למפעילים שבינונו

mic511

New member
למפעילים שבינונו

הי לכולם. בימים אלו אני בונה בובות לפרויקט מדליק שהולך להיצטלם בקרוב. אני מחפש מפעילים שמעוניינים לקחת חלק .זאת הולכת להיות הפקה סופר מיקצועית ומהנה.זהו פרוייקט ללא מטרות רווח ולכן העבודה של כולם בו היא בהיתנדבות :). זאת הזדמנות מצויינת לסטודנטים שלומדים כרגע הפעלה לקחת חלק בהפקה ולהתנסות. אני לא יכול למסור פרטים על ההפקה כאן, אז אם יש מישהו שמעוניין אני אשמח אם תפנו אלי בפרטי אחזור אליכם.

שבת שלום.

כבר ינעץ בראש הדף

כ"כ חבל שאין לי זמן כרגע להצטרף לפרויקט

דווקא היה מתאים לי להתרענן ולשנות קצת אווירה במשהו כזה...
אבל לאחר שלושה חודשים לא פשוטים שעברו עלי ובהם נאלצתי להפסיק את כל עיסוקיי האישיים והמקצועיים, אני חייב להשלים את הפער הגדול שנוצר.
שיהיה בהצלחה

ברגע שתוכל לספר יותר ובעיקר לשתף בתמונות של הבובות, נשמח לשמוע ולראות!

mic511

New member
תודה על הנעיצה
דודי

חבל באמת שאתה לא יכול. אני יעלה תמונות וגם לינק ברגע שיהיה.

mic511

New member
עדיין מחפשו

הי חברים אני עדיין מחפש. רציתי לשטף איתכם קצת יותר מידע אז אולי נראה יותר התעניינות :). הפרוייקט הוא של חבורת תכל'ס אם נכנסתם ליוטיוב לאחרונה אור ראיתי טלויזיהת הם חבורה שושה פרודיות על פרסומות. אם לא ראיתם עד עכשיו, זה חלק מהעבודות שלהם ורמת המיקצועיות.

https://www.youtube.com/watch?v=r5JXPZW0PiY
https://www.youtube.com/watch?v=DqXvkXmhRBo

כמו שאמרתי כלום כאן לא למטרות רווח כך שכולם עובדים בהיתנדבות.
מצלמים ביום שישי הקרוב אז אם מישהו מעוניין צרו עימי קשר בהקדם.

mic511

New member
אז ביום שישי זה קרה

צילמנו את הפרוייקט המדובר. בסופו של דבר הפעלתי את שתי הבובות חחח... בכל מקרה זאת היתה חוויה מדהימה גם ליבנות את הבובות וגם לחוות יום צילום בחוץ עם כל האספקטים של ההפקה והצילום.אני כבר מצלם ומפעיל בובה כמה חודשים אבל הפעם זה היה מורכב במיוחד, צילומי בובה בגוף מלא ומה לא. לאלו כאן שעושים את זה למחייתם אני רוצה להוריד את הכובע. זה היה מהנה אבל קשה בטירוף. בכל מקרה אני מבטיח לפרסם תמונות ואת התוצאה הסופית כאוכל.

אבל עוד משהו שחשוב לי להגיד זה תודה וחיבוק גדול
לכולם כאן על התמיכה והפירגון עד היום. ליפני כמה חודשים נכנסתי לכאן והיום אני מרגיש פה לגמרי בבית עם אנשים שחולקים איתי את התשוקה לעיסוק המדהים הזה.

למעלה