למי שמתעניין במיקום השוטף שלי

קלייטון.ש

Well-known member
אעדכן שאני נוסע מהצפון לכמה ימים.
כשחזרתי לפה קודם התקשרה הראשונה. "אני מבינה שאתה לא רוצה להיות לבד בת"א, אז בוא תגור איתנו כמה שבועות". אמרתי לה ישר - חחח, לא.
אחריה התקשרה הבת הגדולה "אני מבינה שאתה לא רוצה להיות לבד בת"א, בוא לגור איתנו שבועיים שלושה".
הבת הגדולה היא כל כך עותק של אמא שלה שברור שהגנים שלי אפילו לא ניסו.
זה לא בדיוק אמנם. כי כשמעמידים את האמא והבת זו ליד זו אין ויכוח שהן זהות.
ובכל זאת יש איזה משהו שעושה הבדל. כי האמא היא בהחלט אשה יפה מאד, והבת יפה באותה צורה, ובכל זאת יש בבת משהו, ואי אפשר להגדיר בדיוק מה, שהופך אותה מאשה יפה מאד, לאשה מדהימה ביופיה. אשה שמסובבת ראשים כשהיא עוברת ברחוב. שצלמים מקצועיים ניגשים אליה ומציעים לשלם לה שתרשה להם לצלם אותה. שסוכנויות דוגמנות מובילות מחזרות אחריה.
המשהו הזה, הוא אני. אני עושה את ההבדל.
בכל אופן אמרתי לה תודה רבה, טוב לי בצפון, אולי אקפוץ לבקר איזה יום.
אחרי התקשרה הבת הקטנה. "אבא בוא תהיה איתנו כמה ימים, הילדים מאד ישמחו".
אמרתי לה שאחשוב על זה ואמסור לה תשובה.
לא עוברות 10 דקות, שיחת וידאו בוואצאפ.
מהצד השני מופיעים אלף ילדים, בחזית התאומות, ורחל התינוקת והבנים, והתינוקות, צווחים "סבא סבא בוא לגור איתנו!"
נכנעתי.
אם מישהו פה רוצה להגיד שזה מעיד שאין לי אופי. הוא צודק. אין לי אופי. ולא במובן שאלתרמן היה כותב עליו שיר.
אז אני נוסע להתארח אצל הילדים והנכדים, לכמה ימים, או שבוע גג.

כוכבית מצויה

Well-known member
אעדכן שאני נוסע מהצפון לכמה ימים.
כשחזרתי לפה קודם התקשרה הראשונה. "אני מבינה שאתה לא רוצה להיות לבד בת"א, אז בוא תגור איתנו כמה שבועות". אמרתי לה ישר - חחח, לא.
אחריה התקשרה הבת הגדולה "אני מבינה שאתה לא רוצה להיות לבד בת"א, בוא לגור איתנו שבועיים שלושה".
הבת הגדולה היא כל כך עותק של אמא שלה שברור שהגנים שלי אפילו לא ניסו.
זה לא בדיוק אמנם. כי כשמעמידים את האמא והבת זו ליד זו אין ויכוח שהן זהות.
ובכל זאת יש איזה משהו שעושה הבדל. כי האמא היא בהחלט אשה יפה מאד, והבת יפה באותה צורה, ובכל זאת יש בבת משהו, ואי אפשר להגדיר בדיוק מה, שהופך אותה מאשה יפה מאד, לאשה מדהימה ביופיה. אשה שמסובבת ראשים כשהיא עוברת ברחוב. שצלמים מקצועיים ניגשים אליה ומציעים לשלם לה שתרשה להם לצלם אותה. שסוכנויות דוגמנות מובילות מחזרות אחריה.
המשהו הזה, הוא אני. אני עושה את ההבדל.
בכל אופן אמרתי לה תודה רבה, טוב לי בצפון, אולי אקפוץ לבקר איזה יום.
אחרי התקשרה הבת הקטנה. "אבא בוא תהיה איתנו כמה ימים, הילדים מאד ישמחו".
אמרתי לה שאחשוב על זה ואמסור לה תשובה.
לא עוברות 10 דקות, שיחת וידאו בוואצאפ.
מהצד השני מופיעים אלף ילדים, בחזית התאומות, ורחל התינוקת והבנים, והתינוקות, צווחים "סבא סבא בוא לגור איתנו!"
נכנעתי.
אם מישהו פה רוצה להגיד שזה מעיד שאין לי אופי. הוא צודק. אין לי אופי. ולא במובן שאלתרמן היה כותב עליו שיר.
אז אני נוסע להתארח אצל הילדים והנכדים, לכמה ימים, או שבוע גג.
יש להם ממרח השחר בשבילך?

