לסי- שאלה שמטרידה אותי כבר המון זמן

SmilyGrl21

New member
לסי- שאלה שמטרידה אותי כבר המון זמן

יש שיר אחד שאני מאד אוהבת שאני נוהגת לזמזם אותו להנאתי , הבעיה היא שאין לי מושג איך קוראים לשיר. אולי את תוכלי לעזור לי. השיר הולך ככה: כי אף פעם לא היה לנו בעצם למי לפנות היה לנו גיבור מקומי קטן מאד... ואני חושבת על משהו טוב.... משהו שיחזיק אותך קרוב חושבת על משהו טוב משהו שיעשה לי את היום סך הכל הכל הולך לכיוון אחד הכיוון הוא לא להיות לבד סך הכל , הכל הולך לכיוון אחד יש לנו רק כיוון אחד יש לי השערות בקשר לזה - תמיד חשבתי שקוראים לשיר או עולם תעשייתי או גיבור מקומי האם תוכלי לעזור לי בדילמה? איך קוראים לשיר? דבר נוסף - הייתי שמחה אם היית רושמת לי את כל המילים בכדי שאני אוכל להפסיק עם המנהג המשונה שלי להמציא מילים.... נ.ב אני הצלמת האנונימית שצילמתי אותך בבסיס ההוא בחיל האויר בערב של הנגדים. רציתי להחמיא לך ולומר שהיתה זו אחלה הופעה. אהבתי מאדדדד את הדואטים שעשית עם הזמר ההוא. וביצעת את השיר knoking og heaven´s door ממש יפה! אני חושבת שבוב דילן היה גאה:) ישר כח!

ט י נ ה

New member
לשיר קוראים עולם תעשיתי../images/Emo57.gif

הי חמודה ,לשיר קוראים עולם תעשיתי והוא מתוך הדסיק השני שהוקלט בצוותא בשנת 88 בהופעה חיה. היום יש לשיר הזה ביצוע מטריף בהופעה חיה והוא יוקלט בקרוב לדיסק אוסף הראשון שלי. חוץ מזה צדקת לדפוקעל שערי גן עדן זה של דילן ואני מבצעת הרבה מאוד מוסיקת נשמה שחורה ובלוזים בהופעות החיות ולזמר " ההוא " שראית קראו צ´ארלי גארט והוא מופיע איתי ותודה על התמונות הן הגיעו אלי והן מקסימות סי

למעלה