למה ישראל כץ בלי מסכה ?

AVIKO13

Well-known member

Harrington

Well-known member
מנהל
אז זהו, זאת הבעייה, אני עומד על זכותם של אנשים שלא ישמעו ולא יראו אותו .
את זה אפשר לנסות לפתור ב23/03 (אם אני לא טועה בתאריך). אבל אין לזה קשר לסוגיית מסכות הקורונה :).

AVIKO13

Well-known member
את זה אפשר לנסות לפתור ב23/03 (אם אני לא טועה בתאריך). אבל אין לזה קשר לסוגיית מסכות הקורונה :).
קודם כל, הוא לא יסתלק ממש ב-23/03 אפילו אם יהיה מהפך ( יש תקופת מעבר ושחר וכתומיש כבר מתכננים הסתערות על הכנסת...)
וחוץ מזה, כרגע מנסים לקנות אותי בכספי ובכספיי ילדיי, נכדיי וניניי, אז אולי יצליחו

Harrington

Well-known member
מנהל
קודם כל, הוא לא יסתלק ממש ב-23/03 אפילו אם יהיה מהפך ( יש תקופת מעבר ושחר וכתומיש כבר מתכננים הסתערות על הכנסת...)
וחוץ מזה, כרגע מנסים לקנות אותי בכספי ובכספיי ילדיי, נכדיי וניניי, אז אולי יצליחו
עדיין מה לעשות, זאת הדרך. ככה זה בדמוקרטיה :).

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני הרבה יותר דמוקרטי ממך - מי שמתקשה לקבל את תוצאות הבחירות הם אתה ודומיך.

מי שמנסה להדיח ראש ממשלה נבחר בדרכי עקלתון משפטיים/תקשורתיים הם אתה ודומיך.

נתניהו שילב בין דאגה לבני עמו נוכח מגיפה לבין כלכלת בחירות ;-) .

תרגיל מסריח אבל כשר לחלוטין....תרגיל קטנטן לעומת התרגילים המסריחים שהשמאל מעולל לימין.

תתרגל כפרה.

AVIKO13

Well-known member
אני הרבה יותר דמוקרטי ממך - מי שמתקשה לקבל את תוצאות הבחירות הם אתה ודומיך.

מי שמנסה להדיח ראש ממשלה נבחר בדרכי עקלתון משפטיים/תקשורתיים הם אתה ודומיך.

נתניהו שילב בין דאגה לבני עמו נוכח מגיפה לבין כלכלת בחירות ;-) .

תרגיל מסריח אבל כשר לחלוטין....תרגיל קטנטן לעומת התרגילים המסריחים שהשמאל מעולל לימין.

תתרגל כפרה.
למה אתם לא מודים
אתם כל כך מעריצים את נתניהו ויכולותיו והשגיו לדעתכם עד כי בעיניכם
כל מה שמאשימים אותו בטל בשישים לעומת השגיו
אתה ודומיך מוכנים מחר לתת לו חנינה, זאת האמת

הרי מה זו בעיניך עבירה ?
קיבל סיקור אוהד בוואללה ? מה רע בזה לדעתך הרי אם אתה מוכן לתרגילים מסריחים קטן עליך שוחד בוואללה
קיבל סיגרים ומשקאות ? נו באמת, עם כל מה שעשה בשבילנו לא מגיע לו בסוף היום לעשן סיגר טוב ?

אבל כשאתה מדבר עם "שמאלנים" אתה מתנהג כאילו מדובר בהאשמות שווא
מעין לויאליות שכזו כלפי המשיח שלכם.

Harrington

Well-known member
מנהל
תירוץ עלוב.

אתם מרשים לעצמכם יותר מדי
תירוץ מהמם דווקא לדעתי. אבל אם לטעמך הוא עלוב, אציע שתפנה לאגודות החרשים שביקשו זאת ותספר להם שחבריהם יכולים לנשק לך את האחוריים ושאתה לא מוכן שדוברי הממשלה יתחשבו בהם.

