לספירררררוש המאמייייי

לספירררררוש המאמייייי

ספירוש את פה ??? אני שולחת לך המון הודעות לפרטי... ענית לי על אחת אבל יש לפחות 4 הכי חשובות!!! אני אני ירשום לך גם פה... איזה ביאוס חברה שלי סיפרה שאת ורועי אתמול התקשרתם אל ילדים והתקשרתם אל חברה שלי אולי אז מכירה אותה קוראים לה אלינה... והיא אמרה שהתקשרת אליה... אני מזה מבואסת כי יש לי יום הולדת החודש עוד 5 ימים והדבר הכי טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב שהייתי יכולה לקבל זה שיחה ממך... השחקנית הישראלית הצעירה האהובה עלי !!!!!!!!!!!!!! בבקשה תצרי איתי קשרץץץ המספר שלי הוא: 0548009710 מתחננת אליך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מתה עליך ועל כל כוכבי ראש גדול !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה תעני לי!!! ותצרי איתי קשר כי זה מאוד חשובבבבבבבבבבבב

אהן ויקי!!

קודם כל מזל טוב ענקי ממני!! המון נשיקות וחיבוקים!!! אממ ותודה רבה לך!!! את ממש מתוקה.. וראיתי עכשיו את כל המסרים שלך.. פשוט לא הספקתי לענות לכל המסרים אתמול... כבר היה מאוחר..( בערך 2 בלילה ...) והייתי מאוד עייפה.. אז הנה.. אני ממשיכה עכשיו לענות לכל המסרים.. וגם למסרים שלך!!

korala

New member
ספירי .. תיקראי !

ספירי . את ילדה מאדהימה =] את ממש יפה ! צרי איתי קשר .. 193714736 באיסי .. קורלי

naziro300

New member
לספיר דרמון כנסייייייי

קודם כל את שיא הכוסית!!! בת כמה את????? אה...את משחקת שיא היפה!!!! עם תהני לי אני ישמח מאוד!!!!!!!! מדורר

s0ng

New member
ספירושש~~

איך הגעת לראש גדול?? את מותק ואני חולה עלייךך..גמלי קוראים ספיר ואת מושלמת אוהבת אותךך!!!!!!!!!!

noam666

New member
מאיפה שמעת על האודישנים??

נ.ב: אני חולה עלייך יש לך עניים מדהימות! ובכלל כולך יפה..!

למעלה