוב בתור שר הבטחון שמאשר ברק. ברק כושל בכל שהוא עושה, אבל תמיד יש לו את מי להאשים.

למה אתם נוטים לשכוח את האמת

ברק בא עם 13 מנדטים אבל כבר הרבה זמן הוא עם 4 מנדטים,היה זמן לנתניהו התחמן להמציא סיבה אם רצה כדי לסלק את ברק,עובדה שהוא לא עשה זאת,ואתה יודע מה,הוא יקח את ברק להיות שר ביטחון גם אם ברק יביא 3 מנדטים וגם אם לא יביא בכלל.

למעלה