לנשים שביננו

mingmen

New member
לנשים שביננו

כמה פעמים אנחנו סובלות מזה אבל מתבישות לספר, לדבר ? הרופא ממליץ על משחה, כדורים, נרות ניסיתם הכל אבל עדיין כלום לא עוזר, הגרד הארור הזה בנרתיק נשאר. לאלה שעדיין לא הבינו על מה אני מדברת - תהנו ! לאלה שכן הבינו אז כן אני מדברת על פטריה בנרתיק המתבטאת בהפרשות וגינליות לעיתים צהובות עם ריח רע, לעיתים לבנות כמו קוטג', גרד נוראי, ובכלל כל המרעין בישין באזור התחתון... בקיצור אני שמחה לבשר לכם על שטיפה אינטימית חדשה המבוססת על צמחים סינים, אני לא סתם ממליצה עליה אלא שאני גם משתמשת בה ורואה תוצאות מדהימות - לעומת שטיפות אינטימיות אחרות שלא עזרו לי להפטר מהבעיה או להקל על הסימפטומים כאן אני מרגישה בהבדל החל מהפעם הראשונה. למוצר קוראים נשית ואתן מוזמנות לקרוא עוד פרטים באתר הבא www.nashit.co.il | בהצלחה ובברכת בריאות איתנה.

candy77091

New member
יש כתבות שאומרות שכל השטיפות

האלה מאוד לבריאות לנו הנשים, הרחם מנקה את עצמו טוב יותר.השטיפות פוגעות בחומציות הטבעית של המקום..

Tali1912

New member
למה מה קרה לשלם 162 ש"ח

חסר שטיפות בפארמים <ניו פארם וסופר פארם או בתי מרקחת) שעושות את אותו פעולה ב 39.90 ואפילו פחות. נראה לי המשווקים של המוצר הזה התחלקו על בננה, למה להוציא מחיר כזה מופקע

nashit10

New member
הבהרה חשובה

טלי שלום. מצאתי לנכון להגיב לדבריךף משום שנראה לי שחסר מידע בדבריך. אני מקווה שנכנסת לאתר וקראת את המידע הרלוונטי המופיע לגבי התכשיר (ויש מה לקרוא) ולא התרשמת רק מהמחיר, שגם לגביו אבהיר בהמשך. אכן כפי שציינת, חסרות שטיפות אינטימיות בשוק, המטפלות בגרד וגינלי, הפרשות וגינליות וריחות לא נעימים. ה"נשית" הינו התכשיר הנפוץ ביותר בקרב הנשים הסיניות, (וכמה מיליוני נשים סיניות כנראה שלא טועות) המבוסס על צמחי המרפא הסיניים הידועים ביעילותם. ה"נשית" אינו תכשיר המבוסס על סבון, אינו שומני ואינו מכיל חומרים כימיים כלשהם. ולעניין המחיר- אכן ה"נשית" עולה 125 ש"ח (ולא 162 ש"ח). יחד עם זאת, מדובר במיצוי- ריכוז בבקבוק בנפח של 140 מ"ל. לשטיפה ממוצעת-דהיינו יומיומית או לאחר פעילות מינית יש להשתמש ב 3-5 מ"ל מ"הנשית" ולהוסיף 100 מ"ל מים חמימים. דהיינו בקבוק "נשית" מספק לך למעלה מ-25 שטיפות, כך שכל שטיפה עולה לך כ-5 ש"ח כן חמישה שקלים.(פחות מפחית קולה...) ל"נשית" מצורף (בחינם) משטף (מוליך שטיפה אינטימי) רב פעמי מהטובים ביותר בעולם שמחירו נע סביב ה-35 ש"ח. מכאן שמחיר ה"נשית" כבר פחות מ-100 ש"ח. כך שלפני שאת יוצאת חוצץ, אנא בדקי את כל הפרטים על מנת להיות הוגנת ואובייקטיבית. אגב, מטפלים רבים ברפואה סינית שבדקו ובחנו את המוצר ממליצים למטופלותיהן להשתמש בתכשיר זה וחוות הדעת של המטופלות מוגדרות כטובות מאד עד מצויינות, לפי מבחן התוצאה. מאחלים לך בריאות לאורך כל השנה ואת בהחלט מוזמנת לנסות את ה"נשית".

Tali1912

New member
אכן

נכנסתי, עיינתי לפני שקפצתי לגבי המחיר ועדיין אני חושבת שהתכשירים האינטימיים שאני רוכשת עושים את העבודה יופי טופי. אם המחיר של המוצר שלכם היה קרוב למחיר שאני רוכשת כמו שציינתי, היה מצב שהייתי שוקלת לנסות את המוצר נשית, מה גם שהתכשירים שאני רוכשת בפארמים הם בהישג יד וזמינים כל הזמן.

mingmen

New member
יקירה

גם אני ניסיתי הרבה תכשירים ואין מה להשוות בכלל תכשירי הפארמה כבודם במקומם מונח אך האם הם באמת עשויים מחומרים טבעים ? האם הם באים יחד עם משטף או שאת צריכה לשים את התוכן באגס ? אני יכולה לומר מנסיון שלי שזה הוריד משמעותית את הגרד וההפרשות, כמובן שעם זאת אני משלבת תזונה נכונה אבל בזמנו כשניסיתי רק תזונה לקח הרבה זמן עד שהגרד נעלם וכל שיטות היוגורט / חומץ תפוחים לא ממש עזרו. אז נכון, התכשיר לא עולה כמו בפארמה אבל בשביל הבריאות עושים הכל (לענ"ד) בהצלחה.

פחחחח

התפיסה הסינית אומרת, שהפרשות וגינליות הן הוצאה של חום החוצה. יש הרבה דרכים לטפל בהן מבלי לפגוע בעבודה התקינה של הגוף לניקוי חומרים מיותרים מתוכו.

למעלה