אגב לגבי ה"עצמכם" במשפט האחרון שלך, לא יודע איך לבשר לך את זה, אבל אני לא ראש הממשלה ולא שר האוצר. עמך הסליחה.

איציק5111

Well-known member
תירוץ מהמם דווקא לדעתי. אבל אם לטעמך הוא עלוב, אציע שתפנה לאגודות החרשים שביקשו זאת ותספר להם שחבריהם יכולים לנשק לך את האחוריים ושאתה לא מוכן שדוברי הממשלה יתחשבו בהם.

אגב לגבי ה"עצמכם" במשפט האחרון שלך, לא יודע איך לבשר לך את זה, אבל אני לא ראש הממשלה ולא שר האוצר. עמך הסליחה.
אתה תומך בהם.

בדיחה טובה להגיד שהחלאה עושה את זה בשביל החרשים,פתאום אכפת לו מחרשים? הרי הממשלה שלך יחד עם בנט וסער מתעללת בהם יום יום

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה תומך בהם.
תודה על העדכון. לא היה לי מושג שאני עושה זאת. כמדומני בס"ה דנו בשאלה מדוע השר כ"ץ לא עוטה מסכה ועל כך הגבתי.
בדיחה טובה להגיד שהחלאה עושה את זה בשביל החרשים,פתאום אכפת לו מחרשים? הרי הממשלה שלך יחד עם בנט וסער מתעללת בהם יום יום
ממשלת ישראל היא ממשלתך בדיוק כמו שהיא ממשלתי. דעתך עליה לא משנה זאת. אם הממשלה מתעללת בחירשים מידי יום ביומו? לא שאני יודע. והיא עוד עושה את זה יחד עם מישהו שהוא בכלל לא בכנסת בשם סער וחבר האופוזיציה בנט? זה כבר מעבר לאי-ידיעתי, זה כבר פשוט נשמע מוזר ולא הגיוני.
יש מצב שאתה בס"ה מנסה להכניס את שמות כל יריביך הפוליטיים לאותו סל, ומרוב ריצת אמוק לעשות כן אתה כבר לא קולט שדבריך מנותקים מכל הגיון (שכבר לא לדבר על קשר לאמת או למציאות חלילה)?

איציק5111

Well-known member
כי החזיר הוא גזע עליון ומותר לו

שחר 676

Well-known member
מנהל
למה אתם לא מודים
אתם כל כך מעריצים את נתניהו ויכולותיו והשגיו לדעתכם עד כי בעיניכם
כל מה שמאשימים אותו בטל בשישים לעומת השגיו
אתה ודומיך מוכנים מחר לתת לו חנינה, זאת האמת

הרי מה זו בעיניך עבירה ?
קיבל סיקור אוהד בוואללה ? מה רע בזה לדעתך הרי אם אתה מוכן לתרגילים מסריחים קטן עליך שוחד בוואללה
קיבל סיגרים ומשקאות ? נו באמת, עם כל מה שעשה בשבילנו לא מגיע לו בסוף היום לעשן סיגר טוב ?

אבל כשאתה מדבר עם "שמאלנים" אתה מתנהג כאילו מדובר בהאשמות שווא
מעין לויאליות שכזו כלפי המשיח שלכם.
אומר לך ביושר - התעמקתי היטב בשלושת כתבי האישום , נברתי בהם לעומק ושוכנעתי לחלוטין שנתניהו הוא קורבן של החונטה המשפטית.

האופן הלא חוקי בו נסחט ניר חפץ להיות עד מדינה לא פחות מאשר מחליאה , החלת אישום תקדימי ( 4000 ) שמעולם לא נוסה בתולדות המשפט המודרני דווקא על ראש ממשלה מכהן מעידה על מגמתיות והטיה מכוונת.

