למסירה

שוקולתה

New member
למסירה

נעלי ספורט יתכן מידה 39 -38 לבנים מצב מצויין חולצות לארג' עם כפתורים לגברים מצב מצויין למי יש משהו להשאלה לנשף עדיין מחפשת לאישה בסביבות גיל 45 בגד לאירוע יש להנשף היא בעלת האירוע ואין לה מה ללבוש אבל המידות אולי כמו סגנון מתאים לי כי אני לא יודעת להסביר מידות .מידות 3-4 האישה מלאה בירכיים . ויש לה בטן .אבל לובשת רק מיכנסיים וחולצות

אני מוכנה לתרום שמלה מבד תחרה

צבע כחול פטרול. שרוול קצר מחשוף עגול. שמלה ארוכה- מתאים לגובה 1.70 בערך. יש צורך בתחתית כלשהי כי השמלה שקופה- תחרה ככלות הכל. ממה שנראה לי - זה יתאים לה במידות. השתמשתי בה פעם- פעמיים ומאז היא בארון. היא ברשותי כ-10 שנים.

שוקולתה

New member
השמלה דוגמא צרה .כי היא לא לובשת שמלות

כדי שלא ישמין עוד יותר אותה היא נפוכה בפנים ובגוף בגלל בעית בבלוטת הטריס שנים . אז היא נפוכה .לכן מעדיפה משהו שלא ישמין תודה לך מאוד מאוד. עם היא צרה אולי יש על מה לדבר תודה לך

היא בהחלט לא נפוחה

חתיכה אחת ללא רוכסן. לובשים מהראש. בידיים היא צריכה להיות לא מלאה. המידה מיועדת למידה 42 שמלה חגיגית אך לא יותר מדי. בעלת נוכחות אך באופן עדין. כפי שכתבתי - יש צורך במשהו מתחת לשמלה.

שוקולתה

New member
לא מידה 42 לא מתאים תודה לך

איפו היא מידות גדולות כמו מתאים לי במס' 3-4 טלוי בגיזרה . תודה לך מאוד מאוד בכל אופן .

A N N 7

New member
סליחה וחג שמח לגבי השמלה? טל על הורד

אם היא ממש במצב טוב יש תופרת שיכולה לתת לזה משהו...? ואז היא חוזרת אליך לשעמוש טוב? ואם ךא רוצה את אני גם ידי בתפירה ואשמח לקבל אותה? חני חג שמח. מה לא עושים כדי לשמח. גם בעצה?

אני לא זקוקה לה לשימוש חוזר../images/Emo13.gifאת מוזמנת

לפנות אלי במסר בכדי לתאם מתי את לוקחת

שוקולותה-

בקשר לשמלה אני רוצה לעזור לך לחפש ולמצוא אבל קשה לי ככה להבין גודל אולי הכי טוב תבררי עם האישה מה המספר של הבגדים שלה? אני לא טובה במספרים האלו 3 4 וככה תנסי במספרים 44 46 48 וככה. אוהבת אותך תודה על העזרה לאישהחד הורי שהכרתי בינכם נעמי.

שוקולתה

New member
כן אז יתכן מידות 46-48 + היא בעצמה לא יודעת

היא מעונינת רק במיכנסיים וחולצה עם יהיה מידות 46-48+ טלוי בגיזרה תודה לך

למעלה