לסיכום היום הראשון...

suger

New member
לסיכום היום הראשון...

אז חזרתי לדיאטה... האמת היא שחבל לי שאני צריכה לחזור לדיאטה ועדיין לא נכנסתי ל"דרך חיים" כזאת... האמת שכבר היו לי זמנים טובים שפשוט החיים שלי היו כאלה שאכלתי נורמלי ורזיתי או לפחות לא השמנתי, אבל בחורף המגעיל הזה שוב עליתי במשקל כמה קילו. אז עכשיו אני צריכה לעשות משהו קצת דראסטי ואני מקוה עוד שבועיים שלושה שזה יתן ת´תוצאות הראויות ואז אני אירגע ואכנס לאכילה נורמלית ממש. אז בינתיים אתמול היה היום הראשון והיה מעולה, אכלתי ממש לא הרבה וכל פעם כשהייתי רעבה הצלחתי להחזיק את עצמי ולא אכלתי עוגה וכו´ אלא ירקות וכו´... טוב, והיום כבר התחלתי את היום השני ובינתיים אני מחזיקה מעמד... תחזיקו לי אצבעות... אני כל כך מקווה שאני אצליח, אעדכן אתכם ככה מידי פעם... תודה תודה תודה

yabi

New member
מחזיקה לך אצבעות

בשתי היידים וגם באלו שברגליים.כל הכבוד לך!!!! אני יודעת כמה זה קשה לחזור לדיאטה וכמה זה מתסכל היו-יו הזה של לרזות ולהשמין ושוב לרזות ושוב להשמין.גם אני ביום השני שלי,שזה בעצם היום השני בפעם המי יודע כמה.כל יום זו יציאה למלחמה,אני קמה בבוקר עם תקוות ושאיפות ומוטיבציה אבל גם עם הרבה פחד שאני אהרוס הכל באיזה רגע של חולשה. את לא צריכה לעשות משהו דראסטי,זה לא יעזור וזה אפילו יכול להזיק. פשוט להמשיך ולהמשיך ולהמשיך,זו הדרך. ואל תשכחי שכל קילו שאת מורידה זה כאילו השלת מעלייך חבילת sugqr. אני שולחת לך המון המון הצלחה ,אני בטוחה שתצליחי!!!!!!!! יעל

suger

New member
תודה../images/Emo25.gif

אני לא עושה משהו דראסטי, אבל בגלל שכבר כמה חודשים אכלתי הרבה, אז כדי להרגיל את הגוף שלי לחזור לאכול פחות (וזה קשה!) אז אני חייבת לאכול עוד פחות מתמיד ולהרזות את ה 2 קילו הראשונים ככה מהר כי רק ככה יהיה לי מוטיבציה להמשיך גם את ה 2 הבאים. אני פשוט צריכה להיכנס לזה... ההתחלה קשה לי אבל אני רק מקווה שאני אחזיק מעמד. זה כבר התקדמות שאני כבר ביום השלישי כי בחודשים האחרונים אפילו ביום הראשון לא החזקתי מעמד ! אבל כמו שאמרתי, אני עכשיו הם הרבה רצון, קצת מבאס לי כי אני באמת אוהבת לאכול
אבל בינתיים אני מסתפקת ב
סתם, אני אוכלת פשוט דברים לא משמינים: מרקים, ירקות וכו´ ווי, וצריך גם לשתות הרבה, אני הולכת לשתות. יאללה ביי ותודה ועוד אעדכן... (וסליחה על הניג´וז אבל אני באמת מרגישה שזה עוזר לי ...

למעלה