למי שרוצה כלב..

m i c k e y 15

New member
למי שרוצה כלב..

מחפשים בית חם לגורים מהמדבר: אתמול בשעות הבוקר התקבלה קריאה במוקד העמותה לפיה ישנם חמישה גורים זרוקים, רעבים ומייללים באזור שדה בוקר שבנגב (כנראה הגיעו ליום הזיכרון שנערך אתמול לזכר דוד בן גוריון). פנינו למתנדב העמותה רן, והוא עזב את הכל, לא הגיע לעבודה, אסף את חברתו ויצא מבאר שבע לשדה בוקר לאסוף את הגורים. כשהגיע רן למקום מצא חמישה גורים מדהימים ומקסימים כבני חודש, הם עשו אצלו את הלילה תוך שהוא מטפל, מנקה ומאכיל אותם. ולמחרת הועברו לבית המחסה של העמותה. הם מאוד קטנים, זקוקים לבית חם ואוהב, ולא כדאי שישהו בבית המחסה בחורף. אמצו אותם "תנו לחיות לחיות", טל' 4516515 - 052, 5548370 - 050, 6241776 - 03, טלמסר לתרומות 2224477 - 057. http://www.letlive.org.il

../images/Emo124.gifנצל"ש פליז כנסוווו../images/Emo41.gif

אני צריכה עזרה דיי דחופה... אני צריכה שמות של סרטים שאורלנדו שיחק בהם (שמות באנגלית בבקשה) וציטוטים שלו... זה ממש ממש יעזור לי (אחרת לא הייתי פונה אליכם)... תודה מראש...

רק שלי אין אותך, אדם.

היה לי פעם, וזה כנראה עבר. זה עבר, ואני אפילו לא הרגשתי.... וזה גם משפיל. לחכות שאיזה סיני מסכן ימות, שהבת שלי תזדיין בברצלונה עם החבר הכי טוב שלך כדי לשמוע פתאום שאתה אוהב אותי? אני הסתכלתי בך הערב.... כל העליצות הזאת כשאתה מקסים אותם והם אותך, אתה עם הצבא שיפיק לך את הסרט הנוקב שלך, הם עם ה"נלך לטיפול" שלהם, והמוזיאון ההוא, והמסעדה ההיא, והחיים שנמשכים כמו אתמול וכמו שלשום ושום סיני מת לא יעצור לכם אותם! חוזר מהסילבסטר, שוטף את המכונית...ממה? שרידים של גוף? דם? מורח אותי בוודקות ונקניקי סוסים מאשקלון, וליאור הפתטי ותמי המסכנה, וכל אותו הזמן יש שם גופה על הכביש! איזה מין אדם אתה בכלל? איזה מין אדם אתה היום? תענה לי! מילא אני, רק שגם לשירי אתה שברת את הלב. נוגע לך? עצוב לך? אתה יודע בכלל מה אתה בשבילה? איזה חלק יש לך בחיים? אני הרי מפנה תמיד מקום לך ולה, כי העולם שלי צר וקטן משלך: שטפונות קטנים, ספרים טיפשיים, חיים בלי פרויקטים, חיים שבהם לא הורגים ולא בורחים מאף אחד! בן זונה. אני יושבת מולה כשהיא בוכה על החרפה שנתגלתה לה, ואני מטומטמת, מנסה עוד להגן עליך, שאולי נתקפת במין שיתוק, או הלם, או אלוהים יודע מה..... כי מה עוד יכול להצדיק מעשה כזה? תגיד לי. תגיד לי אתה.

למעלה