גם תיק 2000 הוא תיק של פרשנות משפטית מעוותת - נתניהו מדובב את הסוחט בכדי להקליטו ולהפלילו... ולאחר מכן עוד שומר על ההקלטה אשר מוכיחה כביכול את אשמתו שלו... נראה לך ? ;-)

תיק 1000 הינו תיק אשר מחריג את נתניהו פוליטיקאים נהנתנים אחרים שפעלו בתקופתו - לדוגמא : פרס קיבל 11 מיליוני שקלים תרומות עבור מסיבת יום הולדת - האם בוצעה כתבת תחקיר ? האם הועלה חשד כלשהו ? האם בוצעה חקירה משטרתית ? ברור שלא.
אבל אילו נתניהו היה מקבל תרומה של 50 אלף שקל למימון מסיבת יום הולדת זעקותיך הצבועות היו מהדהדות בפורום כולו.

משפט דרייפוס/נתניהו נפתח - ראש ממשלת ישראל הולך על כל הקופה , שום עסקת טיעון.
אני מבטיח לך שבסופו של המשפט מה שנשאר מאמון הציבור במערכת המשפט יעלם כלא היה.

ניסיתם למוטט את בחירת הדמוקרטיה באמצעות מערכת המשפט , ניסיתם למוטט את רצון העם ולהכריז וטו על בחירתו. קיוויתם שנתניהו יתקפל ויחתום על הסכם טיעון הרבה לפני שנגיע למשפט אך התבדיתם ועכשיו מחדלי הפרקליטות הולכים ומתבררים , הכל מתחיל להחשף , אתם מנסים למשוך זמן , להחזיק הכל יחד עד לאחר הבחירות וזאת בכדי שתוכלו להמשיך ולזעוק את ססמת הבחירות "שוחד מרמה והפרת אמונים" אבל גם אתם יודעים שתיקי 4000 + 2000 עומדים על כרעי תרנוגלת......תיק 1000 יביא הרשעה מינורית וקטנטנה של חוסר צדק שלא תכניס את נתניהו לכלא אך תסיים את הקריירה הפוליטית שלו ולכן נתניהו ימשוך את משפטו כמה שיוכל.... יש לו עוד כמה הסכמי שלום לחתום...

לסיום אזכיר את השופטת המוערכת רות גביזון ז"ל אשר הצהירה כי נתניהו לא יזכה למשפט צדק.

לאחר שנחשפתי למחדלי מערכת המשפט , אין ספק בעיניי כי היא מושחתת על לשד עצמותיה ואין לי מינימום אמון בה.

1ספי11

Well-known member
אומר לך ביושר - התעמקתי היטב בשלושת כתבי האישום , נברתי בהם לעומק ושוכנעתי לחלוטין שנתניהו הוא קורבן של החונטה המשפטית.

האופן הלא חוקי בו נסחט ניר חפץ להיות עד מדינה לא פחות מאשר מחליאה , החלת אישום תקדימי ( 4000 ) שמעולם לא נוסה בתולדות המשפט המודרני דווקא על ראש ממשלה מכהן מעידה על מגמתיות והטיה מכוונת.

גם תיק 2000 הוא תיק של פרשנות משפטית מעוותת - נתניהו מדובב את הסוחט בכדי להקליטו ולהפלילו... ולאחר מכן עוד שומר על ההקלטה אשר מוכיחה כביכול את אשמתו שלו... נראה לך ? ;-)

תיק 1000 הינו תיק אשר מחריג את נתניהו פוליטיקאים נהנתנים אחרים שפעלו בתקופתו - לדוגמא : פרס קיבל 11 מיליוני שקלים תרומות עבור מסיבת יום הולדת - האם בוצעה כתבת תחקיר ? האם הועלה חשד כלשהו ? האם בוצעה חקירה משטרתית ? ברור שלא.
אבל אילו נתניהו היה מקבל תרומה של 50 אלף שקל למימון מסיבת יום הולדת זעקותיך הצבועות היו מהדהדות בפורום כולו.

