למבינים בסנוקר

• פותח הנושא ELM7
  • פורסם בתאריך

ELM7

New member
יש לי שולחן סנוקר 12 פיט ואני שנים משחק במקל רגיל פשוט הקנדי , ורציתי להשתדרג במקל איכותי במחיר שפוי מהמותגים הטובים כמו למשל גו׳ן פאריס ועוד שאתם מכירים ,חשוב לי שהמקל יהיה חתיכה אחת עם הברגה בתחתית ,לא הברגה 3/4 ולא 1/2 , אני לא רוצה לקנות בחנויות בארץ זה לדעתי מבלי לפגוע המקלות הכי פשוטים בשוק אולי אפילו מזוייפים ואני מעדיף לא להתעסק , נכנסתי לדוגמא לאתר של גו'ן פאריס ולא מצאתי מידע עם יש מישלוחים לישראל מחיר למישלוח וגם מכס וכו׳ איך זה עובד אין לי מושג, גם האם שווה לקנות מחול עם כל עניין המכס ,מי שקנה מי שמתעסק ומבין אשמח לקבל עזרה

נערך לאחרונה ב:

ran refael

New member
נכנסתי לאתר של john parris ונראה שהאופציה לשלוח לישראל קיימית דרך האתר בתוספת 84 יורו
אני אישית קודם הייתי שואל בפורום קניה ומכירה אם יש למשהו מקל יד שניה למכירה https://www.facebook.com/groups/1648514122060210
במידה ולא מצאת כלום בארץ, עלות המכס לא צריכה לעצור אותך מלרכוש את המקל, גם יבואנים משלמים מכס.

ELM7

New member
נכנסתי לאתר של john parris ונראה שהאופציה לשלוח לישראל קיימית דרך האתר בתוספת 84 יורו
אני אישית קודם הייתי שואל בפורום קניה ומכירה אם יש למשהו מקל יד שניה למכירה https://www.facebook.com/groups/1648514122060210
במידה ולא מצאת כלום בארץ, עלות המכס לא צריכה לעצור אותך מלרכוש את המקל, גם יבואנים משלמים מכס.
יש עוד מותגים מובחרים שאתה מכיר? מה עלות המכס איך זה עובד?

ELM7

New member
ודרך אגב ניסיתי כרגע לבדוק על לשלוח לישראל ולא מצאתי את האופציה, אשמח לקישורים למותגים חדשים

ran refael

New member
לפני שאתה משקיע אלפי שקלים על מקל, אתה כבר יודע איזה מקל מתאים לסגנון המשחק שלך? אורך, משקל, קוטר טיפ, סוג הטיפ, רכות הטיפ?
שחקנים קונים אצל פאריס ויצרנים דומים, בגלל שהם מסוגלים לייצר מקל שמותאם לך, אבל ברוב המקרים שחקנים משחקים עם מקל סטנדרטי שאפשר להזמין מוכן מראש ולא מיצרן בעבודת יד כמו פאריס.
אני רכשתי ומכרתי דיי הרבה מקלות עד שמצאתי משהו שאני מאוד אוהב ומתאים למשחק שלי.
אני אגב שחקן פול ברמה מאוד גבוהה

ELM7

New member
לפני שאתה משקיע אלפי שקלים על מקל, אתה כבר יודע איזה מקל מתאים לסגנון המשחק שלך? אורך, משקל, קוטר טיפ, סוג הטיפ, רכות הטיפ?
שחקנים קונים אצל פאריס ויצרנים דומים, בגלל שהם מסוגלים לייצר מקל שמותאם לך, אבל ברוב המקרים שחקנים משחקים עם מקל סטנדרטי שאפשר להזמין מוכן מראש ולא מיצרן בעבודת יד כמו פאריס.
אני רכשתי ומכרתי דיי הרבה מקלות עד שמצאתי משהו שאני מאוד אוהב ומתאים למשחק שלי.
אני אגב שחקן פול ברמה מאוד גבוהה
.

