למכירה דסקים רגאיי במחיר מצחיק!!!!!

Shaka Samba

New member
למכירה דסקים רגאיי במחיר מצחיק!!!!!

מדובר ב50 דיסקים של מוסיקת רגאיי בכל מיני סגנונות. הדיסקים הם מקוריים בקופסה מקורית+חוברת ובמצב מעולה ללא שריטות או בעיות של ניגון!. זו הרשימה: 1.GreenSleeves reggae sampler vol 6 , 8 , 9, 11 , 12 , 13 , 14 ,15 ,16, , 17 ,18 12. UB40 present- the dancehall album 13.TOAL RAGGA VOL 2 14.TIGER- NEW BRAND STYLE 15.SPRAGGA BENZ- UNCOMMONLY SMOOTH 16.CHAKADEMUS AND PLIERS- RUFF THIS YEAR 17.ULTIMATE REGGAE PARTY ALBUM 18.DANCEHALL STYLE 19.GreenSleeves RAGGA RAGGA RAGGA VOL 12, 11, 10 22.REAL REGGAE VOL1 , 2 24.LUCKEY DUBE- CAPTURED LIVE! 25.ZIGGY MARLEY- JAHMEKYA 26.LADY SAW- 99WAYS 27.YALLOWMAN- GALONG GLONG GLONG 28.SHABBA RANKS- MR. MAXIMUM 29.YELLOWMAN- YELLOW LIKE CHEESE 30.YELLOWMAN- MISTER YELLOWMAN 31.YELLOWMEN & FATHEAD- BAD BOY SKANKING 32.BOB MARLEY AND THE WAILERS- LIVE! 33.MAD COBRA- VENOM 34.JIMMY CLIFF- THE HARDER THEY COME 35.CHACKA DEMUS & PLIERS- TEASE ME! 36.JUST RAGGA VOL 14 37.BUJU BANTON- INNA HIGHTS 38.NINJA MAN- FROM THE DON GORGON TO BROTHER DESMON 39.BOB MARLEY- NATURAL MYSTIC 40.SHAKA SHAMBA- NAMEBRAND 41.CUTTY RANKS- SIX MILLION WAYS TO DIE! 42.BOUNTY KILLER- GHETTO GRAMMA 43.RED RAT- OH NO ITS... 44.BUJU BANTON- MR MENTION 45.SHABBA RANKS- MR MAXIMUM 2 46.BUJU BANTON VOCIE OF JAMMAICA 47.GREGORY ISAACS- BEST OF VOL ONE AND TWO 48.COCA TEA- ROCKING DOLLY 49.YELLOWMAN- PARTY 50.PETER TOSH- CAPTURED LIVE! 51.ISRAEL VIBRATION- IN DUB VIBATION 52.STUDIO DANCEHALL 53.YELLOWMAN- ZUNGGAZUNGGAGUZUNGGUZENO הדיסקים חייבים להימכר כולם(50 דסקים מינימום) ביחד המחיר שאני דורש עבורם הוא 600 שקל הדיסקים שזה כלום כסף(12 שקל לדיסיק מקורי) אין פה שום קטש או טריק כלשהו למי שמעוניין אנא צור קשר איתי במייל הבא: [email protected]

Shaka Samba

New member
אני אתן לך תשובה רצינית בנושא

שמע בלי לפגוע וכ'ו אני חייב כסף אני עוזב בקרוב לחו"ל בגלל זה ורק בגלל זה אני מוכר את הדיסקים(כי לא אוכל לקחת אותם איתי) הם במצב מעולה(כמו שכתבתי).וזה גם בזול 12 שקל לדיסק אבל בכפוף לכך שכל החבילה תמיכר ביחד אם הייתי יכול להרשות לעצמי למכור בודדים הייתי עושה זאת. למעשה לא איכפת לי מה עושים עם הדיסקים אחר כך זאת אומרת שצי שיקנה אותם ב12*50 ואחר כך יכול כמובן למכור כל דיסק בכמה שמתחשק לכם. רק תחשוב על זה שאם אתה קונה (אין פה שום קטש כיוון שהכל מקורי עם אריזה+חוברת) אתה יכול לצרוב לך לדוגמא את המוסיקה שאתה רוצה ולמכור אלאה את הדיסקים. יש פה פוטנציל שיווקי מטורף ואם היה לי זמן לזה הייתי עושה זאת בעצמי אבל כמו שאמרתי אני טס בקרוב ובנוסף יש לי מחשב על הפנים ללא צורב כך שהאפשרות הזאת בכלל לא קיימת לגביי!.

