|למנהלי הפורום ! שלום רב. מי אתם ?

jorj

New member
|למנהלי הפורום ! שלום רב. מי אתם ?

בטרם אמשיך ... האם אתם מטעם גוף בנקאי כלשהו ? האם אתם מהשוק הפרטי? האם עיקר פעילותכם המשפטית היא מול בנקים ? ממתין לתשובה . בתודה מראש

../images/Emo96.gif מנהלי הפורום

ג´ורג´ שלום וברוך הבא לפורום החדש בנק מול לקוח שני מנהלי פורום. האחד, נחום מרקובסקי, יועץ עסקי ומרצה בכיר שהיה בעבר, בין היתר, מנהל סניפי בנקים. אני מניח שבהמשך הוא יכנס ויציג את עצמו בהרחבה. השני, הח"מ, עו"ד בעל משרד פרטי המתמחה, בין היתר, בבנקאות ומייצג לקוחות וערבים כנגד הבנקים (בעבר אף ייצגתי בנקים). בברכה אילן גולדנברג, עו"ד

../images/Emo39.gifברוך הבאה ג´ורג´

כפי שחברי מסר, אני יועץ עסקי וניהולי כבר 9 שנים. אני מייעץ לעסקים בין היתר בניהול הפיננסי, כולל אסטרטגיה של השקעות, גיוס כספים ויחסים עם הבנק. שמשתי בתפקידים בכירים באחד הבנקים הגדולים כ-12 שנים. אני רואה בפורום זה הזדמנות לאפשר דיון בבעיות יום יומיות וגם בסוגיות הרחבות יותר ביחס לקשר בין הבנק והלקוח. התפקיד של הבנק בחיי הפרט והעסק בארץ משמעותי מאוד ביחס למקובל ביתר העולם המערבי, מסיבות הנעות מאוברדרפט לטכנולוגיה מתקדמת לשרותים פיננסיים. למרבה הצער, קשר זה רבוי אי- הבנות ועימותים, בעיקר בגלל חוסר ידע של הציבור וכשלים מיותרים של הבנק. הבנקאות בארץ היא ברמה גבוהה יחסית לעולם המערבי אך סובלת ממספר לא קטן של כשלים מבניים ותפקודיים. לא נתימר לתקן את המערכת. די לנו לתת גישה למידע אמין והדרכה נאותה להתמודדות בבעיות בין הבנק והלקוח. בברכה, נחום מרקובסקי

למעלה