למה האירופים חיסנו רק 4% מהאוכלוסייה?!

palmony1951

Well-known member
כנראה שהם לא מוכנים להיות ''שפני הניסיון''-כמו הפראיירים הישראלים, שביבי הדיקטטור שכנע אותם להתחסן.
כנראה שביבי גם הצליח להשתיק את התקשורת-כדי להעלים תופעות לוואי חמורות.
אבל לאט לאט, זה יתחיל להתגלות (ואני קורא תגובות של אנשים בחדשות).
לכן כדאי שהליכוד יעיף את ביבי-כי אם יהיו בחירות חמישיות, הליכוד ייחלש עוד יותר.
ואם לפיד לא רוצה לצאת טיפש-כדאי שישכח מלחוקק חוק (יחד עם הליכוד) שיבטל את הסכם הרוטציה.
עצם זה שהרעיון עלה במוחו-זה כבר מראה שהוא עדיין לא מספיק חכם/מנוסה, ע"מ להיות ראש ממשלה-אז כדאי שימליץ על בנט בפני הנשיא כבר מעכשיו.

אני יכול להעיד רק על עצמי - אך אחד לא הכריח אותי להתחסן ואם הייתה אפשרות הייתי מתחסן כבר בנובמבר, ולאחר החיסון הרגשתי תחושת הכרת תודה עצומה למערכת הבריאות ולכבודה הצבעתי לרשימה המשותפת.

זה חוסר אחריות לא להתחסן אפילו עכשיו כשכולם מתפרעים כאילו ואין רבבות נפטרים מקורונה בכל רחבי העולם מדי יום במקביל לפתיחת נתב"ג...

palmony1951

Well-known member
אני יכול להעיד רק על עצמי - אך אחד לא הכריח אותי להתחסן ואם הייתה אפשרות הייתי מתחסן כבר בנובמבר, ולאחר החיסון הרגשתי תחושת הכרת תודה עצומה למערכת הבריאות ולכבודה הצבעתי לרשימה המשותפת.

זה חוסר אחריות לא להתחסן אפילו עכשיו כשכולם מתפרעים כאילו ואין רבבות נפטרים מקורונה בכל רחבי העולם מדי יום עם פתיחת נתב"ג...
לפעמים עדיף לקחת סיכון למוות-מאשר לסבול ממחלות קשות (כתופעת לוואי מהחיסון) כל החיים.
כי לדעתי, מבחינה סטטיסטית-יש הרבה יותר סיכוי לתופעות לוואי חמורות, מאשר סיכוי לחלות קשות/למות.
ויש גם אנשים שמעדיפים למות-מאשר לסבול כל החיים ממחלות קשות (כתופעת לוואי מהחיסון)

רוב הזמן נח

Well-known member

זה חוסר אחריות לא להתחסן אפילו עכשיו כשכולם מתפרעים כאילו ואין רבבות נפטרים מקורונה בכל רחבי העולם מדי יום במקביל לפתיחת נתב"ג...
לא הכריחו אותך. רק שיקרו לך שהחיסון בטוח במאה אחוז, למרות שהניסוי עליו היה רק 8 חודשים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא הכריחו אותך. רק שיקרו לך שהחיסון בטוח במאה אחוז, למרות שהניסוי עליו היה רק 8 חודשים.
דיי הכריחו אותך ע"י עינויים וסנקציות שלא תאכל להביא אוכל הביתה לילדים שלך כי יפטרו אותך מהעבודה כי תידרש לצאת מוקדם או להגיע מאוחר כל 72 שע' בשביל לעשות בדיקה אינפנטילית.

Harrington

Well-known member
מנהל
כנראה שהם לא מוכנים להיות ''שפני הניסיון''-כמו הפראיירים הישראלים, שביבי הדיקטטור שכנע אותם להתחסן.
משיחות עם מספר קרובי משפחה באירופה, מסקנתך רחוקה מהמציאות. רוב האוכלוסיה מאוד רוצה להתתחסן, אך ההיערכות הגרועה ברוב מדינות אירופה מונעת או מעכבת זאת מהם.
כך שמעבר לכך שביבי דיקטטור כמו שרבלין פיליפינית עם חצאית, אין כל ממש בדבריך.
על כך אפשר להוסיף כמובן שעל אף שבהחלט יתכן שיש בישראל פרייארים, שפני נסיונות אין כאן.

