למה פסלו שידור בערוץ 10הערב

ל נ צ ח

New member
למה פסלו שידור בערוץ 10הערב ../images/Emo70.gif

הנה על התוכנית שנפסלה (לעת עתה?) לשידור: איה קרמרמן ושירלי גליק, צמד הדוגמניות שפרץ לתודעה במסגרת תכניתו של גיא פינס בכבלים, חוזר לטלוויזיה עם תוכנית משלו. איה ושירלי, ישירות ובוטות כהרגלן, מדברות בתכנית על הכל כולל הכל, מארחות שלל אורחים (ביניהם כאלה שלא התארחו עד היום בטלוויזיה), ושואלות אותם את כל השאלות שלא נשאלו עד היום בקול רם. בכל תכנית יארחו הבנות פאנל של ארבעה אורחים, שידונו בשאלה עקרונית אחת. הפאנל יתחלק ל"אנשי הבעד" ו"אנשי הנגד", כאשר כל צד יציג את טיעונים. בסוף כל תכנית יקבע חבר המושבעים שישב באולפן את פסק הדין. במהלך השיחה יושמעו הודעות שהושארו בתא הטלמסר של התכנית ע"י צופים שנתקלים בבעיות או בהתלבטויות בחיי המין שלהם. חברי הפאנל יעניקו עצות למתקשרים. עורך: נתנאל סמריק. מפיקה ראשית: חיה זלצר. מפיקה: נורית הירשפלד. הפקה: "מימד מוטי רייפ". ________________________________________ ותשאלו אותי מה לי איש יירא ה' לשכזו תוכנית על סקס? ________________________ תקראו זאת ואז אולי תבינו: - לפני כחודש ב 30 לינואר בלב תל-אביב ללא הודעה מוקדמת ממש בהפתעה צילמו אותנו אני אשתי לערוץ 10 והנושא היה על .... סקס ובגידה. המראיינות היו שני בחורות מצוות הצילום צעירות ופרובוקטיביות שנצמדו אלי אחת מימין והשנייה מצד שמאל שלי כשפניהן כמעט צמודות לפני. השבתי לעניין על כל שאלותיהן וכאן רואה אני לנכון להציג רק שתיים ועל קצה המזלג. שאלה: - האם אתה בגדת באשתך? תשובתי: - כן, בחלום. היו שאלות שהן ממש חדירה למעשינו במיטה כגון: האם בזמן הסקס אתה שורט אותה? תשובתי: לא, - אך כן נושך! - קהל לא מבוטל של אנשים ורובם שכנים מהרחוב המאוד מפורסם בו אותי צילמו הצטופף-לו מסביבנו ולפי מראה פניהם ניכר בכולם ללא יוצא מהכלל שהיו ממש כמוקסמים מהחוויה המפתיעה שהזדמנה להם, בעיקר נהנו כולם כולל הצלמים באיך שהשבתי על השאלות הלא קלות שאותי שאלו שתי הבחורות הסקסיות. -בסיום הראיון-הטלביזיוני לאחר שחתמתי על הסכמתי שאיני מתנגד שהדברים ישודרו, הבטיחו לי שזה הראיון המצולם ישודר ובסוף חודש פברואר. עבורכם, * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

למעלה