mיטלמן

Well-known member
אני מתאר לעצמי שכן אבל אוודא
ואולי, מכיון שאינך בן תשחורת לאור כמות הנכדים, טפו, טפו, טפו, חמסה חמסה חמסה, לנסות נוטלה? הכי מינימליזם, הטעם בפחות מחצי כפית שווה הרבה יותר מכפית השחר.
ולצערי אני לא סוכנת שלהם.
רק תן מס' טלפון של הבת הגדולה, הקטנה, רחל התינוקת, לוודא שאין להם השחר, רק נוטלה, והרי לא יעלה על דעתך שיקנו משהו במיוחד עבורך, נכון?
בשם המינימליזם כמובן.
ושמתי לב, איך כולן הסיקו את אותה מסקנה, "אתה לא רוצה להיות לבד בת"א" (ושואלת בסקרנות, לבד או תל אביב?),
בקר טוב, אתה יפה?

קלייטון.ש

Well-known member
אם השאלה לגבי החיצוניות שלי (ואם לא נגיד לצורך העניין שכן), אז אני לא כל כך בטוח.
שאלתי את הנשים וקיבלתי את אותה תשובה במילים זהות - "אתה בסדר גמור"
אני יודע על אבא שלי שהוא נחשב לגבר נאה. אני יודע שאמא שלי התאהבה בו רק בגלל זה. כי באופי בטוח שלא היה לו מה להציע.
אני דומה לאבא שלי, בחיצוניות וגם באישיות, אז אולי אפשר להסיק מזה משהו.
הראשונה אשה יפה ובחרה בי ואפשר לצפות שאשה תבחר בגבר שהוא בליגה שלה מבחינה חיצונית. אז גם זו נקודה.
מצד שני הנה הבת הגדולה בליגה אפילו יותר גבוהה והיא נשואה לגבר שכדי להיות מנומסים נגיד עליו שהוא "רגיל".
שאלתי אותה פעם למה היא יוצאת עם גבר שהוא הרבה מתחתיה. קודם צחקה, ואחרי כן אמרה "הוא עשוי מזהב טהור".
וזה נכון, הבחור הזה הוא אדם טוב באופן יוצא מהכלל. בכל זאת לדעתי אפשר למצוא גברים טובים שהם גם יפים. היא בטח יכולה.
אבל לא רצתה לדון בזה אז הנושא סגור.
למרבה המזל התאומות - בנות של הבת הגדולה - דומות לה כמו 3 טיפות מים. גם מאד יפות.
באישיות אוריאנה ירשה מאמא ומהראשונה. שכמה שהן יפות ככה האופי מחורבן. חסרות סבלנות, שתלטניות, תוקפניות ועם כל החגורות שחורות אפילו מסוכנות לפעמים. מי שרואה את הראשונה והבת באימונים לא יכול שלא לחשוש שבאיזה עימות יחטוף בעיטה לראש.
נעמי ירשה את האופי מאבא ולכן היא כליל השלמות.