משיחות עם מספר קרובי משפחה באירופה, מסקנתך רחוקה מהמציאות. רוב האוכלוסיה מאוד רוצה להתתחסן, אך ההיערכות הגרועה ברוב מדינות אירופה מונעת או מעכבת זאת מהם.
כך שמעבר לכך שביבי דיקטטור כמו שרבלין פיליפינית עם חצאית, אין כל ממש בדבריך.
על כך אפשר להוסיף כמובן שעל אף שבהחלט יתכן שיש בישראל פרייארים, שפני נסיונות אין כאן.
קרובי המשפחה שלך סחים כמוך,אז בטח שהם רוצים.

איציק5111

Well-known member
כנראה שביבי גם הצליח להשתיק את התקשורת-כדי להעלים תופעות לוואי חמורות.
אבל לאט לאט, זה יתחיל להתגלות (ואני קורא תגובות של אנשים בחדשות).
לכן כדאי שהליכוד יעיף את ביבי-כי אם יהיו בחירות חמישיות, הליכוד ייחלש עוד יותר.
ואם לפיד לא רוצה לצאת טיפש-כדאי שישכח מלחוקק חוק (יחד עם הליכוד) שיבטל את הסכם הרוטציה.
עצם זה שהרעיון עלה במוחו-זה כבר מראה שהוא עדיין לא מספיק חכם/מנוסה, ע"מ להיות ראש ממשלה-אז כדאי שימליץ על בנט בפני הנשיא כבר מעכשיו.
בינתיים הם בסגרים ומסובכים וישראל פתוחה ומשגשגת, ויודע מה אתה שואל את השאלה הזאת בערב יום השואה.

אז נאחל לאירופאים במיוחד במיוחד לגרמנים שימותו מקורונה

דיברגנט חדש

Well-known member
בינתיים הם בסגרים ומסובכים וישראל פתוחה ומשגשגת, ויודע מה אתה שואל את השאלה הזאת בערב יום השואה.

אז נאחל לאירופאים במיוחד במיוחד לגרמנים שימותו מקורונה

"פוקושימה ביולוגית" בברזיל: 4,000 מתים מקורונה ביממה

המגפה אולי דועכת בישראל, אך בעולם היא עדיין משתוללת וכבר יותר מ-3 מיליון מתו. המוקד המרכזי: ברזיל, שבה חולים רבים מתים עוד בהמתנה למיטות התפוסות בטיפול הנמרץ. צניחה בתוחלת החיים באירופה, גל נוסף באיראן אחרי חגיגות ראש השנה הפרסי, בגרמניה "טעמו חופש" במדינת המחוז שמרדה במרקל. אוסטרליה נגד בריסל: "די לחסום מיליוני חיסונים"​

ai27

Well-known member
האירופאים היום הם טיפשים והתאבדותיים.
את כספם הם ביזבזו על קצבאות ו"הרחבות תקציביות" שיצרו חובות עתק,
את עתידם גזלו, כי ילדים אין אצלם, למעט אלו של ערבים מסוריה מרוקו ועיראק.
ועכשיו הממשלות מחסלות את הזקנים,
כדי לצמצם את ההוצאה התקציבית עליהם

הרי בסוף בכל מקרה לא יוכלו לממן את הקצבאות שהבטיחו להם.

AVIKO13

Well-known member
האירופאים היום הם טיפשים והתאבדותיים.
את כספם הם ביזבזו על קצבאות ו"הרחבות תקציביות" שיצרו חובות עתק,
את עתידם גזלו, כי ילדים אין אצלם, למעט אלו של ערבים מסוריה מרוקו ועיראק.
ועכשיו הממשלות מחסלות את הזקנים,
כדי לצמצם את ההוצאה התקציבית עליהם

הרי בסוף בכל מקרה לא יוכלו לממן את הקצבאות שהבטיחו להם.
האירופאים לא באמת מבינים מה זה ערבי
והם מתעקשים לא להבין .

חוץ מזה שלעשירים שם לא איכפת כנראה
הם הרי גוזרים קופון על חשבון עבודה ערבית זולה .

רוב הזמן נח

Well-known member
האירופאים לא באמת מבינים מה זה ערבי
והם מתעקשים לא להבין .

חוץ מזה שלעשירים שם לא איכפת כנראה
הם הרי גוזרים קופון על חשבון עבודה ערבית זולה .
ליברמן הבין פעם ערבית. היום הוא מבין רק חרדית.

למעלה