לעדי כספי ? אפשר לדעת מה הקשר שלך ליתומי צהל

לעדי כספי ? אפשר לדעת מה הקשר שלך ליתומי צהל

עדי שלום מאחר וקבלתי פנייה שלכם בדואר אלקטרוני לתרום כסף לכם...שאלתי אליך ..מה הקשר שלך ליתומי צהל ? איזה גוף מפקח עליכם על הכספים הנכנסים לעמותה שלכם ? היכן מפורסמים כמה תרומות קיבלתם ולמי נמסרו התרומות ?1 האם אתה/אתם מתנדבים או עובדים בשכר ? האם משרדים ברחוב דיזינגוף בתל אביב לא עולים כסף רב לעומת מקום אחר ? האם לטענתך משרד הביטחון זרק את המשפחות השכולות ל"כלבים" ולא מטפל בהם כמו שצריך !(מענין כי המידע שלי קצת שונה) השאלות שלי כאזרח לגיטימיות,מאחר ממשרד הביטחון אינו זורק לכלבים את הזכאים ואני יודע זאת מאחר ואני מחזיק תעודה עם סמל הכלנית באחוזים גבוהים. אשמח לקבל תשובות

שלום אביב מספר תשובות

ראשית כל עדי הוא גם יתום צה"ל, והוא יו"ר הנבחר של עמותת יתומי צה"ל (יש בחירות) העמותה מפוקחת ע"י רשם העמותות עוד פרטים על העמותה באתר העמותה תמיד מותר לשאול שאלות
לא הבנתי איזה מידע אחר יש לך, בן כמה אתה (הזכאות היא בהתאם לגיל) ומה היא תעודה עם סמל כלנית באחוזים גבוהים

הי סיגל...לא קיבלתי תשובות לשאלות !!!!!!!!!!!

סיגל כאשר מבקשים מאדם זה או אחר לתרום זו פעולה לגיטימית...אבל לא מצאתי תשובות לשאלות שלי ואשמח אם תרשמי את התשובות בהמשך ההודעה! היכן מפורסמים כמה תרומות קיבלתם ולמי נמסרו התרומות ?1 האם אתה/אתם מתנדבים או עובדים בשכר ? האם משרדים ברחוב דיזינגוף בתל אביב לא עולים כסף רב לעומת מקום אחר ? המידע האחר שיש לי הוא שמשרד הבטחון הוא אבא טוב שדואג לי (חשבתי שידעת הכלנית נמצאת על התעודה של נכי צה"ל)

כל האינפורמציה שאתה רוצה נמצאת באתר שלנו

אם קראת א. החומר שפרסמנו כתוב שם בפירוש שבעמותה אין מקבלי שכר וכל העושים במלאכה מתנדבים. לעמותה אין משרד שכור והיא מתנהלת מתוך דירתי מאז הקמתה- כך אנו חוסכים כסף !!! בעניין התרומות - לעמותה עורך דין רואה חשבון וועדת בקורת! כל התרומות עוברות ישירות ליתומים. מהי תרומתך לנו?

נ.ב . אם אתה נכה צהל - בדקת את המשכורת של ה

נ.ב . אם אתה נכה צהל - בדקת את המשכורת של היו''ר שלכם? מציע לך להתעניין בזה!!!

ועוד,משרד הביטחון זרק את המשפחות השכולות

''האם לטענתך משרד הביטחון זרק את המשפחות השכולות ל"כלבים" ולא מטפל בהם כמו שצריך !''' מתי כך טענתי?| מהיכן הבאת את הכביכול ציטטה?

עדי היקר לא כתבתי שאתה אמרת זאת אבל מ...