בכל אופן כל ההתעסקות בחיצוניות וביופי הוא עיסוק פרטי שלי.
הנשים במשפחה לא עושות כלום עם היופי שלהן, לא רוצות לעשות, והתאומות מקבלות חינוך שמאפס את הערך של החיצוניות.
מקבלות כל מיני פניות, דוגמנות, פרסומות, אבל דוחות את כולן.

mיטלמן

Well-known member
אם השאלה לגבי החיצוניות שלי (ואם לא נגיד לצורך העניין שכן), אז אני לא כל כך בטוח.
אני יודע על אבא שלי שהוא נחשב לגבר נאה. אני יודע שאמא שלי התאהבה בו רק בגלל זה. כי באופי בטוח שלא היה לו מה להציע.
הראשונה אשה יפה ובחרה בי ואפשר לצפות שאשה תבחר בגבר שהוא בליגה שלה מבחינה חיצונית. אז גם זו נקודה.
מצד שני הנה הבת הגדולה בליגה אפילו יותר גבוהה והיא נשואה לגבר שכדי להיות מנומסים נגיד עליו שהוא "רגיל".
שאלתי אותה פעם למה היא יוצאת עם גבר שהוא הרבה מתחתיה. קודם צחקה, ואחרי כן אמרה "הוא עשוי מזהב טהור".
וזה נכון, הבחור הזה הוא אדם טוב באופן יוצא מהכלל. בכל זאת לדעתי אפשר למצוא גברים טובים שהם גם יפים. היא בטח יכולה.
למרבה המזל התאומות - בנות של הבת הגדולה - דומות לה כמו 3 טיפות מים. גם מאד יפות.
באישיות אוריאנה ירשה מאמא ומהראשונה. שכמה שהן יפות ככה האופי מחורבן. חסרות סבלנות, שתלטניות, תוקפניות ועם כל החגורות שחורות אפילו מסוכנות לפעמים. מי שרואה את הראשונה והבת באימונים לא יכול שלא לחשוש שבאיזה עימות יחטוף בעיטה לראש.

הנשים במשפחה לא עושות כלום עם היופי שלהן, לא רוצות לעשות, והתאומות מקבלות חינוך שמאפס את הערך של החיצוניות.
אוי,
שתהיה בריא,
זה היה בסגנון אורי זוהר, נסיון התבדחות שהתפדח.

אבח"י

Well-known member

גם הבת שלי, כזו.
יותר מפעם גם כילדה וגם כנערה הציעו לה.. היא סרבה, עד היום היא תסרב.
עיסוקי היופי לא מענינים אותה. חשוב לה להיות בריאה ולבושה היטב, זה הכל.

סופהו 1

Well-known member
ואולי, מכיון שאינך בן תשחורת לאור כמות הנכדים, טפו, טפו, טפו, חמסה חמסה חמסה, לנסות נוטלה? הכי מינימליזם, הטעם בפחות מחצי כפית שווה הרבה יותר מכפית השחר.
רק תן מס' טלפון של הבת הגדולה, הקטנה, רחל התינוקת, לוודא שאין להם השחר, רק נוטלה, והרי לא יעלה על דעתך שיקנו משהו במיוחד עבורך, נכון?
אני מזהירה אותך, לא יעזור לך בעניין הממרח בטעם שוקולד. אבוד.

בדרך כלל אני לא מאנשי השוקולד (יש פה 6 חפיסות בטעמים שונים, כבר מעל חצי שנה וחלקן באותו מצב- סגורות) אבל אם שוקולד, שלא יהיה שוקולד חלב.
ואם ממרח (גם למילוי) שלא יהיה בטעם, אלא שיהיה ממרח שוקולד ועדיף שגם הוא יהיה מריר. בחו"ל ראיתי פעם ממרח שוקולד לינדט מריר. כמובן שהגיע הביתה. המרירות היתה נהדרת. המרקם קצת פחות. אבל לא נשאר דבר.
אם הייתי נתקלת בו היום, כשהמחירים, מעל 40 ש"ח בישראל, (יחסית זול כשבבריטניה ובקנדה, כ-50 שח). אז תודה, לא.

