לספיר ולרועי החמודים

לספיר ולרועי החמודים ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני קצת התאכזבתי שדווקא אליי לא התקשרתם... לא היה נעים לי שכולם השוויצו שהתקשרתם אליהם ורק אליי לא... לא נורא, אתם עדיין ה-
ים (כאילו, כוכב+ים=כוכבים) שלי ואני עדיין חולה עליכם
אם תשנו את דעתכם ובכל זאת תרצו לעשות לי את השנה, 0507295860 אלינה
וזה נוגע אל כל הכוכבים... אם בא לכם, תתקשרו... אני אשמח מאוד

חלומות יכולים להתגשם !!!!!

ספיר דרמון התקשרה אליי !!!! אני לא מאמינה !!!! הלב שלי עוד שנייה יצא מהמקום כששמעתי את הקול ה100לף שלה !!! ספיר אני מתה עלייך תודה לב חמודה... רועי, עכשיו תורך כפרה, 0507295860... או לפחות במסרים... חלומות מתגשמים !!!

יוו איזה כיף לךך!

יוו איזה כייף לך ספיר דיברה איתךך... יש לה קול יפה??..חחח....מאיפה היא בכלל?

m a y a 12

New member
אליי שתיהם התקשרו

ראשוניםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם איזה מתוקיםם

כןןןןןןןןןן

ואני גם אמרתי לה את זה !!! יש לה קול מדהים !!! הלב שלי פשוט קפץ כששמעתי אותה !!! לא האמנתי שזאת היא !!! איזה מתוקה היא !!! אני פשוט לא מאמינה !!! כשניתקתי ירדה לי דמעה של אושר !!! ברצינות !!! זה הרגע הכי יפה בחיים שלי... 11 ו-9 החודשים שאני חיה לא ראו רגע יפה כל כך...

s0ng

New member
ספירושש!!!!

איך הגעת לראש גדולל?? ואיךך נרשמת לסוכנות שחקניםם אני גם רוצהה...כולם אומרים לי שיש לי כישרון במשחק שירה ושיש לי גם ת'לוק אבל איך הולכים לאודישניםםםםם!!?עניליי אוהבת אותךך!!! ==ספירוששש==

כל מה שהיא אמרה כנסו

אני הייתי מת ליפגוש אותכם כוראם לי אביב המספר פלאפון שלי 0505458555 תתקשרו גם אלי אם לא תתקשרו אני יתעבד בעוד שבועיים

חחח..הגזמתי קצאת כנסי ספיר

בבקשה תתקשרי אלי אני יחול גם לישבור אלי עציץ כדי שתתקשר אלי אני גם רוצה או שתכנסי לאי סי שלי 258078455 והפלאפון שלי 0505458555 בבקשה חיים כמו שצריך!!!

נצל"ש נתבג 2000

איזה קטלני עשו אותו ! אהבתי ת'קטע שיש קניון גם למי שלא טס . אל תיתאמצו לשאול מה הקשר ,סתם משעמם לי אז הגבתי , חחחחחחחח

למעלה