למרות שהבלגן אצלנו גובר על הקלאסה

למרות שהבלגן אצלנו גובר על הקלאסה

לא התאפקתי והנה כמה תמונות מ"התכנסות במדבר" 2005 של אקבן. למרות האמור לעיל, מחקרים רבים מראים שהליכה במדבר ושתיית משקאות שונים הם בין הדברים הכי קלאסיים שאנשים יכולים לעשות. אז אולי זה כן מתאים כאן, אולי תמונות+ווידאו קלאסי אבל מטופש

בודוקאן

New member
למה לחכות לאלון?../images/Emo13.gif

הנה, אני מקפיצה
עוד לא ראיתי כלום (אני בעבודה...), אבל תמונות שלך תמיד אחו-קלאסיקה. יש שם חברה שותים? אז זה גם קלאסה

ש מים

New member
לא אלון, אבל...

אתה יכול לענות גם כאן.
יאללה, שפוך! כמה ימים? היתה זרימה? פריחה?? איך היה מזג האוויר (נו, לא קשה לנחש, אבל בכ"ז...? היה גשם???) אני מניח שדרך הר-ארדון (אם כי "יש דרכים רבות...", כדברי המשורר). דווקא זה הקטע שהכי מעניין אותי! מאיפה ירדתם?

דו קרב

New member
סוף סוף הבנתי את ההבדל בין הקלאסי

לותיק. כאן אתה רוצה קרדיטים, ושם ירוקים. וזה כל ההבדל על רגל אחת.

דו קרב

New member
לא הבנת אותי טוב. אל תשכח שאתה

נינג'ה ולא קוזאק ניגזל. הערה הייתה על צורת ההתבטאות לאותם דברים. הקנדום בא לייצג את השוני בן מין בטוח למין פתוח, או בין תגובה בטוחה לתגובה פתוחה. חשוב חיובי.

ירידה מהר ארדון

כמו ששלחתי, אני לא הגעתי מההר, ומעט צוותים הגיעו משם. אבל מה הבעיה, ירידה קלאסית לנחל חולית היא ממפל אינמר. הצד המערבי של המפל מסומן ברוג'ום קטן בדיוק בתחילת הירידה.

ש מים

New member
נחל חולית/קמאי

אנו ירדנו בנחל קמאי (בתחילת דרכו, בתוך הארדון). הוויכוח (המר!) שהיה לנו נבע מכך שמאן-דהוא טען בפני שיש ירידה אם הולכים כל הדרך לאורך מצוק הארדון. ניסינו, לא מצאנו...
בברכת חלוצים. עלה נעלה ויכול נוכל לה!

הקל

New member
תיישושו

עפתי עד לכאן כדי לראות את רמת החנפנות שלך. תתבייש. מושחתים, נמאסתם.

למעלה