למקרה הצורך יש מעדן ארבעה פירות יער, ללא תוספת סוכר (או ממתיקים אחרים). מומלץ גם ע"י דיאטניות.

נערך לאחרונה ב:

אבח"י

Well-known member
אני מזהירה אותך, לא יעזור לך בעניין הממרח בטעם שוקולד. אבוד.

בדרך כלל אני לא מאנשי השוקולד (יש פה 6 חפיסות בטעמים שונים, כבר מעל חצי שנה וחלקן באותו מצב- סגורות) אבל אם שוקולד, שלא יהיה שוקולד חלב.
ואם ממרח (גם למילוי) שלא יהיה בטעם, אלא שיהיה ממרח שוקולד ועדיף שגם הוא יהיה מריר. בחו"ל ראיתי פעם ממרח שוקולד לינדט מריר. כמובן שהגיע הביתה. המרירות היתה נהדרת. המרקם קצת פחות. אבל לא נשאר דבר.
אם הייתי נתקלת בו היום, כשהמחירים, מעל 40 ש"ח בישראל, (יחסית זול כשבבבריטניה ובקנדה, כ-50 שח). אז תודה, לא.

למקרה הצורך יש מעדן ארבעה פירות יער, ללא תוספת סוכר (או ממתיקים אחרים). מומלץ גם ע"י דיאטניות.
מגעיל השחר, ממש.
נוטלה, לא לטעמי. אבל הנכדים אוהבים אז קניתי אריזה לשנה לפחות.

אבח"י

Well-known member
בשם המינימליזם כמובן.
ושמתי לב, איך כולן הסיקו את אותה מסקנה, "אתה לא רוצה להיות לבד בת"א" (ושואלת בסקרנות, לבד או תל אביב?),
בקר טוב, אתה יפה?
מהשאלות ומהמסקנות הלוגיות -
1. איפה הנוכחית - בת"א או בצפון?

סופהו 1

Well-known member
יש שם עוד חוץ מ-mיטלמן וממני ?
אני צפונית למיקום הרגיל שלי, אבל לא באל-חרירי והוייז מפספס בכמה עשרות מטרים את המקום בו אני נמצאת.
זה מצב טוב, כי לפני כמה חודשים, כשהמטוסים עברו מעל הראש והרעישו את השמיים, הוייז לא איפשר לי לדעת איפה אני ולאן עלי לנסוע.
מזל שאני מכירה את הדרך, כי כל ספרי המפות הושלכו למיחזור.

mיטלמן

Well-known member
אפילו במיל...(אתה אמרת).
ומינימליזם מינימלי ממש עם גיבוי,
והצניעות? "המשהו הזה, הוא אני. אני עושה את ההבדל"
מה שרק אומר שאני לא מבינה מינימליזם , בהחלט מבינה את ה"שוויץ" בילדים.
משמח שאתה מבוקש ע"י הצאצאיות/ים,
ולא פחות - שברגע שהמחוג במוח יצביע צפונה* מכל סיבה שהיא, אתה ישר על האופניים.
*צפונה ככל שישאר צפון.
תבלה ותהנה, אני בטוחה שתהנה.

