למורה פרויז

מורד3

New member
למורה פרויז

שאלה חדשה איך אפשר לעלות לפורום קובץ שהוא סידרה של תמונות או כתוביות המתחלפות או מתחלף ע"י המקש ובגודל של 2 MB ניסיתי לעלות אותו ב YOU TUBE אי אפשר תודה על העזרה וסוף שבוע נעים

פרויז1

New member
מה בדיוק ?

יש ביו טיוב ואתה רוצה להעלות לכאן? או שאתה רוצה להעלות ליוטיוב ? למשל : הצילומים הסודיים שצילמתי באמצעות חברת חקירות פרטית שעקבה אחריך ואחרי YEKI : אתה יכול להעביר לכל דף על ידי העתקת שורת הכתובות והדברתה היכן שתחפוץ. אבל : תכחיש שזה אתם. למה שהתקשורת היום, זה לא מה שהיה פעם...

מורד3

New member
לפרויז זה העניין

אני מקבל כל מיני אי מיילים ובניהם קובץ שזה לא לינק של YOU TUBE שאני פותח בא סדרה של תמונות -נופים וכול... אין כתובת של אינטרנט כמו שאמרתי קודם ניסיתי לבנות אותו ב YOU TUBE אולי בגלל המשקל לא ניתן אם הייתה אפשרות לשלוח למייל שלך ישירות אולי הייתה מנסה ושוב תודה

פרויז1

New member
אתה יכול לשלוח למייל שלי :

יש אפשרותו "השב" , "העבר" , "העבר לכולם" תוכל לשלוח למי שתרצה על ידי : "העבר" בשביל זה אתה זקוק רק למייל. שולח לך במסר אישי. שבת שלום!!!

YEKI 1

New member
ביד בנים צ'ה צ'י-יה ואז אחא פרויז נבשתה יו

בִּיד בֶּנִים צֶ'ה צִ'י-יָה וָאז אָחָא פָרויז נֶבֶשתֶה יון בֶּרָא מֻוּן . הין דיבארה האבי צ'י יו ? קורוד בושקא אישאלא
הא !! עאלא חאביד ? ? אשנה אדון מנהלה פורום,אחא פרויז ! ! ! מגה ואסוד נואוו ? ?

יה אחצה

New member
רבותי צריך ליזרוק את הבחורה הזאת יקי מהפורום

בישביל מה נותנים לבחורה המשוגעת הזאת yeki להיכנס לכאן . רואים שזות לא נורמלית עם הדיבורים והקללות שלה באספאונית. האחראי על הפורום הזה, שקורה לעצמו פרויז, בימקום שיפסיק את הסוזמון שלה, ויוציא אותה מכאן, אז הוא עוד נימשך אחרי הדיבורים שלה ועונה לה ומדבר עם היקי yeki החאקיסארית הזותי . זאת אין לה שום בושה וכבוד ביכלל . אולי מישהוא מכיר מאיזה מישפחה אספאונית היא, שידברו עם המישפחה שלה. גם אני מיתפלא על אדון מורד שעומד בצד וצוחק ובסוף גם הוא מיץטרף למסחרא של החיבון הזאת יקי אם היא באמת בת של אספהונים אז רק בושות היא עושה לכל הפרסים וכל המדינה קוראת מה הולך פה עם הפרסים

פרויז1

New member
B.B.NID

בֵּחֵזָה קורה מון איצ' וע'ת נמישכסתו, נמישכנוו נמישכנה! צ'רה ! ואסוד! ואסוד! דישוו ואסוד ! בָּרֵה שומָאַם ואסודה? מה זה : הין דיבארה האבי צ'י יו ?

YEKI 1

New member
בטח ! ארצ'י תו גודה בואייד ! מה יש ? למה לא ?

בטח ! ארצ'י תו גודה בואייד ! מה יש ? למה לא ? אני חושבת שצריך לבשל את הלשון שלך ביחד עם התהאדיג של שרונה חאנום , אמא של גברת זמרת ריטה . למרות שאני זוכרת שסיפרתה פה פעם ל niya , שהן ריטה ואמא שלה הן חברות שלך . http://www.mako.co.il/news-channel2...331017.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=416320364

למעלה