לסלקום קן הקוקיייה

לסלקום קן הקוקיייה

שלום רב התקבלה אצלי באימייל הודעה שאומרת כך מזל טוב!!! זכית בפרס בשעשועון הלא שפוי קן הקוקייה. עקב ריבוי הזוכים, לא נוכל להתקשר לכל הזוכים ולכן אנחנו שולחים אליך מייל זה- על מנת ליידע אותך שהזכיה שלך מאושרת, שיש לנו את הפרטים ושבימים אלה ממש נשלחים אליך הפרסים. במידה וזכית בכרטיס לסרט איירון מן- הסרט יגיע לארץ רק בחודש הבא ולכן הכרטיס יגיע אליך בעוד כשבועיים. כל הכבוד ושיהיה בכיף!!! צוות קן הקוקייה אני בנוסף מצרף את הזכיות שלי ביום 02 פברואר‏ בשעה 18:29‏ זכיתי בפרס הפתעה בקן הקוקייה שיחקתי בקן הקוקייה וזכיתי בסופלה שוקולד ביום 18 פברואר‏ בשעה 20:22‏ זכיתי בפרס הפתעה בקן הקוקייה שיחקתי בקן הקוקייה וזכיתי באיירון-מן 2 ביום 21‏ פברואר בשעה 20:23‏ זכיתי בפרס הפתעה בקן הקוקייה שיחקתי בקן הקוקייה וזכיתי במוצר טיפוח של כיף נ.ב אני בנוסף גם מצטרף לבקשה שהייתה בפורום להפקות הבאות לעשות את שידור השעשועון ו/או התוכנית גג עד השעה 21:00 לטובת הנוער שלומד ו/או עובד ואם אפשרי לא לשדר את התוכנית בימים שישי ושבת ולהתחשב בציבור המסורתי והשומרני ששומר שבת כדי שגם להם יהיה אפשרות וצ'אנס לצפות לראות ולזכות בפרסים בתודה מראש על ההתחשבות והשיקול בעניין הפקות סלקום מדיה 1.) מגודלים - אתם אומרים הם עושים אתם אמרתם הם עשו הזוכה רז זלצרמן 2.) קן הקוקייה - שעשועון לא שפוי הזוכה תום חיימוב תודה למאות אלפי הצופים והמשתתפים שלקחו חלק בקן הקוקייה ! ומזל טוב למאות הזוכים בפרסים השונים. נתראה בפעילות הבאה. סלקום

sara1994

New member
רגעעע

יש בעיה... חשבתי שאתם תתקשרו אלי ובסוף ואתם שלחתם לי במייל... אני רציתי להגיד שגם אח שלי זכה בסופלה שוקולד ואני רציתי להגיד לכם את זה בטלפון... עם זה לא מאוחר מידי אתם יכולים לשלוח גם את זה... השם של אח שלי הוא אבי יחיאלוב.. השם משתמש שלו הוא SABZIRO... אני אשמח מאוד לתשובה..

ל-sara1994

שלום רב נא לבדוק אם התקבלה אצלך באימייל הודעה שאומרת כך מזל טוב!!! זכית בפרס בשעשועון הלא שפוי קן הקוקייה. עקב ריבוי הזוכים, לא נוכל להתקשר לכל הזוכים ולכן אנחנו שולחים אליך מייל זה- על מנת ליידע אותך שהזכיה שלך מאושרת, שיש לנו את הפרטים ושבימים אלה ממש נשלחים אליך הפרסים. במידה וזכית בכרטיס לסרט איירון מן- הסרט יגיע לארץ רק בחודש הבא ולכן הכרטיס יגיע אליך בעוד כשבועיים. כל הכבוד ושיהיה בכיף!!! צוות קן הקוקייה במידה וכן אז הפרס/ים אמורים להגיע בדואר רשום ככל הנראה לפי הכתובת שמסרת בטופס פרטי הזכייה נ.ב הודעה זו נשלחת במקום התקשרות ויצירת קשר טלפוני לעידכונך

למעלה