למה דווקא בר רפאלי??

עוגן5

New member
למה דווקא בר רפאלי??

MTV הכריזו שהיא הולכת להגיש פרס בטקס פרסי המוזיקה שהולך להיות בנובמבר: http://www.nrg.co.il/online/47/ART1/956/052.html?hp=47&loc=2&tmp=1700 אישית, אני לא מבינה מה כל המהומה סביבה. היא יפה והכל אבל נראה לי שמה שהכי מינף אותה זה הרומן המתוקשר עם ליאו וזהו. היא לא כזאת מדהימה ומיוחדת וגם לא איזו שחקנית כישרונית. גם קשה לי עם זה שהיא בחרה להשתמט מהצבא ועם זאת עדיין הפכה להיות נציגתנו הלא רשמית בכפר הגלובאלי בכל מה שקשור ליופי, בידור ותרבות (גם כן תרבות) אם כבר מנסים לשווק דוגמניות שלנו, אני מעדיפה את אסתי גינזבורג: הרבה יותר יפה ומיוחדת לטעמי וגם עושה צבא, למרות שזה מפריע לה לקריירה הבינלאומית

Paul Is Dead

New member
מסכימה.

הבחורה הלכה והשתמטה מהצבא (ועוד בדרך הכי מבזה) כדי ללכת ולפתח לה קריירה מצליחה כסלב סוג ד' בארה"ב. על שם מה ולמה היא מגישה פרס? מה היא עשתה, חוץ מאת ליאו והשער של ספורטס אילוסטרייטד? לא רק הדור הולך ופוחת, גם התרבות.

../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

אסתי יותר יפה מבר?!
ואחרי שצחקנו, בחרו אותה כי היא מוכרת, מהממת, ותספק את הבחורה. שיהיה לבריאות. לא נתנו לה פה פרס מפעל חיים, אלא הגשת פרס ב MTV פרופורציות!!!

למעלה