Nechi Nech

New member
חבל שאי אפשר לקנות רק חלק.

ואם תשאל אותי, באמת בלי לפגוע - אף אחד לא יקנה ממך חמישים ושלוש דיסקים אחי, תיהיה קצת מציאותי.. זה ממש לא הגיוני. אם תשאל אותי, אתה יכול לפרסם את זה בכמה וכמה פורומים - ובמקום לכתוב שאתה צריך למכור את כולם כמה שיותר מהר - תכתוב 12 ש"ח לדיסק!... ותאמין לי שהסיכוי שתמכור את כולם יהיה הרבה יותר גדול. אם אתה רוצה שאעזור לך להפיץ בפורומים אעשה זאת בשמחה. רביד.

Shaka Samba

New member
תשמע העניין הוא שאני צריך 500 שקל

אני לא צריך שיקנו ממני53 דיסקים אני צריך 500 שקל! קחו את כל הדיסקים בחישוב פשוט 500 שקל זה בערך 7 דיסקים במחיר מלא כיוון שהדיסקים חדשים אבל לא חדשים שיצאו רק עכשיו אז אני דורש עליהם הרבה פחות!. שוב אני לא צריך שקנו את כל ה53 מי שרוצה שיקח אפילו 10 אבל אני צריך 500 שקל וזה כל הסיפור! אגב אם אני אמכור אותם בנפרד נראה לך שאבקש תמורת דיסק 12 שקל?! זה יהיה לפחות 30!. ושים לב שהנה בשנייה הורדתי מהמחיר שביקשתי בהתחלה 100 שקל ולמה זה?. כי אמרתי אני צריך כסף לא דיסקים!.

fleaboy

New member
שמע אני מבין אותך

אבל אני לא יכול להוציא כלכך הרבה כסף... ואני גם לא מעוניין בכל הדיסקים לעומת זאת... נראה לי משתלם גם לך וגם לקונים, אם תציע כל דיסק בודד אפילו ב30 ש"ח (נראה לי מחיר שמשתלם ל2 הצדדים) ככה כל אחד קונה חלק והרבה יותר מהר אתה מגיע לסכום שרצית.

OceaND

New member
עדיין יותר משתלם לך למכור כל דיסק

בנפרד. נגיד אם ת'מוכר אפילו ב 20 שקל לדיסק. תצטרך שיקנו ממך 25 דיסקים ולא את כולם ויש הרבה יותר סיכוי שיקנו ממך 25 דיסקים, בטח שבמחיר כזה.. בכל מקרה אני בספק אם תמצא מישהו שיהיה מעוניין בכל הדיסקים ב 500 כי אף אחד אני מניח אין לו כזה סכום להוציא על המקום ובטח גם רוב האנשים לא רוצים את כל הדיסקים..

Shaka Samba

New member
יאללה שכנעת אותי הנה המחירים החדשים

בקיצור זה הולך ככה הרשימה המקורית של הדיסקים נשארה כשהייתה המחיר השתנה וכרגע הוא: דיסק בודד עד 4 דיסקים במחיר של 30 ליחידה 4 דיסקים ב 100 8 דיסקים ב 180 12 דיסקים ב 250 כמובן שאם מישהו ירצה את כל 53 הגסקים הוא יוכל לקבלם ב500 שקל ופחות מזה ניתן למיכוח אבל צרו קשר במייל [email protected] לכל פנייה או בקשה!.

למעלה