למה הפורום עייף :)

avnerbel

New member
למה הפורום עייף :)

אין על מה לכתוב? כולם עסוקים לקראת תחילת הלימודים
או שההורים כבר מותשים מהילדים :)? אני חזרתי אתמול בלילה מחו"ל עבודה היום כבר במשרד עד 8 בערב
ומחר כבר יוצא למילואים
ולאחר החגים יש לי שוב נסיעה לדרום אפריקה ושוב נסיעה לאנגליה מזמינים משהו? :)

dafgol

New member
אני מזמינה ../images/Emo9.gif

אנחנו עסוקים בהפעלת ברבור בחופש + עבודה בין לבין... ועכשיו מסתבר שכנראה יש שביתה מחר בויצ"ו
גוועאלד
שמור על עצמך במילואים
לך וחזור בשלום
לבנות בשנה"ל החדשה

dafgol

New member
אני צריכה קצת מהייד פארק

והמארבל ארץ', קמדנטאוון, פטיקוטליין,קובנט גארדן וכאלה... לא הייתי שם מזמן... חוצה מזה צריכה את דודה שלי מלונדון.... העיקר שתחזור בשלום

S r 35

New member
אוי אוי אוי עוררת בי געגועים ...

גם אני לא הייתי מתנגדת לקצת לונדון עכשיו - או חו"ל בכלל ... אוף, כל כך הרבה זמן לא היינו שם. אבנר, אתה עובד ב AMDOCS במקרה??? הנסיעות התכופות שלך לחו"ל מזכירות לי את התקופה שבעלי עבד שם: נסיעות כל שני וחמישי, קילוגרמים של שוקולד גודאייבה מבריסל והרבה פינוקים אבל גם המון עבודה קשה. כל זה כמובן נפסק כשהבכור שלנו הגיח לאויר העולם. החלטנו להרגיע קצת את אורח החיים המטורף הזה ואכן הזוגי החליף מקום עבודה למשהו ארצי יותר - כלומר אפס נסיעות לחו"ל.

avnerbel

New member
עכשיו אני במילואים:)

לא אני לא באמדוקס אני בחברה שעוסקת בתחום רפואי והנסיעכות זה פינוקים וגם אני מפציץ את כולם בשוקולדים :) לבינתיים אני דיי נהנה אחרי החגים מתוכננות לי שתי נסיעות דרום אפריקה ושוב אנגלי
שוקולדים עליי :p)

S r 35

New member
שהמילואים יעברו בשלום ../images/Emo57.gif

וכמובן תהנה גם מהנסיעות שאחרי. כל עוד אתה נהנה ויש גם תמורה כספית, למה לא? סע וחזור בשלום וספר לנו חוויות - בעלי, אגב, סיפר לי סיפורים מצמררים על דרא"פ. מאוד רצו שנעשה לשם RELOCATION, אבל בסוף החלטנו שלא. ולגבי שוקולדים ... ת'שמע יש לך עסק עם מפונקים. רק שוקולדים ממקמות שווים בבקשה. פעם אכלתי שוקולד סיני (איכס) לשמור מרחק !!!!

avnerbel

New member
דווקא אהבתי את דרא"פ

אני לא יודע מה בעלך סיפר לך באיזורים שהסתובבתי כל עוד ואתה לא שחור אז השכונות ברמה הבתים חבל על הזמן המכוניות יצור מקומי של BMW VOLVO MERCEDES ועוד במחירים סבירים הבשר חבל על הזמן :) ולגבי השוקולדים
בכל דיוטי פרי מוכרים כמעט אותו דבר :) היום אני בחופשה מהמילואים ומחר חזרה לא נורא עוד שבועיים וקצת

S r 35

New member
לגבי דאר"פ

גם לפי הסיפורים של בעלי הבשר שם חבל"ז. הוא אכל שם סטייקים כמו שהוא לא אכל בחיים שלו (הוא גם לא כל כך טרח לברר מה הם היו קודם ... כי בדיעבד אמרו לו שבמסעדות יוקרה מגישים שם בשר זברות, ג'ירפות ועוד כל מיני כאלה שמסתובבים בג'ונגל). ואפרופו ג'ונגל הוא היה שם גם בפארקים הגדולים האלו, אני מניחה שאתה יודע למה אני מתכוונת, ובכלל הנוף שם מטרף - אם לשפוט לפי התמונות. מצד שני, הוא סיפר לי סיפורי זוועה על הפשע שם ועל הפחד להסתובב שם בערב - הם קיבלו, למשל, הנחייה לנסוע בשעות החשיכה במהירות גבוהה וברמזורים אדומים כי הסכנה שמישהו ישדוד להם את האוטו ו/או יפגע בהם הייתה יותר ממוחשית. השיא היה כשאחת מהישראליות באתר אמרה לנו שיש חומה סביב הבית אבל מתרגלים. אבל כל זה היה לפני שש שנים בערך, אני מניחה שדברים השתנו מאז ואל תשכח שזה היה לפני כל האינתיפדה והבלאגן שנוצר כאן, פיגועים וכו', כך שביטחון זה דבר מאוד יחסי. בכל אופן, אנחנו ויתרנו על ההזדמנות לגור שם ואני לא מצטערת על כך. אנחנו ממשיכים הלאה. כמו שאמרתי תמשיך להנות מהנסיעות,זו בהחלט חוויה אדירה להסתובב בעולם וחזור בשלום.

S r 35

New member
דאר"פ צ"ל דרא"פ - ולגבי שוקולדים ..

אם כל הכבוד לדיוטי-פרי, אין אין אין כמו השוקולד הבלגי! רק המחשבה על שוקולד גודייבה מחממת לי את הלב (יאמי!!!).

למעלה