ללהקה בגוון יפני דרושים!

Aviraman

New member
ללהקה בגוון יפני דרושים!

מכיוון שכל האירועים היפנים נכנסים להילוך קצת יותר מהיר, רציתי להקים להקה שתופיע בכנסים, מסיבות ג'ייפארטי ועוד אירועים! בינתיים נדמה לי שדרושים: סולן וסולנית. אפשרות גבוהה לקלידן - כיום בלהקות היפניות קיים הרבה מעבר לגיטריסט,באסיסט ומתופף (וסולן), מבחינת הצליל כמה שאני אוהב להיות אולדסקול וכו', צריך קלידן עם יכולת קלידים גבוהה, לא רק לנגינה אלא גם להשתלבות עם אפקטים מוזיקליים שמה לעשות - מכלים מסורתיים של רוק קשה להוציא. גיטריסט/ית נוסף - טובים ה2 מן האחד זה בטוח, יהיה כיף שלצידי יעמוד עוד מישהו עם גיטרה חשמלית ביד, רמה בינונית ומעלה. יש מצב שצריך באסיסט/באסיסטית - לא סגור עדיין, מוכן לקבל פניות. זה יישמע קצת פלצני אבל יש פה דרישה לרמה גבוהה. מה זה אומר: א. הכי חשוב - לזרום, אם אין כימיה טובה בין חברי הלהקה, אנחנו אוכלים קש וזה פשוט לא עובד. ב. פחות חשוב אבל חשוב מאוד בכל זאת - זמן, אם אין לך זמן לחזרות - אולי התפקיד לא בשבילך. ג. השקעה כספית - חדרי חזרות מאז ומתמיד לוקחים כסף, לא הרבה אבל לוקחים (במצב של 5-6 חבר'ה בחזרה מדובר בסכומים לא גדולים של משהו כמו 10 שקל לשעה לכל אחד, חזרה זה גג 3 שעות). ד. זה חלק מזרימה אבל אנשים לא רואים את זה כמובן מאליו - פחד במה וביישנות אלו דברים שכדאי לאבד, מכוון במיוחד לסולנים אבל גם לנגנים - אם אתם שרים טוב אין במה להתבייש, פתחו את הפה ותעשו את מה שאתם עושים טוב, אם אתם לא שרים טוב... אולי להיות סולן זה לא הרעיון הכי טוב. כנ"ל נגנים עם פחד מכישלון - כל אחד עושה טעויות, גם בחזרות וגם על במה, להמשיך הלאה זה הכי חשוב בקטע הזה, בכל רסיטל שאי פעם הייתי בו הנגן ידע שהוא עשה מינימום 10 טעויות כהחבר'ה בקהל בכלל לא שמעו אותן, זה שטויות. ה. רמה מקצועית - בוא נגיד שאלה פיטסג'רלד (זמרת ג'אז מפורסמת) אתם לא צריכים להיות וגם לא סלאש או כל נגן אחר שתמצאו לנכון לציין כתותח על. אבל יש דרישה לרמה גבוהה בנגינה ושירה. זה לא אומר שניקח דווקא את הבחור/ה שלמד/ה פיתוח קול כבר 60 שנה, יש אנשים עם כישרון וקול יפה ותפיסה מוזיקלית טובה (לא מזייפים קיצר :p). כנ"ל נגנים, אני לא מחפש את אלו שלמדו בקונסרבטוריון 3425 שנה, אני מחפש את אלו שעושים את העבודה שלהם כמו שצריך, יצירתיים בנגינה, בעלי Feel טוב לכלי שמנגנים עם הנשמה. הלהקה תעשה בעיקר בעיקר קאברים לשירים, זה אומר שלרוב נצטרך להוציא שיר משמיעה, דרושה פה אוזן טובה. ו. שואו - שיהיה ברור, אנחנו מתכוונים לזוז על הבמה (פרט לאוהד שיושב אי שם מאחורה בתופים וגם הוא הולך להתפרע). לא מספיק לנגן טוב, אם אתם עומדים במקום ולא עושים כלום חוץ מלהזיז את הפה או האצבעות, 60% מההופעה הלכה.. אני מעריך שזהו :p בלהקה כרגע נמצאים אני - גיטריסט, ואוהד - מתופף. אין שם ללהקה. החומר שהולכים לבצע כמו שאמרתי הוא בעיקר קאברים ככה שדרוש המון פתיחות ראש מבחינת נגינה ושירה, יכולת לגמש לסגנונות השונים. אני מניח שיש שאיפה לכתוב חומר מקורי, אבל לכתוב חומר יפני זה קצת בעיה לרובנו אני מניח :p. הופעות כמו שאמרתי בעיקר בכנסים וג'יי-פארטיז. חזרות - פעם בשבוע מינימום, חזרות בעיקר בת"א עם מפגשים מדיי פעם בבתים. איך ניתן ליצור קשר? אני כרגע בצבא, אבל עוד מעט יהיה לי מחשב נייד. ככה שהנה הפרטים שלי: טלפון - 0522912051 - אבירם MSN - [email protected] מייל - [email protected] אפשר לפנות גם לאוהד: מסנג'ר - [email protected] זהו בערך, תודיעי גם לחברים שאתם מכירים שאולי מתעניינים :] יום טוב!

oracle

New member
המון בהצלחה לכם! ../images/Emo168.gif

זו נראית יוזמה נהדרת ואני ממש מקווה שתצליחו לממש אותה! ^_^

למעלה