לנאשם, כך התברר, עבר פלילי שכולל חמש הרשעות קודמות בגין דרישת נכס באיומים, איומים, עבירות מס, ועבירות נוספות

למה מי שהולך להיות בכלא כמה שנים מחייך כל הזמן?

"ניתן לומר כבר עתה כי מדובר באדם שסייע רבות לשירותי הביטחון של מדינת ישראל, שילדיו משרתים בכוחות הביטחון ואשר במסגרת עסקיו הוא טעה בשיקול הדעת"

העו"ד טוען שהוא פטריוט,גם בהתנהלותו וגם לפי ילדיו.

אז בטח תפסו אותו על עבירה של כמה שנים בכלא ואמרו לו - או שתיכנס "כמרגל" פטריוט בעבר שבשל טעות בעסקים נכנס לדבר הזה,או שתנפח איתנו

את סיפור איראן ותקבל כסף בשקט שיסגור לך את הבעיה...

חנן44

Well-known member

למה מי שהולך להיות בכלא כמה שנים מחייך כל הזמן?

"ניתן לומר כבר עתה כי מדובר באדם שסייע רבות לשירותי הביטחון של מדינת ישראל, שילדיו משרתים בכוחות הביטחון ואשר במסגרת עסקיו הוא טעה בשיקול הדעת"

העו"ד טוען שהוא פטריוט,גם בהתנהלותו וגם לפי ילדיו.

אז בטח תפסו אותו על עבירה של כמה שנים בכלא ואמרו לו - או שתיכנס "כמרגל" פטריוט בעבר שבשל טעות בעסקים נכנס לדבר הזה,או שתנפח איתנו

את סיפור איראן ותקבל כסף בשקט שיסגור לך את הבעיה...
מכיוון שאני מכיר את הנ"ל אישית גם לי נראה שהפרשה יצאה מפרופורציה ובסוף הוא יצא עם איזו עבירה פעוטה.הוא בלשון העם מה שקוראים פקה פקה גדול

מכיוון שאני מכיר את הנ"ל אישית גם לי נראה שהפרשה יצאה מפרופורציה ובסוף הוא יצא עם איזו עבירה פעוטה.הוא בלשון העם מה שקוראים פקה פקה גדול
"לא יודע מה הייתי עושה אם היו נותנים לי מיליון דולר" זה כאילו מרשיע אותו.

ז"א בטוח יקבל כמה שנים.

וזה התוכנית - הוא מקבל כמה שנים ובטח כסף בצד,

ואנחנו קיבלנו תעמולה סמויה(לא להתלונן על המחירים אחרת זה יגמר לא טוב)+רוצים להתנקש בבכירים - מחמם

את הגיזרה עם איראן ובעקיפין עם חיזבאלה.

ומצדיק את ההתנקשות הגדולה בלבנון(אין ברירה הם רצו להרוג בכירים).

למעלה