משפט דרייפוס/נתניהו נפתח - ראש ממשלת ישראל הולך על כל הקופה , שום עסקת טיעון.
אני מבטיח לך שבסופו של המשפט מה שנשאר מאמון הציבור במערכת המשפט יעלם כלא היה.

ניסיתם למוטט את בחירת הדמוקרטיה באמצעות מערכת המשפט , ניסיתם למוטט את רצון העם ולהכריז וטו על בחירתו. קיוויתם שנתניהו יתקפל ויחתום על הסכם טיעון הרבה לפני שנגיע למשפט אך התבדיתם ועכשיו מחדלי הפרקליטות הולכים ומתבררים , הכל מתחיל להחשף , אתם מנסים למשוך זמן , להחזיק הכל יחד עד לאחר הבחירות וזאת בכדי שתוכלו להמשיך ולזעוק את ססמת הבחירות "שוחד מרמה והפרת אמונים" אבל גם אתם יודעים שתיקי 4000 + 2000 עומדים על כרעי תרנוגלת......תיק 1000 יביא הרשעה מינורית וקטנטנה של חוסר צדק שלא תכניס את נתניהו לכלא אך תסיים את הקריירה הפוליטית שלו ולכן נתניהו ימשוך את משפטו כמה שיוכל.... יש לו עוד כמה הסכמי שלום לחתום...

לסיום אזכיר את השופטת המוערכת רות גביזון ז"ל אשר הצהירה כי נתניהו לא יזכה למשפט צדק.

לאחר שנחשפתי למחדלי מערכת המשפט , אין ספק בעיניי כי היא מושחתת על לשד עצמותיה ואין לי מינימום אמון בה.
כן , ילדון. התעמקת.
אז אתה מבין את חומר הראיות טוב יותר מבכירי הפרקליטות והיועץ המשפטי.
אני תוהה עד כמה התעמקת בתיק 3000

שחר 676

Well-known member
מנהל
כן , ילדון. התעמקת.
אז אתה מבין את חומר הראיות טוב יותר מבכירי הפרקליטות והיועץ המשפטי.
אני תוהה עד כמה התעמקת בתיק 3000
תתפלא , אני מבין ברמה מספקת אשר מאפשרת הרמת גבות קשות.....לאללה קשות.

די אם נציין שפרקליטים בכירים רבים מזלזלים באופן מופגן בכתבי האישום הללו אשר נערכו ברשלנות מפליגה.

תיק 3000 קיים אך אין לו שום קשר לנתניהו...אם היה שמץ קטנטן של מראית עין של עבירה מצד נתניהו הוא היה נחקר והיה מוגש נגדו כתב אישום - מנדלבליט כבר הוכיח שאין לו שום בעיה להגיש נגד נתניהו כתבי אישום בסיטונות , לא ?

1ספי11

Well-known member
תתפלא , אני מבין ברמה מספקת אשר מאפשרת הרמת גבות קשות.....לאללה קשות.

די אם נציין שפרקליטים בכירים רבים מזלזלים באופן מופגן בכתבי האישום הללו אשר נערכו ברשלנות מפליגה.