קלייטון.ש

Well-known member
חזרתי לצפון. אחרי שבוע מהמפרכים בחיי.
אילו ציפיתי שאבוא להתארח, שיטפלו בי, יפנקו אותי, ידאגו לי, האבא הזקן שלהם, הייתי מתבדה מיד. טוב שלא ציפיתי.
מהרגע הראשון שהגעתי - קח אותם לגן השעשועים, קח אותם לספריה יש שעת סיפור, ספר להם סיפור בעצמך, שחק בתופסת עם הבנים (הפסדתי), שחק במחבואים, לעזור בהאכלה, לעזור ברחצה, לעזור בהרדמות - עוד סבב סיפורים.
כל הזמן "סבא! סבא! סבא סבא סבא!!!" יותר סבא מאמא אמא.
סבא עכשיו אני, סבא תפוס אותי, סבא מה זה, סבא תרים אותי, קח אותי בידיים, תוריד אותי כבר, בוא לשם, בוא לפה, עכשיו תורי… סבא…
יום עבודה שמתחיל ב-6:30-7, ונמשך עד שמונה ואפילו תשע בערב, שאז אתה זוחל ממוטט למיטתך.
והבת שלי זאתי, שעושה את זה ועוד הרבה יותר יום יום, מסתכלת וצוחקת.
ברור, כמו שכל סבא וסבתא יודעים, שאני נשמע מתלונן אבל זו חוויה שאין גבוהה ממנה עבורי.
יחד עם זאת אני לא צעיר כמו הילדה הצוחקת הזאתי. אמרתי לה תודה רבה על השבוע הכי משמעותי שאני זוכר. עכשיו אני צריך קצת חופש.
כמו שמתחילים ספורט, בהתחלה עושים קצת ואחר כך מגבירים.
אני אחזור לזה ובפעם הבאה זה יהיה לשבועיים.

אבח"י

Well-known member
חזרתי לצפון. אחרי שבוע מהמפרכים בחיי.
אילו ציפיתי שאבוא להתארח, שיטפלו בי, יפנקו אותי, ידאגו לי, האבא הזקן שלהם, הייתי מתבדה מיד. טוב שלא ציפיתי.
מהרגע הראשון שהגעתי - קח אותם לגן השעשועים, קח אותם לספריה יש שעת סיפור, ספר להם סיפור בעצמך, שחק בתופסת עם הבנים (הפסדתי), שחק במחבואים, לעזור בהאכלה, לעזור ברחצה, לעזור בהרדמות - עוד סבב סיפורים.
כל הזמן "סבא! סבא! סבא סבא סבא!!!" יותר סבא מאמא אמא.
סבא עכשיו אני, סבא תפוס אותי, סבא מה זה, סבא תרים אותי, קח אותי בידיים, תוריד אותי כבר, בוא לשם, בוא לפה, עכשיו תורי… סבא…
יום עבודה שמתחיל ב-6:30-7, ונמשך עד שמונה ואפילו תשע בערב, שאז אתה זוחל ממוטט למיטתך.
והבת שלי זאתי, שעושה את זה ועוד הרבה יותר יום יום, מסתכלת וצוחקת.
ברור, כמו שכל סבא וסבתא יודעים, שאני נשמע מתלונן אבל זו חוויה שאין גבוהה ממנה עבורי.
יחד עם זאת אני לא צעיר כמו הילדה הצוחקת הזאתי. אמרתי לה תודה רבה על השבוע הכי משמעותי שאני זוכר. עכשיו אני צריך קצת חופש.
כמו שמתחילים ספורט, בהתחלה עושים קצת ואחר כך מגבירים.
אני אחזור לזה ובפעם הבאה זה יהיה לשבועיים.
הרשה לי:
"בדרך לצפון הלכתי לבדי/ מאחוריי שמעתי קול פרסה" // רק עכשיו משחיפשתי את השיר הבנתי שזה "בדרך לתבור" [מעליש, גם התבור נמצא בצפון.]
או

mיטלמן

Well-known member
מבקשת להבהיר ולהסביר שורה אחרונה, אלא אם כן זה צורך חיוני.
חופש נעים.

סופהו 1

Well-known member
הרשה לי:
"בדרך לצפון הלכתי לבדי/ מאחוריי שמעתי קול פרסה" // רק עכשיו משחיפשתי את השיר הבנתי שזה "בדרך לתבור" [מעליש, גם התבור נמצא בצפון.]
או
אחחחחחח.
תענוג.
כילדה, יכולתי לשבת שעות ליד הפטיפון ולהקשיב לתקליט הזה, ששמור אצלי עד היום.

למעלה