אבל מעצם העובדה שגוף פרטי אוסף כספים לבנים ולבנות של הנופלים ניתן להסיק ? שמשרד הבטחון אינו מטפל כיאות במשפחות הנופלים וזה לא הגיוני בדרך החשיבה שלי ! מה עוד כתוב באיגרת שנשלחה כי משרד הבטחון מתנער מהגוף אותו אתם מייצגים ? מדוע ?.....הרי מאירגון נכי צהל משרד הביטחון אינו מתעלם ? לגבי הביית(משרד) ממנו אתם מנהלים את הקמפין כל הכבוד לסיגל.

קצת רקע כיוון שאתה לא בקיא

משרד הבטחון לא מכיר בעמותת יתומי צה"ל כארגון יציג ליתומי צה"ל אלא אך ורק בארגון אלמנות ויתומי צה"ל כארגון יציג הן לאלמנות צה"ל והן ליתומי צה"ל, זה לא מונע מעמותת יתומי צה"ל לפעול למען יתומי צה"ל כולל גיוס תרומות שמסייעות ליתומי צה"ל איסוף כספים ליתומי צה"ל: האם יש בכך רע? בתור מתנדבת בארגון נכי צה"ל כבר קרוב ל-6 שנים, אני מבטיחה לך שארגון נכי צה"ל אוסף כספים עבור נכי צה"ל, לפחות פעמיים בחודש באים אורחים מחו"ל (מלווים באילן אגוזי) לראות את "הנכים הרוקדים" כדי לראות מה עושים בכספים שנתרמים לארגון למען רווחת נכי צה"ל ושיקומם לא הבנתי מה ההערה האחרונה כשורה אליי
שבת שלום

סיגל את צודקת ההערה מתיחסת לכל הכבוד לעדי שמנ

צודקת ההערה מתיחסת לעדי שטוען שהכתובת המפורסמת היא מהדירה הפרטית שלו שממנה הוא מנהל את העמותה! לגבי אירגון נכי צהל הוא לא אוסף כספים עבור נכי צהל ונותן אותו להם באופן פרטי...הכספים נועדו לשיפור המתקנים(בית הלוחם) שמשרתים את הנכים נכי צהל הם לא מסכנים והמדינה דואגת למי שמגיע מעל ומעבר !!! אבל אני לא מבין הרי יש אירגון המייצג את יתומי צהל כולל האלמנות והמדינה מכירה בו...אז מדוע הוא לא טוב האם האירגון המוכר אינו דואג ליצתומי צהל ? האם באירגון של אלמנות ויתומי צהל אין נציגים של יתומי צהל הדואגים לפתרון הבעיות שלהם למה צריך 2 אירגונים ???

למיטב ידיעתי המתקנים הם גם לרווחת הנכים

ואני חושבת שחלק מהתרומות גם מיועדות לפעילויות השיקומיות (ספורט, תרבות, חברה), אני בספק שמשרד הבטחון נותן כסף להקמת להקת מחול על כסאות גלגלים, ל-3 קבוצות כדורסל על כסאות גלגלים, לנסיעות לתחרויות טניס וכן הלאה חוץ מזה שאני לא רואה סיבה מדוע מביאים פעמיים בחודש אנשים לראות אותנו רוקדים (אתמול אפילו באו בשם תורמים בקנדה לצלם אותנו בוידאו), עושים להם מיצג של משחק כדורסל בכסאות גלגלים או כדור-רשת לעיוורים וכן הלאה בכל ארגון אלמנות ויתומי צה"ל עד לבחירות לפני שנה, ליתומי צה"ל כלל לא היתה זכות לבחור ולהיבחר. לפני שנה בהוראת בית משפט ניתנה ליתומי צה"ל לראשונה בתולדות הארגון לבחור ולהיבחר

אני מציע שתקרא את הלינק הבא ותחליט בעצמך

שם המאמר: גילוי דעת מאלמנת צה"ל אנה גל אתי 21:16 | 01.05.2008 http://www.idfwo.org/forum001.htm

עניתי על מה שאני יכולה לענות ב-100% נכונות

אין צורך לכעוס עליי ואין מקום לבוא אליי בטענות

למעלה