למי שהתגעגע לטלנובלות אנטונלה ויאגו

evglev1

Well-known member
מנהל
האם זה אומר שאלה יהיו המחליפות של חבקי אותי חזק וכישוף? מצד שני אם זה היה בויוה לפני כולם זה היה גם ביס.
אה הבנתי, בשבת הזאת שלושה פרקים בכל סדרה גם בויוה וגם בויוה וינטג' ולפי הסקר אחת מהן תעלה במקום חבקי אותי חזק.

נחמד שהם נותנים גם לצופי פרטנר וסלקום לצפות בשלושת הפרקים הראשונים ולהשתתף בסקר. בכל מקרה בשבילי הבחירה קלה, את יאגו ראיתי פעמיים וחצי (פעמיים מהתחלה עד הסוף ופעם ראשונה מהאמצע) ואת אנטונלה לא ראיתי בכלל.

JEEPERS CREEPERS 2

Well-known member
אה הבנתי, בשבת הזאת שלושה פרקים בכל סדרה גם בויוה וגם בויוה וינטג' ולפי הסקר אחת מהן תעלה במקום חבקי אותי חזק.

נכון ראיתי עכשיו אצלם בפייס. איזה באסה אבל שרק אחת מהן תשודר. אני לא ראיתי אף אחת מהן ובדיוק סיימתי לצפות בכל שלושת הפרקים של אנטונלה.

לא יכול להיות שאחת מהן תשודר בויוה וינטג' ואחת ב-VOD? כי אחרת מה יעשו עם הטלנובלה שלא תבחר?

evglev1

Well-known member
מנהל
נכון ראיתי עכשיו אצלם בפייס. איזה באסה אבל שרק אחת מהן תשודר. אני לא ראיתי אף אחת מהן ובדיוק סיימתי לצפות בכל שלושת הפרקים של אנטונלה.

לא יכול להיות שאחת מהן תשודר בויוה וינטג' ואחת ב-VOD? כי אחרת מה יעשו עם הטלנובלה שלא תבחר?
כשעשו סקר על הטורקיות, בסוף נבחרה אזל, אבל הביאו עוד מועמדת בסקר אלף לילה ולילה ולא ברור אם המועמדת השלישית אהבה אסורה הטורקית תשודר בהמשך. אז ייתכן וזאת שלא תיבחר תשודר בהמשך, לאו דווקא במקום כישוף, אלא אולי בעוד כמה חודשים במקום אני בטי המכוערת המקורית.

למעלה