למי שפספס / לא ידע !

Shir17

New member
למי שפספס / לא ידע !

אלון מסיים את תפקידו כמנהל הפורום בקרוב. אי לכך, סול (מפתח סול) ואוכי התנדבנו לקחת עלינו את משימת ניהול הפורום ותחזוקתו השותפת. האם מקובל על כל הגולשים כאן העניין ? האם יש גולשים אחרים שרואים את עצמם מועמדים / מעוניינים לנהל את הפורום... נשמח לקבל את ברכתכם ...

יוצאת מהקונכיה

כדי לאחל לכם בהצלחה! וסתם בגלל הסקרנות מה הקשר שלכם לתרבות ארגנטינה? אם אני זוכרת נכון, סול נולדה שם ועלתה ארצה קטנה מאוד. אתה מאוד אוהב את השפה הספרדית ולומד אותה כבר הרבה זמן ויודע המון על כדורגל ארגנטינאי פספסתי עוד משהו? אני בטוחה שתצליחו באוירה נעימה והרבה רצון טוב לקדם את הפורום (הרדום כרגע). בהצלחה!!!

ולדעתי

כדאי לשלוח מסר לגולשים שפעם היו קבועים... אני נכנסתי במקרה היום אבל יש כאלה שמזמן לא נכנסים אפילו לבדוק מה קורה כאן.

marcenav

New member
היי מאמי דבי איך היה בארגנטינה?

ראית גם הכושים הגיעו לשם? אני מתגעגעת ובעזרת השם! כשילדה תהיה קצת יותר משנתיים.

Shir17

New member
הקשר שלי?

שאני מאוד אוהב את השפה והתרבות ובטח ובטח שאת הספורט "שלכם". ואת הפורום הזה גם כמובן...

והקשר שלי?

אז נכון שעזבתי את ארגנטינה מאוד קטנה, אבל אני חיה עם התרבות הזאת יום יום דרך ההורים והמשפחה. אנחנו נשתדל להעיר פה את העניינים :)

gallardo

New member
בהצלחה לכם. סוף סוף מישהו בגילנו

סתם. אולי באמת תפתחו שרשור על הקשר הארגנטינאי של חברי ומשתתפי הפורום. בעצם תעשו מה שבא לכם, אתם אחראים

לה מרגו

New member
וזו השעה שגם אני אגיב

כשותפה ל"חובה" בקיומו של הפורום הזה- אני ממש בעד, אינכם מכירים אותי- אך אני קוראת אדוקה, ומאחלת לכם הצלחה רבה, ואולי הפורום יצליח להתרומם למקום טוב יותר.

גרי רשף

New member
../images/Emo45.gif

ללא קשר לעזיבתו של אלון (ושלי הרבה לפני כן)- טוב שנטל הניהול לא יפול על אדם אחד, ושכל אחד בתורו יתרום את חלקו. לנהל פורום יכול להיות כיף, וזו הזדמנות טובה לכל מי שיש לו רעיונות כיצד לעשות דברים אחרת. שמח שיש מתנדבים וממתין להכחלה!

Shir17

New member
תודה גרי

נקווה להצלחה במשימה כי זה היה בית חם להרבה אנשים ועכשיו זה כבר לא כ"כ ...

למעלה