למצוא עבודה בכפר סבא

VIVIAN3

New member
למצוא עבודה בכפר סבא

היי אני בת 16 וחצי ואני רוצה לחפש עבודה הבעיה היא שמשנה שעברה אני חיפשתי כל כך הרבה, עברתי על מלא חנויות בויצמן ובקניון וכולם אמרו לי או שהם לא צריכים או שהם צריכים מגיל 18 ומעלה (אפילו במקדונלדס אמרו לי את זה!) גם הלכתי פעמיים ליריד התעסוקה: פעם אחת כדי להוציא כרטיס עובד ולמצוא בין הדוכנים האלה עבודה שמתאימה לי, אבל חוץ מחלוקת עיתונים לא היה שום דבר שהיה לגילי אלא מגיל 16 (הייתי בת 15 אז) פעם שנייה חשבתי שאולי הפעם יהיו שם דוכנים עם עבודה שתתאים לי כי אני כבר בת 16 אבל לא! היה שם בקושי שני דוכנים שאחד מהם הוא מגיל 17 בכלל... מחר אני הולכת עם חברה שלי ואנחנו הולכות לחפש עבודה ביחד בתנאי שיקבלו אותנו גם בבוקר במהלך השביתה. אז אם למשהו יש איזשהו עסק והוא צריך עובדים לא משנה לי באיזה שעות, שישלח אליי מסר. חוץ מזה שיש לי ניסיון גם בבייביסיטר ואם משהו צריך השגחה בשעה מסוימת הוא גם יכול לשלוח אליי מסר. עכשיו יש לי שאלה: חברה שלי רוצה להוציא כרטיס עובד בלשכת התעסוקה ואמרו לי שזה במרכז שרונה אני אשמח אם משהו יכול לכתוב כאן פרטים בנוגע למה שצריך להביא לשם ומתי הם פתוחים וכ'. דרך אגב, אני מצטערת שזה יצא קצת ארוך...

ba r2 0 1 0

New member
את מי ששאלת את בר אתמול במרכז נוער?

חח כי הייתה אתמול מישהי ששאלה אותי על אותם נושאים... בקשר לעבודה אין לי הרבה מה לעזור לך... פשוט צריך להמשיך לחפש ולא להתייאש, בסוף יגיע המקום :) כרטיס עובד: את צריכה להתקשר ללשכת התעסוקה (תחפשי בגוגל לשכת התעסוקה ותחפשי סניף כפר-סבא או 144) ולשאול אותם מתי אפשר להוציא כרטיס עובד לנוער. צריך להביא עד כמה שאני יודע: ת"ז (או צילום של ספח ההורים שאת מופיעה בו, אם עדיין לא הוצאת), תמונת פספורט (אחת או שתיים...), אישור מהרופא שאת בריאה... זה מה שאני זוכר נראה לי זהו. כדאי כמובן בזמן שאת שואלת מתי פתוח לשאול מה צריך להביא ליתר ביטחון... בהצלחה!

למעלה