למנהל הפורום

שיר 5559

New member
למנהל הפורום

אתה מוחק את ההודעות שלי באופן סידרתי, מעניין למה? שיר

python 4

New member
מחקתי לך הודעה אחת

שמטרתה היתה להעכיר את האווירה. נכון שאין פה מי יודע מה אווירה עכשיו כשצח"מ ירדה מהמסך, אבל גם את המעט אווירה שנשארה לא אתן שמישהו יעכיר.

שיר 5559

New member
לירון שלום

המילה להעכיר אווירה לא מתאימה ומאד מכוערת. סך הכל ניסיתי להביע מההתחלה תרעמות על כתיבה בפורום על סדרות אחרות לא ניסיתי להעכיר אווירה וגם לא דומה ולא על ליד זה, להיפך מאד נהניתי מהפורום אבל אתה פירשת את זה בצורה שלילית, אך כרגע זה לא בדיוק משנה, כי אין מה להעכיר, הפורום הזה עוד כמה ימים כבר לא יהיה פעיל, כי בלי צח"מ אין פורום. והצעתי לך, כשמנהלים פורום ספציפי לנושא מסויים, נשארים נאמנים לנושא ולא "יורדים" על משתתפים בפורום שמעירים דבר מה שהוא אולי לא לרוחך. בהצלחה, וכל טוב. שיר ירון, קבל טיפ ממני - תפתח את הפורום "אג'נדה" לטלנובלות דרום אמריקאיות וראה כיצד אסול הנפלאה ודנה הנערצת מנהלות פורום שם למשל ל"צח"מ" לא היה סיכוי להיכנס לדיון כי הוא לא נמנה עם טלנובלה דרום אמריקאית, אך ראה איזו פעילות ענקית, חיובית, ידידותית ומבורכת מתנהלת שם, כולם שם כמו משפחה ומנהלי הפורום לא נוזפים ולא יורדים על המשתתפים.

shayleel

New member
כל פעם שקוראים הודעה שלך נדהמים מחדש

בת כמה את שיר ? למה את כזו קטנונית ? והכי חשוב למה את מעצבנת כל כך ????? אני נכנסת לכאן פעם בכמה זמן לראות אם יש סיכוי שהסדרה תחזור וכל הזמן נתקלת בהודעות המעצבנות וקטנוניות שלך . אני לא מכירה את המנהל של הפורום הזה או אותך ,אבל ההשוואה שלך לגבי פורום אחר לא נכונה . הפורום שעוסק בצעירים חסרי מנוח הוא זאנר אמריקאי ולפעמיים משווים פה לסדרות דומות כי ופה זה ההסבר : מעבירים לנו דמויות ביין הסדרות (באותו השם והתפקיד )!!!! אז יש קשר וניתן לקשר ולדבר על סדרות כמו ימי חיינו והיפים והאמיצים . וכלל בחיים, אם לא מתאים לך משהו תתקדמי הלאה ותפסיקי להיות תקועה על משהו ילדותי וחסר הגיון !!!!!!!!!!!!!!! אהה או משעמם לך ???????????

למעלה