למי יש..........

adir2436

New member
למי יש..........

למי יש את האיסיקיו של טלי, יעל, מור, תומר<<<<?????????????? שישלח לי הודעה ותגובה בבקשה שישלך לי את המספר האי סי תודה למי ששולח לי

lkolkr

New member
........

יש לי את של ספיר (יעל) ונראה לי שזה האמיתי אבל היא טוענת שזאת לא ספיר דרמון אלא ספיר "ביטון".... וזאת ספיר הא=מ=י=ת=י=ת שהביאה את האיסיקיו שלה.. אבל הוספתי אותה לרשימה שלי באיסיקיו והיא אמרה לי שזאת ספיר "ביטון" ולא דרמוןן... =[

חחח מה?!?

חחחחח תקשיבו.. אין לי מושג מי אלה כל הספיריות האלה.. אבל האייסי שלי לא עובד!! חח באמת..!!! (אל תתנו שיעבדו עליכם..חח)

lkolkr

New member
..............................!

טוב תודה שאמרת לי...! אז ספירוש יש לך לפחות מסנג'ר? או איי-מיל?

eyed

New member
ראש גדול

למישהו יש את האי סי קיו של אלמה (מור)

rebeldema13

New member
יואו אני חולה עלייך

ספיר אני חולה עלייך וקיוותי שתעזרי לי קוראים לי מאיה ואני אשמח לדבר איתך האייסי שלי הוא 294729022 מעריצה אותך

חחחח ספיריות...אם היא אומרת שאין לה

איי סיי קיו אז אין לה ואם י לה מה היא צכה שיהיו לה 700000 איש ברשימה וש"יזיינו"{סליחה סליחה סליחה על הביטויייי לא אמרתי את זה...חחחח}לא תסכל...יש לה חיים משלה גם..... וגם אם יש לכן אל תפרסמו..!!!!!יש מלא מתחזים...

וואי ספיר אנ'לא מאמינה

אנ'לא מאמינה שאני מדברת איתך אני חדשה פה ועוד לא יצא לי לדבר עם אף אחד מכם... (השחקנים) וואי אני מתה עליך (ועל אדם) ועל כולם יש לך מסנג'ר או אימייל?

rebeldema13

New member
גם חדשה

אהלן גם אני חדשה אז בואי נדבר אני חולה על ספיר גם!!!!!!!!!!!!!!!!!

היי נשמה

היי אני יובל... מה קורה? בת כמה? מאיפה? יש תמונה? איך קוראים לך? חחח חסר רק מי שישדר ת'תוכנית (שידור חוקר, המבין יבין..)

rebeldema13

New member
את מדברת אלי?

את מדברת אלי אני חדשה פה ההודעה ליובל זאת את שעשית את האתר של ספיר?

rebeldema13

New member
תודה

י לך אייסי ? הכוונה ליובל וגם את נראת לי חמודה הנה האייסי שלי 294729022

adir2436

New member
בסדר ספיר

בבקשה עם את רואה את ההודעה הזות אז שלחי לי אימייל כי אני רוצה לדבר איתך או שיש לך מסנג'ר אז אני יש תן לך את הכתובת של שנים רק שלחי לי הודעה בבקשההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אני בן 13 הינה האימייל:[email protected] הינה המסנג'ר:[email protected] בבקשהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה ספיררררר

adi75000

New member
היי ספיר!!!

אז... איך בסידרה? קשים הצילומים? (טוב נתגבר...חחח) דברי איתי!!! עדי

למעלה