למה כשהחרדים עושים את זה זה בסדר

urgmn

Member
לא להצביע בבחירות
לא לשרת בצבא
לעבוד רק בשחור
לא להיחשף לחדשות

עד שהמדינה תקרוס

evglev1

Well-known member
מנהל
האוכלוסייה החרדית בישראל מונה כ־1,335,000 נפש, שהן 13.6% מכלל האוכלוסייה • שיעור הצעירים עד גיל 19 באוכלוסייה החרדית הוא 58%, לעומת 31% באוכלוסייה היהודית הכללית

SupermanZW

Well-known member
האוכלוסייה החרדית בישראל מונה כ־1,335,000 נפש, שהן 13.6% מכלל האוכלוסייה • שיעור הצעירים עד גיל 19 באוכלוסייה החרדית הוא 58%, לעומת 31% באוכלוסייה היהודית הכללית

אולי אם סופרים ילודה ומתעלמים מתמותה. המספר לא מסתדר לי כי רוב החרדים בישראל חיים בירושלים, ואם זה היה נכון אוכלוסיית ירושלים הייתה חוצה את המיליון מזמן, ראוי גם לזכור שיש בירושלים אוכלוסיה ערבית גדולה.

כוכבית מצויה

Well-known member
אולי אם סופרים ילודה ומתעלמים מתמותה. המספר לא מסתדר לי כי רוב החרדים בישראל חיים בירושלים, ואם זה היה נכון אוכלוסיית ירושלים הייתה חוצה את המיליון מזמן, ראוי גם לזכור שיש בירושלים אוכלוסיה ערבית גדולה.
ולעובדות....

Harrington

Well-known member
מנהל
לא להצביע בבחירות
מי החליט שהחרדים לא מצביעים בבחירות?
ואם לא היו מצביעים, מה זה עניינך? במקרה כזה (שכמובן לא נכון ומומצא לחלוטין) היית צריך לברך, מאחר והשפעתם בעולם הפוליטי הייתה פחותה.
לא לשרת בצבא
אז מה? יש שלל דרכים לתרום למדינה. שירות בצבא הוא אחד מהם. ממש לא חזות הכל (זולת אם נורא רוצים לתקוף חרדים כמובן ;-)).
לעבוד רק בשחור
רוב החרדים דווקא עובדים ב'לבן' לחלוטין ומשלמים על כך מיסים למקרה שאינך מעודכן (ממליץ להתנתק מדפי מסרים ישנים).
לא להיחשף לחדשות
על סמך מה החלטת שהחרדים לא נחשפים לחדשות?
ואם דבריך היו נכונים והם לא היו נחשפים, אז מה? מה זה עניינך? אתה מקנא שהם מצליחים?
עד שהמדינה תקרוס
לא יודע אם זה יקרה, אם כי אני מאמין שלא. אבל אם כן בטח שלא יהיה לזה קשר לסדרת ההמצאות והנקודות שציינת כאן למעלה.

urgmn

Member
מה שאני אומר זה שיש פה קבוצה שעושה בית זונות לעומת השאר שהמדינה משחקת להם בחיים

למעלה