ללמוד לשחק D:

• פותח הנושא 369M
  • פורסם בתאריך

369M

New member
ללמוד לשחק D:

שלום חברים... חבר שלי גלעד אמר לי שנמצאים כאן שחקנים באמת באמת טובים... חשבתי אולי בגלל שאני לומד ממנו המון והוא באמת שחקן על רמה (מדורג כרביעי בשרת 5 בריטי D:) אז חשבתי שאולי גם מכאן אני יוכל ללמוד... שמעתי ממנו שקיימים כאן שחקנים כמו גדעון (Zomby לא?) 5-3-2 (dealex) ואפילו רענן Lord-sexman שגם כן מדורג בשרת בריטי 5 :] הבנתי למשל שרענן אין לו זמן כל כך לדבר ולענות לשאלות וכאלה [: גדעון אין לי מושג אבל אולי 5-3-2? D: אם למישהו ממכם יש זמן לשאלות והתייעצויות בסקייפ וכאלה מידי פעם אשמח עם נדבר ביחד...תודה רבה! D:

369M

New member
הסבר :]

אם אפשר בבקשה הסבר איפה זה המסרים בבקשה אני חדש כאן מאד :]

Mellow29

New member
לא היה ממש זמן גם שם

אני אחזור לשם עוד שבוע וחצי בערך :p

The Farmer1

New member
שכחת להזכיר

מקום ראשון בCOMX - המהיר הבינלאומי (הרבה יותר קשה מהאנגלי)

369M

New member
באמת שחכתי...

נכון יצחק :) באמת שחכתי את האמת לא שחכתי כ"כ אבל לא ידעתי כ"כ מיזה TheFarmer1 רק אחרי שגלעד אמר לי שאתה זה Meshuga באמת הפנמתי שאתה ממש תותח...מקום 1 בשרת COMX זה באמת הישג מטורף ועוד ישראלים..P: כבוד! :) אני אשמח מאד גם לדבר איתך אם תוכל...תודה! יאללה חברים תתחילו להיות פעילים בפורום הזה :)

xxx RAANAN xxx

New member
אהה, לא הייתי אומר זאת יצחק

ועוד אתה? אין דבר כזה שרת יותר קשה משרת אחר, הכל תלוי בשחקנים, וכפי שאני יודע כולם קופצים משרת לשרת, אני עכשיו באנגלי עם צוות גדול ששיחק איתי ב-US נראה לך שהוא משאמם ? חוץ מזה טוב לראות אותך.

פשששש

לשמוע מרענן שאין שרת משעמם חחחחחחחחח אני דווקא זוכר שלפני שנה אמרת על שרת 1 הישראלי שהוא משעמם והיה לנו ויכוח ענק על הנושא הזה. בזמנו טענתי שהשרת הישראלי דווקא מלא התקפות ואין רגע אחד של מנוחה וכולכם קפצתם ושללתם את העובדה הזו. במיוחד שחר הנוב :)

תשובה ל-369M

אני פה ולא הלכתי לשום מקום, הענין הוא שיש לי פורום טריוויאן משלי ובו אני מלמד שחקנים חדשים לשחק. הלינק לפורום מפורסם פה באיזה שהוא מקום ואם לא אז תשאל חברים והם יתנו לך את הלינק. בהצלחה במשחק ,תמיד טוב לראות דם חדש :)

369M

New member
נחמד מאד לשמוע :)

שלום גדעון :) כן אני מכיר את הפורום שלך אבל אין לי בו עוד משתמש הלינקיה מאד מאד בסיסית אני עברתי כבר את השלב הזה ומאז שפתחתי פה את הנושא התקדמתי הרבה מאד בזכות אלכס ולפני זה גם גלעד מצער לשמוע שרענן איש עם פחות זמן כי הייתי שמח לשמוע ממנו טיפ או שניים ;) אני אפנה גם לפורום שלך! תודה על היחס, 369M. *נזכרתי בדבר, גם מאוהד קיבלתי המון עזרה והוא הכניס אותי גם לשותפות איתו :)

למעלה