למה חבר כנסת ישראלי מרגיש צורך דחוף לבקר מחבלים בכלא?

evglev1

Well-known member
מנהל
כי להיות פלסטיני ישראלי זה מגוכך כמו להיות קומוניסט ליברלי, ובעולם נורמאלי ערביי ישראל היו צריכים לבחור בין הזהות הפלסטינית לבין האזרחות הישראלית ולהחזיק את שתיהן זה בערך כמו להתפקד בו זמנית גם למר"צ וגם לעוצמה יהודית. אז בתור ישראלי בחסד ולא בזכות וח"כ ישראלי בחסד ולא בזכות הוא רוצה לבקר אויב מר ואכזר של ישראל והעם היהודי, כי הישראליות שלו היא רק בשביל המשכורת, הוא מעולם לא רצה, לא רוצה, ולא ירצה בטובתה של מדינת ישראל.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כי להיות פלסטיני ישראלי זה מגוכך כמו להיות קומוניסט ליברלי, ובעולם נורמאלי ערביי ישראל היו צריכים לבחור בין הזהות הפלסטינית לבין האזרחות הישראלית ולהחזיק את שתיהן זה בערך כמו להתפקד בו זמנית גם למר"צ וגם לעוצמה יהודית. אז בתור ישראלי בחסד ולא בזכות וח"כ ישראלי בחסד ולא בזכות הוא רוצה לבקר אויב מר ואכזר של ישראל והעם היהודי, כי הישראליות שלו היא רק בשביל המשכורת, הוא מעולם לא רצה, לא רוצה, ולא ירצה בטובתה של מדינת ישראל.
הם היו פעם "ערביי ישראל", עד שקמה תנועת החמאס שהטיפה להם להפסיק לדבר במונחים של ישראל
אלא במונחי פלסטין
והדבר הזה קסאם להם. ;-)

דיברגנט חדש

Well-known member
אני עשיתי את זה מס' פעמים, בחרתי בן גביר לכנסת ומר"צ לעירייה.

דיברגנט חדש

Well-known member
בן גביר זה עוד בסדר, אבל מרצ?
בשביל מי זה טוב?
היד לא רעדה לך כששמת את הפתק בקלפי? |מזיע|
כי אני לא רוצה עיר דתית, רוצה שיהיו סרטים בקולנוע בשישי בערב, פאבים ובכלל מקומות בילוי.
לא בא לי שהנוער יצטרך לנוע למקומות אחרים במקום ללכת ברגל למקום הבילוי.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
כי אני לא רוצה עיר דתית, רוצה שיהיו סרטים בקולנוע בשישי בערב, פאבים ובכלל מקומות בילוי.
לא בא לי שהנוער יצטרך לנוע למקומות אחרים במקום ללכת ברגל למקום הבילוי.
אני לא חרדי
תאמין לי שגם אני רוצה סרטים בשישי בערב..
אבל אם אני אצביע עבור מפלגה שעושה שירקעאס עם ערבים תומכי טרור, רק בשביל שיהיו לי סרטים בשבת..
אזי אני גודע את הענף שעליו אני יושב.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא חרדי
תאמין לי שגם אני רוצה סרטים בשישי בערב..
אבל אם אני אצביע עבור מפלגה שעושה שירקעאס עם ערבים תומכי טרור, רק בשביל שיהיו לי סרטים בשבת..
אזי אני גודע את הענף שעליו אני יושב.
בדרך כלל בבחירות למועצה חושבים על דברים אחרים בנוגע לשלטון המקומי וממש לא חשוב המפלגות. כשהצבעתי לענת קליש ב-2018 לא ידעתי שהיא מעדיפה חזירים על בני אדם, אבל ידעתי שאבי גבאי כיו"ר מפלגת העבודה תומך בה ולא היה אכפת לה כי הייתי שטוף תעמולה נגד ראש העיר החדש ישן שלי שכל כך שמחתי להדיח ועכשיו די החזרתי לתפקיד.

ואותה ענת קליש הקואליציה שתמכה בה כלל את ישראל ביתינו, דגל התורה ומר"צ - כך שנוצרות קואליציות מוזרות שלא היו קוראות בכנסת. גם בבית שמש הבית היהודי וישראל ביתינו רצו בזמנו ביחד כי החרדים שם ממש קיצוניים וממררים את החיים גם לחילוניים וגם לסרוגים. לעומת זאת בירושלים במשה לאון תמכו גם החרדים וגם אנשי ישראל ביתינו.

כך שזה ממש לא אותו דבר להצביע מר"צ למועצה ולהצביע מר"צ לכנסת. למעשה כל הקואליציה של ממשלת השינוי יכולה לרוץ ברשימה אחת בבחירות בבית שמש ששם החרדים עושים "טרנספר מרצון" גם לחילוניים וגם לסרוגים.

נסיך.333

Well-known member
עצם זה שאתה ערבי כבר נותן לך יתרון בבית המשפט
ואם אתה תוקע לבן גביר ולציונות אצבע בעין שה עוד 2 נקודות בבית המשפט שלנו..
תכלס, אין לנו שום סיכוי לזכות נגד ערבים בבית המשפט המחולל שלנו..

למעלה