למישהו מכם יש מושג....

• פותח הנושא porsh
  • פורסם בתאריך

porsh

New member
למישהו מכם יש מושג....

איפה מצלמים את הסדרה ראש גדול? זאת אומרת באיזה עיר?

porsh

New member
תודה רבה כפרה

ותגידי הולכת להיות עונה שנייה או משהו יעני הם עדיין עובדים שם באולפנים ברעננה מתכוננים לעונה שנייה או שהם בהפסקה?

ChEnOoSh2

New member
בבקשה!!:)

אממ.... לפי מה שידוע כאן בפורום אז הם בהפסקה ולבינתיים אין עונה שניה...והם גם לא מצלמים שם עכשיו חבל:( -חן-

porsh

New member
חבל באמת...

אבל אני חושב שניהיה בסדר גם בלי זה.. ואני בטוח שהשחקנים עדיין יבואו לכאן מדי פעם להגיד שלום... אם לא אז האנשים האלה סנובים...

keton13

New member
סנובים?

תגידו... אתם חושבים שהפורום הזה זה בשביל לדבר עם השחקנים?Pשוט זה רק ככה מה הם חייבים לכם משהו? נמאס ממכם כבר יאללה איתכם זה מתחיל לעצבן

porsh

New member
אז בוא תיקח רובה תירה בכולם וזהו...

אחי יש לך הרבה תלונות.. תפסיק להיות איזה פולני זקן שכל היום מתלונן ומחפש איפה טוב ואיפה לא טוב תיהיה קל קבל את זה כמו שזה מה יש להתלונן.. לא חראם על העצבים?

keton13

New member
נכון

יש לי הרבה תלונות אבל לא כאלה מיותרות אתם הורסים פה את כל הפורום,ןזה הדבר היחידי שהורס אותו. תלונה מיותרת במיוחד... מנהלים אולי תעשו משהו?:) סתם יהיה נחמד להכנס ולא לראות דיוני אהבה לשחקנים של ספאם ודיוני בקשות מספרים וחתונות.

porsh

New member
תראה בדבר אחד אתה כן צודק

כל ההגזמות האלה של חתונות אהבות דימיוניות זה שטויות באמת אבל עזוב לא מתייחסים ברצינות... אבל אמרת שאנחנו הדבר היחידי שהורס את הפורום אבל בעצם אנחנו הדבר שבגללו הפורום קיים בכלל לא? אם לא יהיו אנשים בישביל צריך פורום בכלל אחי... כל מקרה אני זזתי לילה טוב כולם

keton13

New member
לא לזה התכוונתי

התכוונתי שאתם הורסים אותו עם ההודעות שלכם. זהו לא יודע אני אתן למנהלים לעשות את שלהם נראה איך הם משתלטים עליכם אני אכנס הרבה פחות ובקושי אגיב,רק אם זה יהיה דחוף בנתיים ביי לכולם.

porsh

New member
תראה בדבר אחד אתה כן צודק

כל ההגזמות האלה של חתונות אהבות דימיוניות זה שטויות באמת אבל עזוב לא מתייחסים ברצינות... אבל אמרת שאנחנו הדבר היחידי שהורס את הפורום אבל בעצם אנחנו הדבר שבגללו הפורום קיים בכלל לא? אם לא יהיו אנשים בישביל צריך פורום בכלל אחי... כל מקרה אני זזתי לילה טוב כולם

ל..keton13 .............

וואי איזה שלילי אתה מה קרה?!?! אנשים רוצים להביע את אהבתם לשחקנים בדרכם שונות..מה זה כול כך מפריע לך..ה'?!?!? מי שישמע מה כבר עשו לך..אתה כזה עצני..ועע ועעעעעעע... תירגע..ת\נסה ליהיות קצת יותר חיובי..קצת יותר שמח!! ו..תנסה לחייך גם מידי פעם..החיים יפים..ועל שטויות אתה מתעצבן..חחחחחחחחח...

keton13

New member
חחחחח

אתם לא תופסים אותי נכון אני בד"כ לא ככה אני מתישהו אמרתי לכם לא?אבל כבר הגזמתם אתם מתחילים להספים את הפורום בצורה מוגזמת פעם זה היה סביר,נורמאלי בלי תלונות.עכשיו זה כבר לא יאומן,זה כבר עבר את הגבול. תבינו על מה אתם רבים בפורום: "יהונתן אוהב אותי לא אותך" לא חושבים שזה קצת מוגזם? ועכשיו כל הודעה "לי יש את הICQ של X" ועוד כותבים: "ואני לא הולך\ת להביא אותו לאף אחד" אם אתם לא מביאים(שאני גם נגד להביא),אז למה לעזאזל אתם כותבים פה?למי לעזאזל אכפת?אתם כבר מבינים לאן הגענו?הודעות ספאם לא יאומנות כבר. וגם אנשים כל פעם שוואלים את אותו הדבר כמו: "איך קוראים לשיר של איילה?" ואני לא מדבר על פעם ביום,לפחות על שעתיים יש שאלה מפגרת לא נמאס לכם?אין סדר בפורום כבר. זאת דעתי,אף אחד לא צריך לחשוב כמוני ולא ביקשתי מאף אחד. אבל אני חושב המנהלים דווקא כן. הם צריכים לטפל בזה.

אביושה

New member
אני נראה לי יודעת...

אומרים שיש תיכנון לעונה שניה..אבל בינתיים זה לא סופי ואם יצלמו עונה שניה אז רוב הסיכויים שהצילומים יהיו בחופש הגדול כי יש לימודים אתם יודעים...אז זה יהיה עוד די הרבה זמן... זה מזה מבאס שזה רק חצי שעה לפרק נכון? זה נגמר יותר מדי מהר..:( וזה רק 50 פרקים! אבל זאת גם השקעה... :) למרות כל זה עדיין אוהבים את הסידרה!

אביושה

New member
נכון:)

ואני גרה באיזור רעננה אז איכשהו הכניסו אותי להיות ניצבת שמה וראיתי את כל השחקנים נכון כיף לי? אבל זה היה מזמן...אני רוצה לראות את כולם שוב...

למעלה