ELM7

New member
אח שלי תודה שאתה טורח מזמנך להגיב
ולעזור, וכן אחי יודע מה אני מחפש מניסיון של שנים ,סגנון משחק סנוקר בלבד!!! 15 אדומים , אורך מקל סטנדרטי לפי גובה כתף שלי 145/146 שזה 57.5 אינץ , משקל מקל 18 עוז , קוטר טיפ אני אוהב את ה 9.5mm זה מה שתמיד שמתי במקלות שלי , סוג הטיפ כל המקלות שלי אני משתמש ב elk master אבל לגיסי יש מקל מקצועי והוא שם טיפ של kamui וכנראה שזה מה שגם אני ישים, לגביי מראה אני אוהב את המראה השחור הפשוט African Ebony , ואני אוהב מקל חתיכה אחת לא אוהב הברגה 3/4 כמו שנמכר פה בארץ

נערך לאחרונה ב:

ELM7

New member
כזה סגנון צבעים אני אוהב מצרף 2 תמונות , רק מקל חתיכה אחת ולא הברגה 3/4

קבצים מצורפים

• IMG_1177.JPG
    IMG_1177.JPG
    KB 205.1 · צפיות: 2
  • IMG_1178.JPG
    IMG_1178.JPG
    KB 405.8 · צפיות: 2

ran refael

New member
אני רואה שאתה בעניין של סנוקר בדיוק כמו שאני עם פול אמריקאי, 2 המקלות שלי, לשבירה ולמשחק, נבנו בעבודת יד לאחר שיצרתי קשר עם כמה יצרנים של מקלות פול ידועים.
מכיוון שאני משחק לפחות פעמיים בשבוע ואין לי ספק שזה תחביב שילך איתי עוד שנים קדימה, ההשקעה הכספית לא מנעה ממני להזמין את המקלות שרציתי ואני לא מצטער בכלל על ההשקעה.
למה שלא תיצור קשר ישירות עם החברה של גו׳ן פאריס ותשאל אם הם יכולים לייצר את המקל שאתה רוצה ולשלוח לישראל? מקסימום תצטרך לשלם עוד קצת במכס.
קאמוי אגב זה טיפ נהדר שגם אני משתמש בו שנים על המקל משחק שלי.

ELM7

New member
אני רואה שאתה בעניין של סנוקר בדיוק כמו שאני עם פול אמריקאי, 2 המקלות שלי, לשבירה ולמשחק, נבנו בעבודת יד לאחר שיצרתי קשר עם כמה יצרנים של מקלות פול ידועים.
מכיוון שאני משחק לפחות פעמיים בשבוע ואין לי ספק שזה תחביב שילך איתי עוד שנים קדימה, ההשקעה הכספית לא מנעה ממני להזמין את המקלות שרציתי ואני לא מצטער בכלל על ההשקעה.
למה שלא תיצור קשר ישירות עם החברה של גו׳ן פאריס ותשאל אם הם יכולים לייצר את המקל שאתה רוצה ולשלוח לישראל? מקסימום תצטרך לשלם עוד קצת במכס.
קאמוי אגב זה טיפ נהדר שגם אני משתמש בו שנים על המקל משחק שלי.
לאיזה יצרנים פנית , ושל איזה יצרן 2 המקלות שלך ומה סדר גודל של המחיר שהשקעת

ran refael

New member
Paying cue:
Butt - Joss custom made
Main shaft - Meucci carbon fiber bro
Extra shaft: J&J black arrow carbon fiber
Tip: Kamui

Break cue:
Butt - Rhino
Shaft - GO: custom made
Tip - custom made out of LEXAN

הכל יחד עלה בערך 1600 דולר
מכיוון שאני גר בארה"ב אין לנו בעיה של מכס.
יש לנו בעיר כמה יצרני מקלות פול, אז מדי פעם אני שולח את הציוד שלי לעבור מספר שיפצורים למרות שחלקו נעשה מראש בהזמנה מיוחדת

ELM7

New member
Paying cue:
Butt - Joss custom made
Main shaft - Meucci carbon fiber bro
Extra shaft: J&J black arrow carbon fiber
Tip: Kamui

Break cue:
Butt - Rhino
Shaft - GO: custom made
Tip - custom made out of LEXAN

הכל יחד עלה בערך 1600 דולר
מכיוון שאני גר בארה"ב אין לנו בעיה של מכס.
יש לנו בעיר כמה יצרני מקלות פול, אז מדי פעם אני שולח את הציוד שלי לעבור מספר שיפצורים למרות שחלקו נעשה מראש בהזמנה מיוחדת
דברתי עם מישהו שמוכר מקלות מייבוא ויש לו כרגע 2 מקלות חדשים רושם לך את כל הפרטים תגיד לי מה דעתך
מקל 1 ג'ון פאריס פארגון
ראש 9.5 ממ
משקל 18.7
אורך 145 סמ
מחיר 5000 שקל כולל 2 מאריכים ומזוודה עור
מאריך קצר וארוך ...
מקל 2 טון פררם
ראש 9.5 ממ
משקל 18.5
אורך 145 סמ
מחיר 3000 שקל כולל מאריך ארוך ומזוודה אלומיניום ... שולח תמונות

קבצים מצורפים