למנהלים!

למנהלים!

נמאס לי! אני כותבת לכם מלא כל פעם ואתם אף פעם לא מגיבים! הלהקה שלי תמיד נדפקת! כבר שלוש פעמים ביטלו לי הכנסה מהופעות ממש רוויחיות, ההכנסות פשוט לא נכנסו וכותבתי על זה מלא ואפחד לא הגיב! ואתמול הוצאתי אלבום שקיבלתי עליו קרוב למיליון שקל ולא עלה לי שקל במדד, כתבתי על זה ואפחד לא הגיב לי! זה ממש לא פייר! זה עוד מיליון שקלים שעושים הבדל גדול!!!!! זה לא כיף ככה שמשקעים וכל ההשקעה יורדת לטימיון! בבקשה תגיבו! ולמה תקרית טובה מעלה רק חמש מאות מעריצים בערך?! טוב שיש מינימליות של פורופורציות! אני לא אומרת שתעלו את אותה כמות שאותה אתם מורידים על תקרית רעה אבל חמש מאות מריצים זה פשוט כלום לעומת העשרות אלפים שאני מאבדת! להקה 4416

תיכנסי להודעה ותירגעי.../images/Emo222.gif

קודם כל עלייך לזכור שלתפוז אנשים ואורנג' יש הרבה מה לעשות חוץ מלהתרכז בלהקות שלנו. הן חברות עסקים גדולות ואנחנו לא העסק היחיד שלהם אז קצת התחשבות... תתחשבי בכך שגם לפעמים יש בעיות טכניות שאי אפשר לתקן וחוץ מזה, בקשר לאלבום שלא קיבלת עליו כסף, הוא יגיע אלייך במוקדם או במאוחר... גם לי היה מקרה כזה אבל אחרי הרבה ימים זה הגיע לי בהפתעהלא הבנתי ממה זה, עד שהחלטתי לבדוק בדוח כספים... אם ההכסף לא יגיע כבר אחרי חודש, אני חושבת שרק אז רצוי להתלונן. לא על כל בעיה צריך לקפוץ.. תחכו יום-יומיים. לא מצליח?- תפנו לפורום. קבלו את העצות, גם לא עובד?-פנו לאורנג' my band

למה שאני אשתוק?../images/Emo222.gif

אני מסבירה לך בדיוק וגם עזרתי לך עם האלבום! מה יש לך את עצבנית עליי? זו לא ביעה שלי שאורנג' לא שמים עלייך אז אל תוציאי ת'עצבים שלך עליי

פלורסייינטה(איך שלא אומרים את זה)

אני לא באה בעצנות או שום דבר אחר אני רק אומרת לך ..שבנאדם בא אליך עם בעיה עצבני ומיואש אל תתחילי להגיד לו להרגע כי הוא לא יעשה את זה...ואל תסבירי לו כמו לילד עם פיגור קשה זה רק מעצבן יותר...אני בטוחה שהבעיה שלה לא באה לה לפני שניה והיא חיכתה מספיק לפני שפנתה בכזאת עצבנות למנהלים... שירן-אז יש אנשים טיפשים...אז יש..צריך רק ללמוד להתמודד איתם.כמוני. אולי הומו שלי-תהנה!! הכנתי עוגיות-רוצים לטעום?

לא התכוונתי להישמע..../images/Emo222.gif

אילו אני מדברת למוגבלת... נסייתי להסביר לה לאט כי היא נשמעה לי ממש לחוצה..

כי את אומרת שטויות

למה את חושבת שהמנהל הגדול והעסוק הוא זה שמתעסק בעניינים שלנו?! יש בן אדם מיוחד לדברים האלה וזו לא בעיה טכנית שאי אפשר לתקן! זה פשוט מאוד להוסיף לי לחשבון עוד מיליון שקל ונמאס לי תמיד להידפק כי זה קורה תמיד ללהקה שלי. את תמיד באה ומגנה על המנהלים כאילו הם נכים או כאילו האשמתי אותם! באתי והתלוננתי כמו שזכותי המלאה לעשות בתוקף היותם מנהלים והעובדה שהם יכולים לעזור לי. יש לי באג ואני אגיד עליו למי שבא לי!

נונו 9

New member
תרגעו..

כאילו מה כולה להקה באינטרנט , לא צריך להתחרפן.........

lool3

New member
חמודה שלי

אנשים עבדו חודשים על ה"כולה להקה באינטרנט" הזאת. ופלוריסיינטה, חמודה, אם את לא יודעת את התשובה שתקי כמו כולם, חבל לעצבן אנשים.

אבל אני דווקא כן נתתי לה../images/Emo222.gif

תשובה על האלבומים
תגידו לי, מה אתם לא רואים בעיניים באמת או שאתם רק עושים את עצמכם?

את מאוד מאוד מאוד חוצפנית!

הילדה מנסה לעזור לך, מדבת בנימוס ונותנת עצות נכונות ואת עוד מעיזה לדבר ככה? תגידי תודה ותפנימי, כי זה בדיוק מה שהמנהלים היו אומרים לך, מנסיון. המון חוצפה וחוסר סבלנות יש בפורום הזה. תפסיקו לדאוג לתחת שלכם ולהגיב לביקורת בכזאת גסות רוח.

למעלה