למכירה קייט

liorp26

New member
למכירה קייט

אני מעוניין למכור גלשן קייט+מצנח 8.5 classic גלשן fanatic חדשים לחלוטין. נרכשו לפני חמישה חודשים,היו בשימוש פעמיים. לא לפספס. מחיר מציאה!!! 052-454190 ליאור

resh0

New member
מר ליאור הנכבד:

בחלק העליון של דף הפורום מצויה קישורית ושמה "לוחות". אבקשך להעביר את פרטי המוצר שאותו אתה מעוניין למכור, גם אם אין הוא משתייך לתחום גלישת הגלים. הודעתך זאת תמחק בסוף היום. יום נעים.

Yuval Penny

New member
אדון resh0 הנכבד:

מה תה´ לחוץ? כולה שמו אותך מנהל הפורום שקיים רק שבוע למה ישר למחוק הודעות?

resh0

New member
נבהיר כמה דברים:

1. אני לא לחוץ. אבל אני רוצה שהפורום יהיה איכותי. 2. אני "אורח" של הפורטל תפוז ואני מתנהל בהתאם לכללים שנקבעו ע"י תפוז. אתה מתארח בפורום גלישת גלים שאותו אני מנהל, ולכן אתה מתבקש לנהוג עפ"י הכללים שאני ופורטל תפוז קובעים. 3. אם אתה מעוניין להשתתף בפורום שלא מנוהל עפ"י הסטנדרטים האלו, אתה לבטח מודע לעובדה כי ישנם פורומים אחרים שניתן להשתתף בהם, שם הכללים "פחות נוקשים". 4. לרשותך מצוי צ´ט בנושא גלישת גלים, שם לא חלים אותם הכללים. 5. שיהיה לך יום נעים ואולי מחר גלים טובים...

sshoshan

New member
יש בוואלה פורום שמנהל עמית ענבר ובו

מודעות לרוב,בעקר על מכירת קייטים.

resh0

New member
גם כאן תהיינה מודעות לרוב! אבל...

בצורה מסודרת יותר. תסתכל בחלק העליון של הדף, שם מתצא קישור הנקרא "לוחות". כנס לשם ותראה 2 קטגוריות: - ציוד כללי - גלשנים. תראה שיש שם כבר מודעות. הסיבה די פשוטה: כאשר מופיעה הודעה בפורום, יכול להשתמע מזה שישנה המלצה כלשהיא של הנהלת הפורום לביצוע עיסקה. כאשר מפורסמת הודעה ב"לוחות" נכתב שם באופן מפורש כי אין קשר בין הפורום לבין כותב המודעה. אני מקווה שאתה כעת מבין שאין כאן שום דבר אישי. הפורום של עמית ענבר המכובד ביותר, כבודו במקומו מונח. כאן הכללים מעט שונים ואפילו פשוטים. מרוצה?

למעלה