תיק 3000 קיים אך אין לו שום קשר לנתניהו...אם היה שמץ קטנטן של מראית עין של עבירה מצד נתניהו הוא היה נחקר והיה מוגש נגדו כתב אישום - מנדלבליט כבר הוכיח שאין לו שום בעיה להגיש נגד נתניהו כתבי אישום בסיטונות , לא ?
תגדיר פרקליטים בכירים. היועץ המשפטי לא מספיק בכיר שאתה רואה כמוהו את התמונה האמיתית?
אני מעריך שתפיסתך את התיקים נובעת קודם כל מדף המסרים של בלפור.
כמובן שאתה נופל לסתירה המובנית של טענתכם. אם מדלבליט היה רוצה לפגוע בנתניהו,תיק הצוללות היה נותן לו תוצאה הרבה יותר משמעותית.
מבין התיקים שהיו לנגד עיניו הוא בחר בפחות קשים והפחית באישומים כמו שעשה עבור שרה נתניהו.
אגב,כך גם עשה ויינשטיין בתיקי ליברמן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תגדיר פרקליטים בכירים. היועץ המשפטי לא מספיק בכיר שאתה רואה כמוהו את התמונה האמיתית?
אני מעריך שתפיסתך את התיקים נובעת קודם כל מדף המסרים של בלפור.
כמובן שאתה נופל לסתירה המובנית של טענתכם. אם מדלבליט היה רוצה לפגוע בנתניהו,תיק הצוללות היה נותן לו תוצאה הרבה יותר משמעותית.
מבין התיקים שהיו לנגד עיניו הוא בחר בפחות קשים והפחית באישומים כמו שעשה עבור שרה נתניהו.
אגב,כך גם עשה ויינשטיין בתיקי ליברמן.
תגיד - שמעת פעם כיצד מתבטא פרקליט הצמרת אביגדור פלדמן השמאלני על הפרקליטות ? ...שמעת פעם את דעתו של פרקליט הצמרת ציון אמיר על תיקי נתניהו ?
שמעת פעם את דעתו של פרקליט הצמרת יורם שפטל ?

שמעת פעם את דעותיו של פרקליט הצמרת האמריקאי אלן דרשוביץ על תיק 4000 ?

משתמע מדבריך כי מנדלבליט והםרקליטות השקיעו מאות מיליוני שקלים בחקירות נתניהו ואלו בכלל נחשבים כתיקים זוטרים ופחות קשים חחחח

תיק הצוללות לא מכיל שום ראיה נגד נתניהו - התיק נחקר מכל כיוון , עדי מדינה הושגו , בכירים מועמדים לדין ואם היה קשר קליל היכול להוביל לנתניהו הוא היה נחקר מזמן.

אתם נואשים - תיקי נתניהו מתמוטטים לנגד עיניכם הכלות ולכן אתם מנסים להנשים מלאכותית את תיק 3000 לצורך ניגוח נתניהו לפני הבחירות. זה הכל.

זה לא יעזור לכם.

1ספי11

Well-known member
תגיד - שמעת פעם כיצד מתבטא פרקליט הצמרת אביגדור פלדמן השמאלני על הפרקליטות ? ...שמעת פעם את דעתו של פרקליט הצמרת ציון אמיר על תיקי נתניהו ?
שמעת פעם את דעתו של פרקליט הצמרת יורם שפטל ?

שמעת פעם את דעותיו של פרקליט הצמרת האמריקאי אלן דרשוביץ על תיק 4000 ?

משתמע מדבריך כי מנדלבליט והםרקליטות השקיעו מאות מיליוני שקלים בחקירות נתניהו ואלו בכלל נחשבים כתיקים זוטרים ופחות קשים חחחח

תיק הצוללות לא מכיל שום ראיה נגד נתניהו - התיק נחקר מכל כיוון , עדי מדינה הושגו , בכירים מועמדים לדין ואם היה קשר קליל היכול להוביל לנתניהו הוא היה נחקר מזמן.

אתם נואשים - תיקי נתניהו מתמוטטים לנגד עיניכם הכלות ולכן אתם מנסים להנשים מלאכותית את תיק 3000 לצורך ניגוח נתניהו לפני הבחירות. זה הכל.

זה לא יעזור לכם.
ציון עמיר. כן. גם חיים רמון. ויורם שפטל,,נו באמת.
בתיק 3000 אין ראיות כי לא חקרו את המעורבות של נתניהו. עובדה שסביבתו הקרובה השתמשה בשמו כדי להגדיל את הכנסותיהם.
מי אלה "אתם" אני לא חלק מהפרקליטות ולא אח של היועץ המשפטי. הם עדיין מאמינים בניגוד לדעתך המכובדת שיש מספיק ראיות להעמדתו של נתניהו לדין.

למעלה