למי שיש מג'ימיקס בבית- אשמח להתייעץ

למי שיש מג'ימיקס בבית- אשמח להתייעץ

היי,
אנחנו משפחה בשלבים מתקדמים של לאכול בריא, ורציתי לשכלל את האוכל שלנו- אם בגלידות ושייקים, חומוס טוב וכו'.
עד עכשיו היה לנו קנווד הכי זול ואחרי התלבטויות רבות בין המעבדי מזון (עלו כמובן הטבעוניים הקלאסיים ויטמיקס וJCT) בחרנו את המג'ימיקס בגלל השם שלו והמגוון האפשרויות.
אממה-> הגיע ואני רואה שחלק גדול מהסכינים צריך לקנות בנפרד, ורציתי להתייעץ עם מי שמבין-
האפשרויות כדאיות?
למשל הבלנדר- למה הוא יותר טוב?
והמכונת מיצים קשים- טובה? (חלום שלי)
ואיפה קונים הכל בכלל? (לא יקר מידי)
עוד בעסה שחשבתי שהחיתוך קוביות הוא גם כן חלק מזה וצריך להוסיף, רק שהוא מתאים לראש של 5200XLD ואני בטעות קניתי סתם 5200 (שהצינור דחיפה צר יותר) עכשיו אני צריכה לקנות גם ראש בנוסף??? (עוד 200 שקל)
אשמח לשמוע מנסיונכם.
תודה

אמרלדה

Active member
לא הרבה, אבל משהו

לי יש מג'ימיקס שנים רבות.
אז לפעמים צריך לקנות עוד חלקים או להחליף חלקים. אין מה לעשות. זה תמיד כדאי,
כי זו חברה מעולה.
המקום שקנית בו את החותך קוביות לא יחליף לך את הדגם? גם אם אין להם, בדרך כלל הם מוכנים להזמין.
מכונת המיצים הקשים טובה, אבל לא בטוח שהיא סוחטת את העלים הירוקים כמו שצריך. זה קשה, ויש מעט
מאוד מכונות שעושות זאת - כמו סלרי, עלי סלק וכדומה. אבל אם מדובר על גזר, סלק אדום, תפוחים וכאלה - טובה.
בלנדר - יותר טוב ממה? לנו יש בלנדר על המיקסר, של קנווד. והוא מעולה. לבנים שלי קניתי מג'ימיקס עם בלנדר,
אין טענות. אבל הם לא משתמשים הרבה - עדיין.
אני בעד לקנות חלק חלק לאט לאט עד שייווצר הסט שאת רוצה בו. בד"כ זה שווה - מחזיק מעמד שנים רבות ועושה את העבודה.

myday

New member
מנסיוני

חיתוך קוביות הטוב ביותר הוא של מג'מיקס בוש אבל הסכין של המג'מיקס מאכזבת ולמה כי כשאני רוצה לקצוץ בצל דווקא מופרי ריצ'רדס היה מעולה - 3 לחיצות ויש בצל קצוץ. בבוש הסכין קטנה מדי ולא קוצצת טוב אלא הופכת את הבצל לעיסה. מכונת המיצים הקשים מעולה (תפוחים, גזרים וכו') אני לא משתמשת בבלנדר. המג'מיקס מצויין גם להכנת שייקים ואייס קפה. ובכלל הגעתי למסקנה שהכי נוח ופחות מלכלך זה לקצוץ ידנית :) איפה קונים? יש את ZAP ואפשר להזמין גם מאליאקספרס בסין (שהרי הרוב מגיע משם) http://www.aliexpress.com/premium/f...e_id=AS_20140928211127&isViewCP=y&catId=64302
גם מחסני חשמל טובים - וצריך לחכות עוד קצת לקראת סוף השנה יש מבצעים.
בהצלחה :)

למעלה